Dobra oferta zawsze przyciągnie pracownika / BSS Forum w Gdyni

18 stycznia 2018

Rynek pracy w ostatnich latach dynamicznie się zmienia. Coraz więcej firm ma problemy ze sprawnym rekrutowaniem pracowników, dotyczy to także dynamicznie rozwijającego się sektora nowoczesnych usług biznesowych. Już 25 stycznia na konferencji BSS Forum w Gdyni eksperci Grupy Progres w formie warsztatu przedstawiać będą kluczowe zasady tworzenia atrakcyjnej oferty pracy. Cenna wiedza może się okazać receptą na trudne czasy „rynku pracownika”.

BSS Forum w Gdyni

Sytuacja rynkowa, demograficzna, a jednocześnie dynamika rozwoju sektora usług dla biznesu powoduje, że zmieniają się uwarunkowania pozyskiwania kadry. Przy obecnym poziomie konkurencyjności, kiedy pracodawcy nie mają już możliwości chodzenia na skróty, działają w oparciu o schematy. Dzisiaj ofertę pracy trzeba odpowiednio skonstruować, później umiejętnie na rynku sprzedać. Jak to zrobić? W codziennej pogoni warto się na chwilę zatrzymać i zastanowić, co może sprawić, że kandydat wybierze właśnie nas, a nie konkurencję. Co takiego mamy do zaoferowania i co jest dla niego wartością? Grupa Progres od ponad 15 lat skutecznie wspiera rosnące wciąż grono klientów w tworzeniu ofert i środowiska pracy, które spotykają się z dużym zainteresowaniem kandydatów. Jak to robimy? Naszą wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie podzielimy już 25 stycznia podczas warsztatu, który odbędzie się w ramach BSS Forum w Gdyni.

Nasi prelegenci

Rock Your Business! Do zobaczenia na miejscu!

http://bssforum.com/

 

Więcej wpisów

Nastroje i koniunktura vs. rekrutacyjna rzeczywistość

Nastroje i koniunktura vs. rekrutacyjna rzeczywistość

Przez krajowy rynek pracy i polską gospodarkę przebiega wyraźna granica dzieląca branże na te, które – mimo dynamicznej sytuacji – nadal mają się całkiem dobrze oraz te znajdujące się w gorszej sytuacji. Co widać również w rekrutacji. Mimo osłabienia popytu na pracowników nadal wiele wolnych miejsc czeka w branży spożywczej, handlu detalicznym, produkcji czy logistyce.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.

 
;