Agencja Pracy
Poznań Gwarna

Kontakt

ul. Gwarna 5/2a
61-842 Poznań
tel: (61) 424 33 69
poznan@grupaprogres.pl

Godziny pracy

poniedziałek – piątek:
8:00 – 16:00

Lokalizacje

Oferujemy pracę m.in. w Poznaniu, Swarzędzu, Murowanej Goślinie, Wrześni, Koninie, Buku, Nowym Tomyślu, Lesznie.

Agencja Pracy tymczasowej w Poznaniu

Agencja pracy Grupa Progres od ponad 20 lat wspiera pracodawców w budowaniu kadry złożonej z profesjonalistów. Nasi eksperci pomogą kandydatom znaleźć wymarzoną pracę i osiągnąć zawodowy sukces. Wspieramy lokalne rynki pracy i znamy je od podszewki, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem z pracownikami i pracodawcami również w Poznaniu i w całym województwie wielkopolskim.

 

Grupa Progres oddział Poznań Gwarna

Oddział agencji pracy Grupy Progres w Poznaniu zlokalizowany jest przy ul. Gwarnej 5/2a, w ścisłym centrum miasta, w pobliżu Zamku Cesarskiego, 10 minut pieszo od Dworca Głównego PKP i PKS. Osoby korzystające z komunikacji miejskiej powinny wysiąść na przystanku Gwarna, Fredry lub Zamek. Przychodząc do naszej Agencji Pracy otrzymasz kompleksową wiedzę na temat aktualnych ofert i sytuacji na rynku pracy w Wielkopolsce. Uzyskasz wsparcie naszych Konsultantów, którzy pomogą Ci przejść przez cały proces rekrutacji i przygotować się do rozmów z potencjalnym pracodawcą. Nasze doświadczenie i rozbudowana sieć kontaktów sprawiają, że pomagamy znaleźć idealną pracę.

Znamy lokalny rynek pracy od podszewki! Agencja Grupa Progres to ponad 20 lat doświadczenia w HR oraz wiele rekrutacji zakończonych sukcesem na terenie Poznania i województwa wielkopolskiego. Posiadamy wieloletnie, ekspercie doświadczenie, co czyni nas czołową agencją pracy w Poznaniu.

Poznaj nasze usługi już teraz: 

 • rekrutacja pracowników tymczasowych;
 • legalizacja zatrudnienia, payroll, outsorcing;
 • rekrutacja specjalistów i menedżerów;
 • szkolenia i consulting.

Szukasz pracy?

Napisz do nas! Nasz konsultant przedstawi Ci aktualne oferty!

  Szukasz pracowników?

  Zapytaj o wycenę! Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

   Gwarna 5

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.