Agencja Pracy
Katowice

Kontakt

​ul. Opolska 22, lokal: A216,
40-084 Katowice
tel: +32 255 50 10
katowice@grupaprogres.pl

Godziny pracy

poniedziałek – piątek:
8:00 – 16:00

Lokalizacje

Rekrutujemy do pracy na terenie całego województwa śląskiego a szczególnie w miastach: Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Bielsko-Biała, Gliwice, Częstochowa, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin, Zabrze, Łaziska Górne, Mysłowice.

Agencja Pracy tymczasowej w Katowicach

Agencja pracy Grupa Progres od ponad 20 lat wspiera pracodawców w budowaniu kadry złożonej z profesjonalistów. Nasi eksperci pomogą kandydatom znaleźć wymarzoną pracę i osiągnąć zawodowy sukces. Wspieramy lokalne rynki pracy i znamy je od podszewki, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem z pracownikami i pracodawcami również w Katowicach oraz województwie śląskim.

 

Grupa Progres oddział Katowice

Oddział Grupy Progres w Katowicach zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta (Centrum Biznesowe OPOLSKA 22). W odległości zaledwie 6 min spacerem znajduje się Dworzec Główny PKP i w 7 min Dworzec autobusowy. Naprzeciwko biurowca mieszczą się budynku ING Hubs Poland i Węglokoks. Tak atrakcyjne położenie sprawia, że dojazd do katowickiego oddziału Grupy Progres jest możliwy również dla niezmotoryzowanych mieszkańców Katowic i całego województwa śląskiego. Odwiedzając Oddział Grupy Progres w Katowicach otrzymasz aktualne informacje o pracy w województwie śląskim oraz w Katowicach. Nasi konsultacji oferują profesjonalne wsparcie i doradztwo zawodowe. Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji, wspieramy biznes, rozwijamy lokalny rynek.

Agencja pracy tymczasowej Grupa Progres to ponad 20 lat doświadczenia w HR oraz wiele rekrutacji zakończonych sukcesem na terenie Katowic i województwa śląskiego. Jesteśmy ekspertem na rynku lokalnym oraz czołową agencja pracy w Katowicach.  Sprawdź zakres naszych usług:

 • rekrutacja pracowników tymczasowych;
 • legalizacja zatrudnienia, payroll, outsorcing;
 • rekrutacja specjalistów i menedżerów;
 • szkolenia i consulting.

Szukasz pracy?

Napisz do nas! Nasz konsultant przedstawi Ci aktualne oferty!

  Szukasz pracowników?

  Zapytaj o wycenę! Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

   ul. Opolska 22

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.