Agencja Pracy
Białystok

Kontakt

ul. Dąbrowskiego 20 lok. 2
15-872 Białystok
tel: (85) 652 40 73
bialystok@grupaprogres.pl

Godziny pracy

poniedziałek – piątek:
8:00 – 16:00

Lokalizacje

Oferujemy zatrudnienie między innymi na terenie Białegostoku, Łomży, Zambrów, Białej Podlaskiej, Hajnówki, Augustowa.

Agencja Pracy tymczasowej w Białymstoku

Agencja pracy Grupa Progres od ponad 20 lat wspiera pracodawców w budowaniu kadry złożonej z profesjonalistów. Nasi eksperci pomogą kandydatom znaleźć wymarzoną pracę i osiągnąć zawodowy sukces. Oferujemy profesjonalne wsparcie i doradztwo zawodowe. Posiadamy wieloletnie eksperckie doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji, wspieramy biznes, rozwijamy lokalny rynek pracy. Odwiedź naszą agencję pracy już dzisiaj i rozpocznij kolejny etap swojej kariery! Wspieramy lokalne rynki pracy i znamy je od podszewki. Dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem z pracownikami i pracodawcami w Białymstoku i całym województwie podlaskim.

Grupa Progres oddział Białystok

Oddział agencji pracy Grupy Progres w Białymstoku zlokalizowany jest  w ścisłym centrum miasta, na ulicy Henryka Dąbrowskiego. nieopodal Dworca PKP.  Przychodząc do naszej agencji pracy otrzymasz kompleksową wiedzę na temat aktualnych ofert pracy w Białymstoku i w województwie podlaskim. Uzyskasz wsparcie naszych konsultantów, którzy pomogą Ci przejść przez cały proces rekrutacji i przygotować się do rozmów z potencjalnym pracodawcą. Nasze doświadczenie i rozbudowana sieć kontaktów sprawiają, że pomagamy znaleźć idealną pracę zarówno dla pracowników tymczasowych jak i tych zainteresowanych pracą stałą.

Poznaj nasze usługi:

 

 • rekrutacja pracowników tymczasowych;
 • legalizacja zatrudnienia, payroll, outsorcing;
 • rekrutacja specjalistów i menedżerów;
 • szkolenia i consulting.

Szukasz pracy?

Napisz do nas! Nasz konsultant przedstawi Ci aktualne oferty!

  Szukasz pracowników?

  Zapytaj o wycenę! Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

   ul. Dąbrowskiego 20 lok. 2 15-872 Białystok

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.