Agencja Pracy
Rzeszów

Kontakt

Ul. Plac Wolności 6 lok. 2
35-073 Rzeszów
tel: +48 665 051 835
rzeszow@grupaprogres.pl

Godziny pracy

poniedziałek – piątek:
8:00 – 16:00

Lokalizacje

Oferujemy pracę m.in. w Rzeszowie, Mielcu, Sanoku, Nisku, Stalowej Woli, Kolbuszowej.

Agencja Pracy tymczasowej w Rzeszowie

Agencja pracy Grupa Progres od ponad 20 lat wspiera pracodawców w budowaniu kadry złożonej z profesjonalistów w całej Polsce. Nasi eksperci pomagają kandydatom znaleźć wymarzoną pracę i osiągnąć zawodowy sukces. Wspieramy lokalne rynki pracy i znamy je od podszewki, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem z pracownikami i pracodawcami również we Wrocławiu.

Rekrutujemy pracowników z 4 kontynentów. Tylko w 2022 roku znaleźliśmy zatrudnienie dla około 20 tysięcy osób i nadal realizujemy naszą misję. Uwzględniając potrzeby i zainteresowania pracowników, łączymy ich z przedsiębiorcami kompletującymi kadrę.

 

Grupa Progres oddział Rzeszów

Agencja pracy tymczasowej Grupa Progres to setki rekrutacji zakończone sukcesem. Wśród naszych usług znajdują się:

Szukasz pracy?

Napisz do nas! Nasz konsultant przedstawi Ci aktualne oferty!

    Szukasz pracowników?

    Zapytaj o wycenę! Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

      Plac Wolności 6

      Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.