Kontakt

ul. Mściwoja 10/4
81-361 Gdynia
tel: (58) 354 60 04
gdynia@grupaprogres.pl

Godziny pracy

poniedziałek – piątek:
8:30 – 16:30

Lokalizacje

Oferujemy pracę m.in. w Gdyni, Sopocie, Rumi, Redzie oraz Wejherowie.

Agencja pracy tymczasowej w Gdyni

Oddział Grupy Progres mieści się w centrum Gdyni, 7 minut pieszo od Dworca Głównego. Osoby korzystające z komunikacji miejskiej mogą do nas trafić w łatwy sposób zarówno kolejką miejską, jak i autobusem (przystanek 3 Maja 01). Przychodząc do Oddziału naszej Agencji, otrzymasz kompleksową wiedzę na temat ofert pracy w Gdyni i okolicach a także aktualnej sytuacji na rynku. Nasze doświadczenie i zróżnicowana baza ofert sprawią, że pomożemy znaleźć Ci idealną pracę, niezależnie od tego, czy szukasz zatrudnienia tymczasowego, czy interesuje Cię praca stała. Zawsze możesz liczyć na wsparcie naszych konsultantów, którzy pomogą Ci przejść przez proces rekrutacji i zatrudnienia.

 

Grupa Progres oddział Gdynia

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która od 2002 roku wspiera przedsiębiorstwa na terenie całego kraju oferując nowoczesne usługi HR. Dzięki pasji, zaangażowaniu i odpowiedzialnym decyzjom, budujemy trwałe relacje biznesowe. Posiadamy ponad 20 biur w Polsce i na Ukrainie. Pomagamy znaleźć pracę u sprawdzonych pracodawców pod konkretne umiejętności i preferencje kandydatów. Ponad 200 tysięcy osób znalazło już z nami pracę!

Szukasz pracowników?

Zapytaj o wycenę! Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

    Szukasz pracy?

    Napisz do nas! Nasz konsultant przedstawi Ci aktualne oferty!

      Mściwoja 10/4

      Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.