Mamy dla Ciebie
Twoją wymarzoną pracę!

Szukasz pracy? Zacznij z nami!

Szukasz pracy stałej, a może tymczasowej? Już od ponad 20 lat skutecznie pomagamy znaleźć miejsca pracy u sprawdzonych pracodawców. Zapewniamy możliwości rozwoju, budowania własnych ścieżek kariery i kształcenia kompetencji. Dołącz do nas i ciesz się z każdego dnia pracy.

Jak działamy?

Prowadzone przez nas procesy rekrutacyjne są zazwyczaj wieloetapowe, aby jak najlepiej ocenić kompetencje kandydatów i zatrudnić osoby, które wpisują się w daną kulturę organizacyjną. Lista etapów oraz przebieg rekrutacji różnią się w zależności od stanowiska, na które poszukujemy kandydata.

Etapy rekrutacji

Poniżej przedstawiamy przykładowy przebieg procesu rekrutacji:

1. Kontakt telefoniczny

Z osobami, których CV nas zainteresowało, kontaktujemy się telefonicznie. Rozmowa ma na celu poznanie oczekiwań kandydata. Jeśli są zbieżne z tym, co możemy zaoferować, zapraszamy na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną do siedziby naszej firmy. W przypadku kandydatów przebywających za granicą lub w odległych lokalizacjach do rozmowy mogą zostać wykorzystane również połączenia video.

2. Rozmowa kwalifikacyjna

Celem rozmowy kwalifikacyjnej jest poznanie kandydata, jego motywacji i aspiracji zawodowych. Weryfikujemy także wiedzę, umiejętności i doświadczenie, a także kluczowe dla stanowiska kompetencje i dopasowanie do kultury organizacyjnej firmy.

3. Dodatkowe etapy rekrutacji

Jeśli stanowisko wymaga specjalistycznej wiedzy, wówczas poprosimy Cię o wypełnienie dodatkowych testów. Na tym etapie możesz spotkać:

  • test wiedzy
  • test znajomości języka (np. ukraiński, rosyjski, angielski)
  • zadania badające umiejętność posługiwania się programami komputerowymi
  • test osobowości.

4. Rozmowa z przyszłym przełożonym

Kandydatów rekomendowanych do kolejnego etapu procesu rekrutacyjnego zapraszamy na spotkanie z potencjalnym przełożonym w celu weryfikacji wiedzy merytorycznej kandydata.

5. Decyzja o wyborze kandydata

Kandydatowi, który pomyślnie przejdzie przez proces rekrutacyjny, przedstawiamy ofertę pracy.

6. Informacja zwrotna

Wszyscy kandydaci, którzy wzięli udział w spotkaniach rekrutacyjnych otrzymują od nas informację
nt. wyniku procesu rekrutacyjnego.

E-konto

W aplikacji eKonto znajdziesz gotowe do pobrania wzory dokumentów, wniosków urlopowych i oświadczeń ZUS oraz PIT.
Uzyskasz dostęp do wszelkich informacji związanych z aktualnym zatrudnieniem.
Sprawdzisz poprawność danych osobowych, rachunków bankowych oraz obecnej umowy.
Pobierzesz także listy i paski wypłat oraz rozliczenia czasu pracy.

 
 

Nasz Blog – Twój Progres w HR

Praca zmianowa — na czym polega?

Praca zmianowa — na czym polega?

Praca zmianowa — na czym polega?Praca zmianowa to sposób organizacji czasu pracy, który wymaga od pracowników elastyczności i gotowości do pracy o różnych porach dnia i nocy. Dzięki temu przedsiębiorstwa mogą działać non-stop, a pracownicy mają szansę na wyższe...

czytaj dalej
Dofinansowanie okularów — jak je uzyskać?

Dofinansowanie okularów — jak je uzyskać?

Dofinansowanie okularów — jak je uzyskać?Czy wiesz, że możesz otrzymać dofinansowanie zakupu okularów korekcyjnych? Niezależnie od tego, czy pracujesz przed komputerem, czy potrzebujesz szkieł kontaktowych ze względu na stan zdrowia, istnieją różne źródła wsparcia...

czytaj dalej

Napisz do nas

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.