Jestem PRO

– Marta realizuje nowe strategie

Marta Trzmielewska-Mirońska

Moją pasją są planszówki, gry planszowe. Zrodziło się to, gdy miałam 5 lat, wówczas dużo grałam z moją mamą, która była na urlopie macierzyńskim. Potem tradycją stało się to, że na różne okazje dostawałam w prezencie gry planszowe. Z czasem ze zwykłego grzybobrania i chińczyka zaczęłam grać w gry ekonomiczne i strategiczne ? Na dzień dzisiejszy wraz ze znajomymi umawiamy się na całe dnie i czasem noce, żeby grać. Moją ulubioną grą są Osadnicy z Catanu, głównie z powodów sentymentalnych, ponieważ była to moja pierwsza gra ekonomiczna, jaką dostałam.

 

Jak udaje Ci się zachować work-life balance?

Udaje mi się dzięki hobby, które często po pracy pochłania mnie w taki sposób, że skupiam się tylko na nim i nie myślę o pracy.

 

Okazało się, że przysługują Ci dodatkowe dwa dni wolnego, które musisz wykorzystać od razu. Na co je wykorzystasz?

Wynajmę domek na Kaszubach lub wezmę namiot i razem ze znajomymi pojadę grać w planszówki.  Cały dzień i całą noc, uwielbiam takie resety od życia codziennego.

 

Co dodaje Ci energii rano? Kawa, poranny jogging czy może coś innego?

Codziennie rano przyjeżdżam do pracy rowerem, a potem piję dużą szklankę wody.

 

Jaką czynność wykonujesz jako pierwszą po przyjściu do pracy?

Włączam komputer.

 

Co daje Ci największą motywację do działania?

Osiąganie wyznaczonych wcześniej celów związanych z rozwojem osobistym, jak i zawodowym.

 

Z jakimi ludźmi najlepiej Ci się pracuje i dlaczego?

Z bobrami i wydrami hehe. Z osobami o takich typach osobowości jak właśnie bóbr i wydra pracuje mi się najlepiej. Z bobrem, ponieważ są to osoby analityczne, logiczne, precyzyjne, natomiast z wydrą, ponieważ są to osoby towarzyskie, kreatywne, pełne entuzjazmu.

 

 

Jak opiszesz swój styl pracy?

„Bądź Doskonały” i „Śpiesz się” są to dwa style pracy według Julie Hay, które pasują do mnie.

Styl „bądź doskonały”, opisuje mój styl pracy, ponieważ lubię jasność, przejrzystość i celowość w działaniu.

Natomiast „Śpiesz się” charakteryzuje mnie dlatego, że jestem dynamiczna, lubię wielozadaniowość i nabieram energii pod wpływem wyzwań.

 

Co w ciągu ostatniego tygodnia dało Ci najwięcej satysfakcji?

Nowe zadania i wyzwania w pracy, a ponadto zastosowanie nowej strategii w grze planszowej „Rosyjskie Koleje” co dało mi kolejne zwycięstwo ?

 

Jakim zwierzęciem chciałbyś być i dlaczego?

Kotem, ponieważ jest to zwierzę niezależne, stawia na swoim, a ponadto jest wrażliwe i empatyczne.

 

 

 

Więcej wpisów

Portfolio programisty — jak je przygotować i na co zwrócić uwagę w trakcie rekrutacji?

Portfolio programisty — jak je przygotować i na co zwrócić uwagę w trakcie rekrutacji?

W dzisiejszych czasach, kiedy rynek pracy IT jest bardziej konkurencyjny niż kiedykolwiek, wyjątkowe portfolio programisty może być kluczem do sukcesu zarówno dla kandydatów, jak i dla pracodawców poszukujących talentów. Aby stworzyć portfolio, które przyciągnie uwagę pracodawcy, warto potraktować je jako coś więcej niż tylko zbiór projektów. W końcu to Twoja historia, Twoje umiejętności i pasja do kodowania — wszystko zamknięte w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

Modernizacja procesów czy to krok do przodu? Nadchodzą ważne zmiany w prawie imigracyjnym w Polsce

Modernizacja procesów czy to krok do przodu? Nadchodzą ważne zmiany w prawie imigracyjnym w Polsce

Polska przygotowuje się do istotnych zmian w swoim prawie imigracyjnym, mających na celu usprawnienie procesu legalizacji pobytu dla cudzoziemców.
Nowy projekt ustawy o zmianie ustawy o cudzoziemcach przynosi szereg innowacyjnych rozwiązań, których celem jest dostosowanie się do nowych standardów unijnych oraz poprawa efektywności administracyjnej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.

 
;