$template_directory_uri = get_template_directory_uri(); ?> Pracownicy tymczasowi - Grupa Progres

Pracownicy tymczasowi

Jesteśmy zespołem, w którym fachowcy zatrudniają fachowców

O NAS

Progres HR

to nasza wiodąca linia biznesowa. Rekrutujemy i szkolimy pracowników tymczasowych dla Twojej firmy, pomagamy wybrać tych najlepszych, wykwalifikowanych i zaangażowanych kandydatów. Możesz zatrudnić pracowników tymczasowych, sprawdzić kandydatów przed wejściem z nimi w etatową współpracę oraz powierzyć nam obsługę kadrowo-płacową już zatrudnionych osób.

 

NASZA MISJA

Wspieramy naszych Klientów i Pracowników. Dzielimy się z nimi ekspercką wiedzą oraz doświadczeniem wdrażając innowacyjne i profesjonalne rozwiązania. Indywidualne podejście, nasza pasja i zaangażowanie sprawiają, że dotrzymujemy słowa, a projekty realizujemy na najwyższym poziomie.

Usługi

PRACOWNICY TYMCZASOWI

Oszczędność czasu i elastyczność zatrudnienia

Powierzając nam skompletowanie zespołu do Twojej firmy zyskasz nie tylko czas, ale również gwarancję usług dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Wybierzemy dla Ciebie tylko tych najlepszych kandydatów, spełniających Twoje oczekiwania.

Współpraca z nami pozwoli Ci odpowiednio reagować na zmienność branży, w której działasz i wahania rynku pracy. To dla Twojej firmy szansa na uzyskanie najlepszej efektywności i obniżenie kosztów (np. brak konieczności zatrudniania pracowników w okresach przestoju).

Odpowiedzialność za cały proces pozyskania pracowników i ich zatrudnienie to nasza specjalność (rozliczanie czasu pracy, obsługa płacowa, absencje, ubezpieczenia). Możesz skupić się na rozwijaniu swojego biznesu, a my sprawimy, że pomogą Ci w tym solidni, sprawdzeni i wykwalifikowani pracownicy, którym będziesz mógł zaufać.

Zatrudnienie pracownika tymczasowego to dla Twojej firmy idealna szansa sprawdzenia osoby, którą chcesz przyjąć na stałe. Dzięki nam możesz bez zobowiązań sprawdzić umiejętności potencjalnego pracownika etatowego w rzeczywistych warunkach. Taka forma rekrutacji daje gwarancję zatrudnienia osoby najlepiej odpowiadającej potrzebom kadrowym Twojego przedsiębiorstwa.

Kandydaci trafiający do Twojej firmy to osoby, które przeszły proces rekrutacji i selekcji. Dzięki temu masz pewność, że otwierasz drzwi swojego przedsiębiorstwa przed potencjalnie najlepszymi pracownikami. Nie tracisz czasu na spotkania z osobami bez właściwych kwalifikacji czy doświadczenia. Decydując się na try & hire z naszą pomocą docierasz do najlepiej wykwalifikowanej kadry.

TRY&HIRE

Okres próbny bez zobowiązań. Współpraca z najlepszymi

Testy naukowe

Stosujemy zróżnicowane metody rekrutacji dostosowane do wymagań naszego Klienta. Sprawdzamy konkretne predyspozycje i umiejętności potencjalnego pracownika. Weryfikacja odbywa się etapowo:

WYWIAD TELEFONICZNY
ROZMOWA KWALIFIKACYJNA Z KANDYDATEM
PRAKTYCZNE SPRAWDZENIE UMIEJĘTNOŚCI NP. TESTY NAUKOWE, KOMPUTEROWE

Jak działamy

Nasze działania odbywają się w czterech etapach:

CO ZYSKASZ?

 

  • Doświadczonego partnera, dzięki któremu w Twojej firmie będą pracowali solidni i sprawdzeni profesjonaliści.
  • Pomoc w zakresie efektywności procesów, frekwencji, fluktuacji, zarządzania i motywowania pracowników.
  • Gwarancję bezpieczeństwa oraz wsparcie ekspertów, którzy podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem i wiedzą.
  • Zwiększysz efektywność i wydajność pracowników tymczasowych.
  • Ograniczysz koszty dzięki dopasowaniu zatrudnienia do realnych potrzeb oraz dynamiki rozwoju przedsiębiorstwa.

Dla kogo rekrutujemy

    Zostaw swoje dane
    Skontaktujemy się z Tobą