Progres Consulting poszerza ofertę szkoleń

9 kwietnia 2018

Linia biznesowa Progres Consulting wprowadza otwarte szkolenia dla Handlowców.

Z programu szkolenia Lider sprzedaży skorzystają także Przedstawiciele Handlowi oraz Specjaliści ds. Obsługi Klienta.

Warsztaty skierowane są do osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności sprzedażowe oraz budować trwałe relacje z klientami.

Celem szkolenia jest:

  • przygotowanie uczestników do prowadzenia efektywnych działań sprzedażowych,
  • dostarczenie umiejętności w zakresie budowania wartości prezentowanej oferty,
  • wyposażenie w zdolność posługiwania się zakresem najskuteczniejszych taktyk komunikacyjnych, pozwalających docierać do docelowej grupy klientów,
  • przybliżenie uczestnikom elementów obrony proponowanej ceny,
  • nabycie umiejętności budowania wizerunku biznesowego i stosowanie przewagi konkurencyjnej.

Szkolenie ma formułę praktycznych warsztatów z naciskiem na ćwiczenia, dyskusje i scenki. Prowadzone jest przez Piotra Jankowskiego, certyfikowanego trenera biznesu z doświadczeniem ponad 7000 godzin szkoleniowych, który specjalizuje się w sprzedaży i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Podczas 22 lat pracy zebrał doświadczenie w obszarze rekrutacji, sprzedaży, zarządzania i coachingu. Wdrażał i szkolił pracowników z zakresu technik aktywnej sprzedaży, rozwoju kompetencji osobistych. Cechuje go skuteczność w uczeniu innych, bogaty warsztat, wysoki standard świadczonych usług, profesjonalizm, zaangażowanie, które są doceniane przez uczestników jego szkoleń.

Więcej informacji na stronie „Lider Sprzedaży

Zachęcamy także do zapoznania się ze szczegółami szkolenia managerskiego „Lider Przyszłości”

Więcej wpisów

Pracownik szklarni w Holandii – wynagrodzenie, obowiązki i warunki pracy

Pracownik szklarni w Holandii – wynagrodzenie, obowiązki i warunki pracy

Holandia od lat jest jednym z najbardziej atrakcyjnych rynków pracy dla pracowników tymczasowych z Polski. Atrakcyjne wynagrodzenia, dogodne warunki pracy oraz stabilność zatrudnienia przyciągają tysiące osób poszukujących lepszych perspektyw zawodowych. Jednym z popularnych stanowisk jest pracownik szklarni. Czym się zajmuje? I na jakie wynagrodzenie może liczyć? Z tego artykułu dowiesz się wszystkiego na temat pracy w szklarni.

Order Picker (komisjoner) — czym się zajmuje?

Order Picker (komisjoner) — czym się zajmuje?

Z tego artykułu dowiesz się, jak wygląda dzień z życia order pickera, jakie umiejętności są potrzebne do efektywnej pracy na tym stanowisku oraz jakie korzyści i wyzwania niesie za sobą rola pracownika magazynu. Przekonaj się, dlaczego praca komisjonera może być nie tylko wymagająca, ale również satysfakcjonująca. Zapraszamy do lektury, która rzuci światło na jeden z cichych filarów branży e-commerce!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.

 
;