Agencja Pracy
Lublin

Kontakt

Aleje Racławickie 8/u27
20-037 Lublin
tel: (81) 503 00 38
lublin@grupaprogres.pl

Godziny pracy

poniedziałek – piątek:
8:00 – 16:00

Lokalizacje

Oferujemy pracę w Lublinie i miejscowościach ościennych.

Agencja Pracy tymczasowej w Lublinie

Agencja pracy Grupa Progres od ponad 20 lat wspiera pracodawców w budowaniu kadry złożonej z profesjonalistów. Nasi eksperci pomogą kandydatom znaleźć wymarzoną pracę i osiągnąć zawodowy sukces. Wspieramy lokalne rynki pracy i znamy je od podszewki, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem z pracownikami i pracodawcami również w Lublinie i w całym województwie lubelskim. Oferujemy profesjonalne wsparcie i doradztwo zawodowe. Posiadamy wieloletnie eksperckie doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji, wspieramy biznes, rozwijamy lokalny rynek. Nie czekaj, odwiedź naszą agencję pracy już dzisiaj.

 

Grupa Progres oddział Lublin

Oddział agencji pracy Grupa Progres w Lublinie znajduje się w centrum miasta, nieopodal Parku Saskiego, Uniwersytetu Medycznego, centrum handlowego Lublin Plaza, czy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Niezmotoryzowani kandydaci mogą dotrzeć do naszego oddziału autobusem lub trolejbusem linii 2, 3, 4, 7, 151, czy 155.

Poznaj nasze usługi: 

 • rekrutacja pracowników tymczasowych;
 • legalizacja zatrudnienia, payroll, outsorcing;
 • rekrutacja specjalistów i menedżerów;
 • szkolenia i consulting.

 

Szukasz pracy?

Napisz do nas! Nasz konsultant przedstawi Ci aktualne oferty!

  Szukasz pracowników?

  Zapytaj o wycenę! Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

   Aleje Racławickie 8

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.