Agencja Pracy Białystok

KONTAKT

Agencja Pracy tymczasowej w Białystoku

Grupa Progres od ponad 15 lat wspiera pracodawców w budowaniu kadry złożonej z profesjonalistów. Nasi eksperci pomogą kandydatom znaleźć wymarzoną pracę i osiągnąć zawodowy sukces. Wspieramy lokalne rynki pracy i znamy je od podszewki, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem z pracownikami i pracodawcami również w Białymstoku.

Grupa Progres oddział Białystok

 

Oddział Grupy Progres zlokalizowany jest w Zielonej Kamienicy przy ul. św. Rocha, 9 minut od Dworca PKP i PKS. Osoby korzystające z komunikacji miejskiej powinny wysiąść na przystanku Plac Niepodległości/Kościół św. Rocha lub Lipowa/św. Rocha. Przychodząc do naszej agencji pracy otrzymasz kompleksową wiedzę na temat aktualnych ofert pracy w województwie podlaskim. Uzyskasz wsparcie naszych konsultantów, którzy pomogą Ci przejść przez cały proces rekrutacji i przygotować się do rozmów z potencjalnym pracodawcą. Nasze doświadczenie i rozbudowana sieć kontaktów sprawiają, że pomagamy znaleźć idealną pracę zarówno dla pracowników tymczasowych jak i tych zainteresowanych pracą stałą.

Chcesz wiedzieć więcej?

Stanowiska

Poszukujemy osób na stanowiska m.in.:

 • Kasjer
 • Magazynier
 • Sprzedawca
 • Pomoc Sprzedawcy
 • Pracownik Produkcji

Prowadzimy też rekrutacje na stanowiska średniego i wyższego szczebla.

Branże

Rekrutujemy do pracy w branżach.

 • Handel
 • Logistyka
 • Produkcja
 • Przemysł

Lokalizacje

Oferujemy zatrudnienie między innymi na terenie Białegostoku, Łomży, Zambrów, Białej Podlaskiej, Hajnówki, Augustowa.

Kontakt

ul. Św. Rocha 5 lok. 102F
15-879 Białystok
tel: (85) 652 40 73
bialystok@grupaprogres.pl

Godziny pracy

poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00

  Świętego Rocha 5

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.