Nasza historia

Poznajmy się

 

 

Czego brakuje Ci na rynku pracy?

Wypełnij ankietę

 

GRUPA PROGRES

Świadczymy nowoczesne usługi HR dla biznesu. Od 2002 roku skutecznie zarządzamy portfelem usług dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb firm. Dzięki doświadczeniu, pasji i odpowiedzialnym decyzjom budujemy trwałe relacje, które pomagają naszym Partnerom skupić się na kluczowych obszarach ich działalności biznesowej. Każdego dnia pomagamy naszym Klientom i Pracownikom osiągnąć to, czym dla nich jest sukces.

Rekrutujemy pracowników z 4 kontynentów. Znaleźliśmy zatrudnienie dla około 250 tysięcy osób i nadal realizujemy naszą misję. Uwzględniając potrzeby i zainteresowania pracowników, łączymy ich z przedsiębiorcami kompletującymi kadrę.

 

WIZJA

Człowiek i jakość jego życia są najważniejszym ogniwem – wspólnym mianownikiem wszelkich działań Grupy Progres.

To właśnie z myślą o ludziach, od ponad 20 lat, stale się rozwijamy, jesteśmy zawsze o krok do przodu od konkurencji. Na co dzień wykorzystujemy nowe technologie, wyznaczamy trendy i budujemy przyjazne środowisko pracy.

To dzięki ludziom, znakomitym ekspertom tworzącym Grupę Progres – i podobnie jak my kierujących się etyką oraz wyznających te same wartości – możemy aspirować do roli lidera Europy Środkowo – Wschodniej w zakresie kompleksowych usług dla biznesu.

Bez względu na obszar działań Grupy Progres, zawsze definiowany on będzie przez pryzmat człowieka.

.

MISJA

Misję Grupy Progres opieramy na trzech filarach

INTEGRACJA

Łączymy światy pracownika i pracodawcy oraz integrujemy partnerów biznesowych. Pomagamy nawiązywać kontakty, utrzymywać pozytywne relacje z uczestnikami rynku wspierającymi się w sferze zawodowej. 

  • Łączymy światy pracownika i pracodawcy.
  • Integrujemy partnerów biznesowych.
  • Pomagamy nawiązywać kontakty, utrzymywać pozytywne relacje z uczestnikami rynku wspierającymi się w sferze zawodowej.

EDUKACJA

Edukujemy wielowymiarowo, analizujemy zjawiska, doradzamy interesariuszom i wskazujemy kierunki działań prowadzących do rynku pracy przyszłości. Inicjujemy i wspieramy wszelkie projekty pozwalające na wymianę wiedzy i doświadczeń oraz pokazujące świat z innej perspektywy 

  • Edukujemy i doradzamy
  • Wskazujemy kierunki działań prowadzących do rynku pracy przyszłości.
  • Inicjujemy i wspieramy wszelkie projekty pozwalające na wymianę wiedzy i doświadczeń oraz pokazujące świat z innej perspektywy.

ROZWÓJ

Naszymi działaniami realnie wpływamy na rozwój oraz integrację światów biznesu, nauki i samorządów. Tworzymy ścieżki rozwoju podnoszące jakość życia każdego człowieka, dając mu poczucie bezpieczeństwa, a także wiele perspektyw na przyszłość.

  • Wpływamy na rozwój oraz integrację światów biznesu, nauki i samorządów.
  • Tworzymy ścieżki rozwoju podnoszące jakość życia każdego człowieka.
  • Pomagamy osiągnąć progres.
  • Gwarantujemy wiele perspektyw na przyszłość.

JAKOŚĆ OBSŁUGI

Dbając o standardy jakości obsługi oraz rozwój linii biznesowych, w sposób indywidualny i elastyczny dopasowujemy działania do Twoich potrzeb.

Jesteśmy członkiem i współzałożycielem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ) zajmującego się budowaniem dobrego wizerunku branży HR oraz kreowaniem właściwego kierunku rozwoju.

KURS NA HR

Grupa Progres w 2015 r. wdrożyła w życie autorskie wydarzenie – Kurs na HR – ogólnopolski cykl spotkań mający na celu integrację środowisk nauki, biznesu i samorządów. Wspólnie dbamy o atrakcyjność lokalnego rynku pracy, otwartego dla nowych inwestycji, która będzie sprzyjać rozwojowi przedsiębiorstw, pracodawców, a także kandydatów.

Rok 2021 w liczbach

ponad

osób zatrudnionych w pracy tymczasowej

ponad

nowych kandydatów

ponad

godzin przepracowanych przez pracowników pracy tymczasowej

Historia Grupy Progres

Nasze marki

Od ponad 2002 roku wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce, w zakresie:

pracy tymczasowej

rekrutacji stałych

doradztwa biznesowego i szkoleń

optymalizacji procesów i kosztów zatrudnienia

legalizacji zatrudnienia, logistyki oraz zakwaterowania

Nasze projekty

Działamy kompleksowo, a nasze projekty są owocem pasji i zaangażowania całego zespołu. Tworzymy je z myślą o pracodawcach i pracownikach, których każdego dnia wspieramy w realizowaniu działań prowadzących do sukcesu. Sprawdź co dla Ciebie robimy!

JEDEN TELEFON
I MASZ PRACĘ

Wspieramy mieszkańców Ukrainy w znalezieniu pracy w Polsce. Wystarczy jeden telefon i masz pracę.

SYSTEM POLECEŃ

Program zaprojektowaliśmy z myślą o wspieraniu rozwoju Grupy Progres przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego poziomu zaangażowania pracowników.Wynagradzamy za polecenie nowego osoby do naszego zespołu.

RABOTA
GRUPA PROGRES

Działamy na międzynarodowym rynku pracy. Z myślą o pracownikach z Ukrainy stworzyliśmy stronę dedykowaną osobom szukającym pracy w Polsce.

PRACUJ Z NAMI

Chcesz dołączyć do świetnego zespołu i pomóc innym znaleźć wymarzoną pracę?

STRUKTURA SPÓŁEK

Jednostką dominującą w naszej strukturze jest Grupa Progres Sp. z o.o. pełniąca funkcję zarządzającą i wspierającą wobec spółek bezpośrednio zależnych. Każda z nich odpowiedzialna jest za inny obszar działalności – rekrutacje tymczasowe (Progres HR Poland    Sp. z o.o. oraz Progres HR International Sp. z o.o.), rekrutacje stałe, consulting i szkolenia (Progres Sp. z o.o.), oraz optymalizację procesów (Progres Advanced Solutions Sp. z o.o.).

Poznaj szczegółową strukturę Grupy w kontekście segmentów zarządczych, którym podlegają wybrane spółki.

Nasz Blog – Twój Progres w HR

Kara więzienia za nielegalne zatrudnienie cudzoziemca?

Kara więzienia za nielegalne zatrudnienie cudzoziemca?

Dynamiczny rozwój dostrzegalny na rynku pracy przyciąga do Polski tysiące obcokrajowców poszukujących pracy. Obowiązujące w Polsce przepisy umożliwiają zatrudnienie cudzoziemca spoza UE, jednak ich dynamika oraz różnorodność sprawiają, że pracodawca bardzo często nie dopełnia wszystkich obowiązków ciążących na nim. W konsekwencji uchybienie obowiązków powoduje nielegalne zatrudnienie cudzoziemca, które zagrożone jest karami pieniężnymi i nie tylko.

NASZE SUKCESY