Rekrutacje specjalistów II i III stopnia

Jesteśmy zespołem, w którym profesjonaliści zatrudniają profesjonalistów

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych.
Specjalizujemy się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż
i SSC/BPO.

Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów, wdrażamy innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, dbamy o Candidate
i Customer Experience
oraz Employer Branding swoich Klientów.

Rekrutacje stałe

Rekrutację permanentną rozumiemy jako ciągły proces reagowania na zmienne potrzeby personalne naszego Klienta, a nie tylko kolejne, pojedyncze zlecenia na znalezienie poszczególnych pracowników.

Każdy nasz projekt ma indywidualnego przypisanego konsultanta, który blisko współpracując z Klientem, poznaje kulturę jego firmy oraz zasady w niej panujące, co pozwala na precyzyjne wyszukiwanie Kandydatów.

Nasi konsultanci specjalizują się w wąskich branżach i stale rozwijają w nich swoje sieci kontaktów. Ponadto korzystają z takich narzędzi, jak:

 • Direct Search – bezpośrednie dotarcie do Kandydatów poprzez wykorzystanie sourcingu.
 • Stale aktualizowany system ATS, działający w oparciu o sztuczną inteligencję, umożliwiający precyzyjne dotarcie do poszukiwanych Kandydatów.
 • Dopasowanie kanału publikacji ogłoszenia
  z perspektywy branży, poziomu stanowiska, czy też lokalizacji.
 • Działania networkingowe.
 • Udział w konferencjach oraz targach branżowych.
 • Aktywna działalność w social mediach.

Rekrutacje IT

Rekrutujemy najwyższej klasy specjalistów IT z różnorodnymi kompetencjami. Przy wykorzystaniu naszych sprawdzonych procesów rekrutacyjnych, bogatego doświadczenia oraz elastycznego podejścia uzupełnimy Twój zespół o ekspertów oraz najwyższej klasy specjalistów IT.

W zespole Progres Permanent Recruitment na potrzeby rekrutacji do branży IT dedykujemy doświadczony zespół konsultantów, w którym każdy rekruter ma za sobą setki zrealizowanych rekrutacji. Dodatkowo nasze sprawdzone procesy rekrutacyjne pomagają w pozyskiwaniu specjalistów w sposób sprawny i skuteczny.

Nasi doświadczeni rekruterzy szybko rozpoznają specyfikę działania Twojej organizacji oraz uzupełnią Twój zespół o najlepszych kandydatów z obszaru IT.

Executive Search

Executive Search to usługa precyzyjnego i co najważniejsze – dyskretnego dotarcia do najwartościowszych Kandydatów na stanowiska kierownicze wysokiego szczebla. Wymaga odpowiedniego podejścia, umiejętności negocjacji oraz dyskrecji, by cały proces odbył się w komfortowych dla pozyskiwanego pracownika warunkach.

Każdy projekt Executive Search otrzymuje swojego dedykowanego konsultanta, który dzięki doskonałemu rozeznaniu w rynku pracy i szerokiej sieci kontaktów jest w stanie precyzyjnie dotrzeć do osób o poszukiwanych umiejętnościach oraz rozpocząć z nimi negocjacje w sposób nie zwracający uwagi osób trzecich… a zwłaszcza ich aktualnych pracodawców.

Proces rekrutacji na wstępnych etapach gwarantuje pełną anonimowość, również Klientowi. Poszukiwanemu specjaliście na początku przedstawiana jest ogólnie sformułowana oferta. Szczegóły zdradzane są dopiero, gdy Kandydat wyrazi nią swoje zainteresowanie.

Outplacement

Outplacement jest usługą wspierającą osoby, które utraciły zatrudnienie. Jej nadrzędnym celem jest pomoc w odnalezieniu się na rynku pracy poprzez wykorzystanie szeregu narzędzi. Jest to kierowanie procesem odejścia pracownika z organizacji, który ogranicza ryzyka związane z redukcją personelu.

Oferujemy outplacement grupowy oraz indywidualny.

Outplacement jest uszytym na miarę rozwiązaniem i składa się z:

 • rozmów zwiększających samoocenę zwolnionego pracownika
 • analizy profilu – dotychczasowe doświadczenie, wykształcenie, posiadane kwalifikacje i luki kompetencyjne
 • fazy szkoleniowej – analiza cv, pomoc
  w stworzeniu dokumentów aplikacyjnych, trening rozmów rekrutacyjnych, nauka poszukiwania pracy – jak i gdzie szukać, wsparcie w stworzeniu profilu w mediach społecznościowych
 • wsparcia w znalezieniu pracy – przedstawienie listy ofert dopasowanych do osoby poszukującej pracy, rekomendacja do Klientów Grupy Progres.
Nasze usługi

Jako Specjaliści Progres Permanent Recruitment proponujemy uszyte na miarę rozwiązania. Oferowane usługi czynią z nas elastycznego Partnera Biznesowego, który potrafi dobrać model współpracy do oczekiwań Klienta, Kandydata oraz aktualnego rynku pracy. Zobacz naszą ofertę.

Działamy globalnie

Rekrutacja w linii Permanent Recruitment nie ma granic.

Narzędzia rekrutacyjne

Wywiady sytuacyjne
i behawioralne

Wywiady w oparciu o model kompetencji

System ATS

Weryfikacja
językowa

Potwierdzenie referencji

 

Nasi partnerzy
biznesowi

W ciągu 20 lat na rynku zdobyliśmy
zaufanie największych i najlepszych firm z każdej branży w Polsce

%

tys. kandydatów
w bazie

+1 tys. nowych miesięcznie

%

huby rekrutacyjne

%

procent rekrutacji zakończonych sukcesem

%

klientów nam zaufało

Co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście – dopasowany Opiekun, znający branżę, w której działasz

Kompleksowe wsparcie – doradzamy w zakresie narzędzi
i trendów rynku
Customer i Candidate Experience – otaczamy opieką naszych Klientów
i Kandydatów

Employer Branding – dbamy o Twój wizerunek na rynku

Skontaktuj się z nami!

Chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania!

   Zostaw swoje dane
   Skontaktujemy się z Tobą