fbpx

Nasza historia

Poznajmy się

KIM JESTEŚMY

Grupa Progres

Grupa Progres to nowoczesne usługi HR dla biznesu. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem. Od ponad 15 lat wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce dzięki szerokiemu zakresowi oferowanych przez nas rozwiązań.

JAKOŚĆ OBSŁUGI

Dbając o standardy jakości obsługi oraz rozwój linii biznesowych, w sposób indywidualny i elastyczny dopasowujemy działania do Twoich potrzeb.

Jesteśmy członkiem i współzałożycielem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ) zajmującego się budowaniem dobrego wizerunku branży HR oraz kreowaniem właściwego kierunku rozwoju.

KURS NA HR

Grupa Progres w 2015 r. wdrożyła w życie autorskie wydarzenie – Kurs na HR – ogólnopolski cykl spotkań mający na celu integrację środowisk nauki, biznesu i samorządów. Wspólnie dbamy o atrakcyjność lokalnego rynku pracy, otwartego dla nowych inwestycji, która będzie sprzyjać rozwojowi przedsiębiorstw, pracodawców, a także kandydatów.

Nasze marki

Od ponad 15 lat wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce, w zakresie:

pracy tymczasowej

doradztwa biznesowego i szkoleń

rekrutacji stałych

optymalizacji procesów i kosztów zatrudnienia

Nasze projekty

Działamy kompleksowo, a nasze projekty są owocem pasji i zaangażowania całego zespołu. Tworzymy je z myślą o pracodawcach i pracownikach, których każdego dnia wspieramy w realizowaniu działań prowadzących do sukcesu. Sprawdź co dla Ciebie robimy!

JEDEN TELEFON
I MASZ PRACĘ

Wspieramy mieszkańców Ukrainy w znalezieniu pracy w Polsce. Wystarczy jeden telefon i masz pracę.

SYSTEM POLECEŃ

Program zaprojektowaliśmy z myślą o wspieraniu rozwoju Grupy Progres przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego poziomu zaangażowania pracowników.Wynagradzamy za polecenie nowego osoby do naszego zespołu.

RABOTA
GRUPA PROGRES

Działamy na międzynarodowym rynku pracy. Z myślą o pracownikach z Ukrainy stworzyliśmy stronę dedykowaną osobom szukającym pracy w Polsce.

PRACUJ Z NAMI

Chcesz dołączyć do świetnego zespołu i pomóc innym znaleźć wymarzoną pracę?

STRUKTURA SPÓŁEK

Jednostką dominującą w naszej strukturze jest Grupa Progres Sp. z o.o. pełniąca funkcję zarządzającą i wspierającą wobec spółek bezpośrednio zależnych. Każda z nich odpowiedzialna jest za inny obszar działalności – rekrutacje tymczasowe (Progres HR Poland    Sp. z o.o. oraz Progres HR International Sp. z o.o.), rekrutacje stałe, consulting i szkolenia (Progres Sp. z o.o.), oraz optymalizację procesów (Progres Advanced Solutions Sp. z o.o.).

Poznaj szczegółową strukturę Grupy w kontekście segmentów zarządczych, którym podlegają wybrane spółki.

Dane finansowe (przychody netto)

Nasz Blog – Twój Progres w HR

Czy Dress Code jest nadal ważny?

Od zarania dziejów ubiór był czymś, co pomagało ludziom wyróżnić się z tłumu, ukryć mankamenty urody bądź też pokazać to, czym chcielibyśmy się pochwalić. Każdemu także znane jest powiedzenie „jak Cię widzą, tak Cię piszą” co tylko...

czytaj więcej

Życzenia świąteczne

Pełnych ciepła, spokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia, a w nadchodzącym Nowym Roku, szczęścia oraz samych sukcesów na polu zawodowym i osobistym Życzą Zarząd... czytaj więcej

NASZE SUKCESY