Agencja Pracy Łódź Kościuszki

KONTAKT

Agencja Pracy tymczasowej Łódź Kościuszki

 

Grupa Progres od ponad 20 lat wspiera pracodawców w budowaniu kadry złożonej z profesjonalistów. Nasi eksperci pomogą kandydatom znaleźć wymarzoną pracę i osiągnąć zawodowy sukces. Wspieramy lokalne rynki pracy i znamy je od podszewki, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem z pracownikami i pracodawcami również w Łodzi.

 

Grupa Progres oddział Łódź Kościuszki

 

Zatrudniamy duże wolumeny pracowników od zaraz! Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w skutecznej rekrutacji w logistyce i e-commerce.

Działamy szybko i elastycznie, dzięki czemu utrzymasz ciągłość produkcji.

Rozwijaj swój biznes- z nami oszczędzasz czas i zmniejszasz koszty kadrowe!

 

Chcesz otrzymać indywidualną ofertę? Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami:

Kandydat: 

+48 42 630 00 83

Al. Kościuszki 39 (1 piętro, lokal 206)
90-418 Łódź

Godziny pracy

poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00

    Kościuszki 39

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.