$template_directory_uri = get_template_directory_uri(); ?> O nas - Grupa Progres

Nasza historia

Poznajmy się

KIM JESTEŚMY

Grupa Progres

Grupa Progres to nowoczesne usługi HR dla biznesu. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem. Od 2002 roku wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce dzięki szerokiemu zakresowi oferowanych przez nas rozwiązań.

JAKOŚĆ OBSŁUGI

Dbając o standardy jakości obsługi oraz rozwój linii biznesowych, w sposób indywidualny i elastyczny dopasowujemy działania do Twoich potrzeb.

Jesteśmy członkiem i współzałożycielem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ) zajmującego się budowaniem dobrego wizerunku branży HR oraz kreowaniem właściwego kierunku rozwoju.

KURS NA HR

Grupa Progres w 2015 r. wdrożyła w życie autorskie wydarzenie – Kurs na HR – ogólnopolski cykl spotkań mający na celu integrację środowisk nauki, biznesu i samorządów. Wspólnie dbamy o atrakcyjność lokalnego rynku pracy, otwartego dla nowych inwestycji, która będzie sprzyjać rozwojowi przedsiębiorstw, pracodawców, a także kandydatów.

Historia Grupy Progres

Nasze marki

Od ponad 2002 roku wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce, w zakresie:

pracy tymczasowej

doradztwa biznesowego i szkoleń

rekrutacji stałych

optymalizacji procesów i kosztów zatrudnienia

Nasze projekty

Działamy kompleksowo, a nasze projekty są owocem pasji i zaangażowania całego zespołu. Tworzymy je z myślą o pracodawcach i pracownikach, których każdego dnia wspieramy w realizowaniu działań prowadzących do sukcesu. Sprawdź co dla Ciebie robimy!

JEDEN TELEFON
I MASZ PRACĘ

Wspieramy mieszkańców Ukrainy w znalezieniu pracy w Polsce. Wystarczy jeden telefon i masz pracę.

SYSTEM POLECEŃ

Program zaprojektowaliśmy z myślą o wspieraniu rozwoju Grupy Progres przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego poziomu zaangażowania pracowników.Wynagradzamy za polecenie nowego osoby do naszego zespołu.

RABOTA
GRUPA PROGRES

Działamy na międzynarodowym rynku pracy. Z myślą o pracownikach z Ukrainy stworzyliśmy stronę dedykowaną osobom szukającym pracy w Polsce.

PRACUJ Z NAMI

Chcesz dołączyć do świetnego zespołu i pomóc innym znaleźć wymarzoną pracę?

STRUKTURA SPÓŁEK

Jednostką dominującą w naszej strukturze jest Grupa Progres Sp. z o.o. pełniąca funkcję zarządzającą i wspierającą wobec spółek bezpośrednio zależnych. Każda z nich odpowiedzialna jest za inny obszar działalności – rekrutacje tymczasowe (Progres HR Poland    Sp. z o.o. oraz Progres HR International Sp. z o.o.), rekrutacje stałe, consulting i szkolenia (Progres Sp. z o.o.), oraz optymalizację procesów (Progres Advanced Solutions Sp. z o.o.).

Poznaj szczegółową strukturę Grupy w kontekście segmentów zarządczych, którym podlegają wybrane spółki.

Dane finansowe (przychody netto)

Nasz Blog – Twój Progres w HR

Dla kogo rekrutujemy

NASZE SUKCESY