Rekrutacje Specjalistów i Managerów

Progres Permanent Recruitment

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnych usługach rekrutacyjnych, prowadząc szeroko zakrojone poszukiwania potencjalnych kandydatów na różnych platformach. Włączając w to ogłoszenia online, bazy danych, sieci zawodowe oraz nasze własne kontakty w branży, dążymy do znalezienia najlepiej dopasowanych specjalistów dla Twojej organizacji.

Nasze usługi

Nasza firma oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług rekrutacyjnych. Dzięki naszemu doświadczeniu i dedykowanemu podejściu oferujemy kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji, od identyfikacji potencjalnych kandydatów po finalny wybór. Nasze usługi obejmują rekrutację specjalistyczną, selekcję kadr, doradztwo zawodowe oraz raporty wynagrodzeń, zapewniając klientom dostęp do najbardziej odpowiednich talentów na rynku pracy.

Raporty wynagrodzeń

 

czytaj więcej →

Doradztwo zawodowe

 

czytaj więcej →

Rekrutacje executive

 

czytaj więcej →

Talent pool

 

czytaj więcej →

Nasze specjalizacje

Finanse
i Księgowość

czytaj więcej →

Manufacturing
& Engineering

czytaj więcej →

Administracja
& HR

czytaj więcej →

Sales
& Marketing

czytaj więcej →

Narzędzia rekrutacyjne

Testy psychometryczne

W trakcie rekrutacji wykorzystujemy testy psychometryczne, które służą do oceny umiejętności, zdolności oraz cech osobowości kandydatów. Testy psychometryczne są cennym uzupełnieniem tradycyjnych metod rekrutacyjnych – umożliwiają nam uzyskanie dodatkowych informacji, które są trudne do oszacowania jedynie na podstawie CV czy rozmów. Testy pozwalają też lepiej dopasować kandydatów do kultury panującej w organizacji i wartości przez nią wyznawanych.

 

 

System ATS

ATS (ang. Applicant Tracking System), to narzędzie, które pozwala kompleksowo zarządzać rekrutacją. Jego głównym celem jest usprawnienie całego procesu rekrutacyjnego. ATS automatyzuje zbieranie i zarządzanie aplikacjami kandydatów, co pozwala nam skoncentrować się na najlepszych potencjalnych pracownikach. System ATS pełni kluczową rolę w eliminowaniu ręcznych i czasochłonnych procesów w trakcie rekrutacji. Jest głównym miejscem do przechowywania informacji o kandydatach. Zapewnia łatwy i szybki dostęp, a także efektywne zarządzanie wszystkimi danymi.

 

 

Narzędzia do przeprowadzania wywiadów online

W trakcie prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych wykorzystujemy nowoczesną technologię, w tym narzędzia umożliwiające rekrutację online. Dzięki temu kandydaci mogą uczestniczyć w rozmowach z dowolnego miejsca, a nasi rekruterzy mogą prowadzić rekrutację na skalę globalną, niezależnie od lokalizacji. Wykorzystywane przez nas narzędzia zapewniają wygodę, szybką analizę, redukcję kosztów oraz bezpieczeństwo danych, co jest szczególnie ważne w obecnych czasach. Dążymy do efektywnej selekcji najlepszych kandydatów, umożliwiając im przy tym komfortowy udział w procesie rekrutacji.

 

 

Rekrutujemy dla najlepszych

Zapytaj o wycenę

  Oferujemy usługę Dedykowanego Managera i Rekrutera do Twojego projektu

  Doświadczony Manager czuwa nad całym procesem realizacji projektu. Reprezentuje Grupę Progres w kontaktach z Klientem w zakresie realizacji i postępów powierzonych projektów rekrutacyjnych. Jest w stałym kontakcie zarówno z Klientem, jak i specjalistą, aby na bieżąco sprawdzać i odpowiadać na potrzeby projektowe.

  ● Zarządzanie projektem oraz zespołem rekruterów
  ● Przygotowanie strategii sourcingowej/rekrutacyjnej
  ● Dostarczanie kompleksowych raportów z realizacji poszczególnych etapów projektu
  ● Zapewnienie płynnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  ● Wsparcie merytoryczne w zakresie rozliczania efektów pracy i ewaluacji kandydatów.

   

  Potrzebujesz wyceny rekrutacji? Skontaktuj się z nami!

  anna.pietraszko@grupaprogres.pl    |   +48 607 121 165

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.