Agencja Pracy
Wrocław

Kontakt

Ul. Prosta 36
53-505 Wrocław
tel: (48) 71 313 11 30
wroclaw@grupaprogres.pl

Godziny pracy

poniedziałek – piątek:
8:00 – 16:00

Lokalizacje

Oferujemy pracę m.in. we Wrocławiu, Jelczu Laskowicach, Długołęce, Oławie, Siechnicach, Bykowie, Mirkowie, Bielanach Wrocławskich, Kobierzycach, Wałbrzychu, Legnicy, Świdnicy, Świebodzicach, Zgorzelcu, Polkowicach, Bolesławcu, Lubinie, Jeleniej Górze, Kamiennej Górze, Trzebnicy, Środzie Śląskiej, Głogowie, Złotoryi, Lubaniu, Kłodzku, Dzierżoniowie, Namysłowie, Brzegu, Opolu, Nysie.

Agencja Pracy tymczasowej we Wrocławiu

Agencja pracy Grupa Progres od ponad 20 lat wspiera pracodawców w budowaniu kadry złożonej z profesjonalistów w całej Polsce. Nasi eksperci pomagają kandydatom znaleźć wymarzoną pracę i osiągnąć zawodowy sukces. Wspieramy lokalne rynki pracy i znamy je od podszewki, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem z pracownikami i pracodawcami również we Wrocławiu.

Rekrutujemy pracowników z 4 kontynentów. Tylko w 2022 roku znaleźliśmy zatrudnienie dla około 20 tysięcy osób i nadal realizujemy naszą misję. Uwzględniając potrzeby i zainteresowania pracowników, łączymy ich z przedsiębiorcami kompletującymi kadrę.

 

Grupa Progres oddział Wrocław

Oddział Grupy Progres we Wrocławiu zlokalizowany jest w centrum miasta przy ulicy Prostej 36 (boczna ulica Grabiszyńskiej). Nieopodal znajduje się przystanek PLAC LEGIONÓW. Bliskość Dworca Głównego oraz dobrze skomunikowana część miasta zapewnią doskonały dojazd. Przychodząc do agencji pracy Grupa Progres, otrzymasz kompleksową wiedzę na temat aktualnych ofert pracy we Wrocławiu, na całym Dolnym Śląsku i sytuacji na rynku. Uzyskasz wsparcie naszych konsultantów, którzy pomogą Ci przejść przez cały proces rekrutacji i przygotować się do rozmów z potencjalnym pracodawcą. Nasze doświadczenie i rozbudowana sieć kontaktów sprawiają, że pomagamy znaleźć idealną pracę zarówno dla pracowników tymczasowych jak i tych zainteresowanych pracą stałą.

Agencja pracy tymczasowej Grupa Progres to setki rekrutacji na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego, zakończone sukcesem. Wśród naszych usług znajdują się:

 

Biuro pracy Wrocław

Biura pracy we Wrocławiu są jednymi z najbardziej dynamicznych i rozwijających się w Polsce. Wrocław to miasto, które przyciąga inwestorów z różnych branż, a także oferuje bogatą bazę wykwalifikowanych pracowników. Wrocławski rynek pracy jest bardzo konkurencyjny, a biura pracy odgrywają ważną rolę w pośrednictwie między pracodawcami a pracownikami.

Wrocław to także miasto, które przyciąga zagranicznych inwestorów, co oznacza wiele ofert pracy dla osób mówiących w różnych językach. Wrocław to jedno z najważniejszych centrów usługowych w Polsce, a biura pracy w mieście oferują wiele ofert pracy w sektorze BPO/SSC.

Biura pracy we Wrocławiu są również bardzo aktywne w obsłudze rekrutacji pracowników tymczasowych. We Wrocławiu i na Dolnym Śląsku działa mnóstwo firm produkcyjnych, logistycznych i magazynowych, a biura pracy oferują dużo ofert pracy dla pracowników tymczasowych, którzy są niezbędni w wielu firmach.

 

Agencja pośrednictwa pracy Wrocław dolnośląskie

Nasza agencja pośrednictwa pracy na Dolnym Śląsku oferuje usługi zarówno dla pracowników tymczasowych, jak i stałych. Dla pracowników tymczasowych znajdą Państwo oferty w wielu branżach, takich jak produkcja, logistyka, budownictwo, czy usługi. Nowe oferty pojawiają się na bieżąco. Agencja pośrednictwa pracy na Dolnym Śląsku oferuje również szereg usług związanych z doradztwem zawodowym. Polega ono na pomocy w wyborze kierunku kariery zawodowej, analizie kompetencji i predyspozycji zawodowych, a także w planowaniu ścieżki kariery.

Nasza agencja pośrednictwa pracy oferuje wiele korzyści dla pracowników, takich jak możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w różnych branżach, elastyczność czasu pracy oraz szybkie znalezienie pracy w przypadku utraty dotychczasowego zatrudnienia. Dla pracodawców natomiast jest to możliwość szybkiego znalezienia wykwalifikowanych pracowników, co przekłada się na zwiększenie efektywności pracy firmy.

 

Szukasz pracy?

Napisz do nas! Nasz konsultant przedstawi Ci aktualne oferty!

    Szukasz pracowników?

    Zapytaj o wycenę! Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

      Prosta 36

      Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.