Skontaktuj się z nami

Centrala

Grupa Progres
Alchemia, Budynek Aurum
al. Grunwaldzka 411,
80-309 Gdańsk

tel: (58) 511 05 50

kontakt@grupaprogres.pl

Kontakt dla mediów

pr@grupaprogres.pl

Nasze oddziały w Polsce

Białystok

ul. Św. Rocha 5 lok. 102F, (Zielona Kamienica)
15-879 Białystok

tel: +48 (85) 652 40 73
bialystok@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Bydgoszcz

ul. Dworcowa 76 lok. 101-206
85-010 Bydgoszcz

tel: +48 (52) 320 60 01
bydgoszcz@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Centrala Gdańsk

ul. Grunwaldzka 411
80-309 Gdańsk

tel: +48 (58) 511 05 50
kontakt@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Gdańsk - biuro rekrutacji stałych

ul. Jaśkowa Dolina 11b/2A
80-252 Gdańsk

tel: +48 603 980 200
rs@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Gdynia

ul. Mściwoja 10/4
81-361 Gdynia

tel: +48 (58) 354 60 04
gdynia@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Gorzów Wielkopolski

ul. Wełniany Rynek 12/8
66-400 Gorzów Wielkopolski

tel: ++48 605 052 363
gorzow2@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Kalisz

ul. Polna 20 pok. 109
62-800 Kalisz

tel: +48 605 418 011
kalisz@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Katowice

ul. Opolska 22 lokal: A216
40-084 Katowice

tel: 32 255 50 10
tel: +48 783 980 069
katowice@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Koszalin

ul. Zwycięstwa 7-9 I piętro
75-028 Koszalin

tel: 94 341 09 76
tel: +48 665 558 085
koszalin@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Kwidzyn

ul. Kościuszki 41
82-500 Kwidzyn

tel: +48 (55) 246 01 12
kwidzyn@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Łódź Gdańska

ul. Gdańska 80
90–613 Łódź

tel: +48 (42) 632 27 78
gdanska@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Łódź Kościuszki

Al. Tadeusza Kościuszki 39, I piętro, lokal 206
90–418 Łódź

tel: +48 42 630 00 83
lodz.kosciuszki@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Łódź - biuro rekrutacji stałych

al. Kościuszki 39;
90–418 Łódź

rs@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Lublin

Aleje Racławickie 8 lok. 8, I piętro, Winda A
20-037 Lublin

tel: +48 (81) 525 05 64
lublin@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Olsztyn

Budynek Cezal ul. Wyszyńskiego 1A/105
10-457 Olsztyn

tel: +48 89 523 66 17
olsztyn@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Ostrołęka

ul. Prądzyńskiego 4/01/03
07-410 Ostrołęka

tel: +48 609 921 446
ostroleka@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Poznań Gwarna

ul. Gwarna 5/2a
61-702 Poznań

tel: +48 (61) 424 33 69
poznan@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Poznań św. Marcin

ul. Święty Marcin 73/5
61-808 Poznań

tel: +48 (61) 852 49 24
poznan2@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Pruszcz Gdański

ul. Wita Stwosza 3
83-000 Pruszcz Gdański

tel: +48 (58) 682 29 94
pruszcz@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Rzeszów

ul. Ks. Sondeja 2
35-011 Rzeszów

tel: +48 693 220 965
rzeszow@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Słupsk

ul. Adama Mickiewicza 58
76-200 Słupsk

tel: +48 665 558 085
slupsk@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Sopot

ul. Niepodległości 799 A, lokal 401 i 402
81-810 Sopot

tel: +48 607 191 045
tel: +48 58 341 98 91
sopot@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Tczew

ul. Armii Krajowej 20
83-110 Tczew

tel: +48 (58) 535 20 59
tczew@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Warszawa (Logistyka - DHL)

ul. Wołoska 18
02-675 Warszawa

tel: +48 691 331 671
tel: +48 22 292 19 29
logistykadhl@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Warszawa (Logistyka)

ul. Baśniowa 3, lokal 308, III p.
02-349 Warszawa

tel: +48 22 251 06 19
logistyka@grupaprogres.pl

Warszawa-biuro rekrutacji stałych

Al. Jerozolimskie 123a
02-017 Warszawa

tel: +48 601 760 075
rs@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Wrocław

ul. Prosta 36
53-505 Wrocław

tel: +48 71 313 11 30
wroclaw@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Wrocław - biuro rekrutacji stałych

ul. Robotnicza 42 A
53-608 Wrocław

RS@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Wrocław - Dział Handlowy

ul. Prosta 36
53-505 Wrocław

hadlowy@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Nasze oddziały w Ukrainie

Kijów

ul. Bogdana Chmelnickiego 16-22,
pok. 520

Viber: +38 063 693 23 59
Viber: +38 099 720 19 16
kiev@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Kropiwnicki

Ul. E. Chykalenka 1 A, pokój 417
Ukraina

tel: +38 066 06 63 501

Czernihów

ul. Obrońców Ukrainy 17A, biuro. 203A
Ukraina

tel: +38 063 88 86 094

    Zostaw swoje dane
    Skontaktujemy się z Tobą




    Napisz do nas

    Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania