Agencja Pracy
Poznań św. Marcin

Kontakt

ul. Święty Marcin 73/5
61-808 Poznań
tel: (61) 852 49 24
poznan2@grupaprogres.pl

Godziny pracy

poniedziałek – piątek:
9:00 – 17:00

Agencja pracy poznań

Lokalizacje

Oferujemy pracę w województwie wielkopolskim.

Agencja Pracy tymczasowej w Poznaniu

Grupa Progres od ponad 15 lat wspiera pracodawców w budowaniu kadry złożonej z profesjonalistów. Nasi eksperci pomogą kandydatom znaleźć wymarzoną pracę i osiągnąć zawodowy sukces. Wspieramy lokalne rynki pracy i znamy je od podszewki, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem z pracownikami i pracodawcami również w Poznaniu.

 

Grupa Progres oddział Poznań Św. Marcina

Agencja pracy zlokalizowana jest w samym sercu miasta Poznania na ul. św. Marcina 73/5 (II piętro), 15 minut od Dworca Głównego PKP w Poznaniu. Osoby korzystające z komunikacji miejskiej powinny wysiąść na przystanku Zamek, Gwarna lub Fredry. Przychodząc do naszego biura, otrzymasz kompleksowe informacje na temat aktualnych ofert pracy w województwie wielkopolskim, a także możliwość porad od wykwalifikowanych Specjalistów ds. rekrutacji i Konsultantów. Gwarantujemy Ci indywidualne podejście, wsparcie, a także profesjonalną opinię na temat Twojego dopasowania kompetencyjnego do danego stanowiska. W przypadku zainteresowania Twoim profilem przez naszego Klienta pomożemy Ci przejść przez cały proces rekrutacji i przygotować się do rozmów z potencjalnym pracodawcą. Nasze doświadczenie i rozbudowana sieć kontaktów sprawiają, że pomagamy połączyć ze sobą Kandydatów i Klientów, którzy wyznają w swoim życiu podobne wartości. Linia PT może zaoferować Ci współpracę z nowoczesnym centrum logistycznym z okolic Poznania.

Szukasz pracy?

Napisz do nas! Nasz konsultant przedstawi Ci aktualne oferty!

  Szukasz pracowników?

  Zapytaj o wycenę! Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

    Zostaw swoje dane
    Skontaktujemy się z Tobą

    Święty Marcin 73

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.