Kontakt

ul. Armii Krajowej 20
83-110 Tczew
tel: (58) 535 20 59
tczew@grupaprogres.pl

Godziny pracy

poniedziałek – piątek:
8:00 – 16:00

Lokalizacje

Oferujemy pracę m.in. w Tczewie, Elblągu, Malborku, Starogardzie Gdańskim, Gniewie, Kopytkowie.

Agencja Pracy tymczasowej w Tczewie

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która od 2002 roku wspiera przedsiębiorstwa na terenie całego kraju oferując nowoczesne usługi HR. Dzięki pasji, zaangażowaniu i odpowiedzialnym decyzjom, budujemy trwałe relacje biznesowe. Posiadamy ponad 20 biur w Polsce i na Ukrainie. Pomagamy znaleźć pracę u sprawdzonych pracodawców pod konkretne umiejętności i preferencje kandydatów. Ponad 200 tysięcy osób znalazło już z nami pracę!

 

Grupa Progres oddział Tczew

Oddział  zlokalizowany jest przy ul. Armii Krajowej 20. Budynek znajduje się w odległości 10 min od Dworca PKS oraz PKP. Bliskość środków komunikacji miejskiej umożliwia łatwy dojazd do naszego biura. W pobliżu dostępna jest również pełna infrastruktura – liczne sklepy i punkty usługowe, place zabaw, przedszkola, szkoły, przychodnia lekarska. Dodatkowo tuż obok naszego oddziału mieści się parking. Specjalizujemy się w rekrutacjach pracowników tymczasowych głównie do branży spożywczej, elektronicznej, automotive, produkcji oraz PCV.

Szukasz pracy?

Napisz do nas! Nasz konsultant przedstawi Ci aktualne oferty!

    Szukasz pracowników?

    Zapytaj o wycenę! Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

      Armii Krajowej 20

      Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.