Co wspominasz najlepiej z pracy w Grupie Progres?

Iwona Wieczyńska – Dyrektor Regionu  /  10 lat stażu

 

Co wspominasz najlepiej?

Najlepiej wspominam coroczne przygotowania do sezonu letniego, kiedy nasza praca wygląda niecodziennie. Zaangażowanie całego zespołu, nagła zmiana obowiązków i emocje, które temu towarzyszą – pomimo zmęczenia po każdym zamkniętym sezonie, zawsze czekamy na kolejny z niecierpliwością!

 

Czego życzysz firmie i jej pracownikom?

Firmie życzę szczęśliwych pracowników – wówczas pozostałe cele po prostu będą osiągnięte. Pracownikom natomiast przekazuję pozytywną energię, wysoką motywację i otwartość na zmiany, na następne co najmniej 18 lat. ?

 

Co jest największą siłą firmy?

Relacje! Jesteśmy organizacją, której fundamentem są partnerskie relacje – zarówno wśród zespołów wewnętrznych dbamy o koleżeńskie i sprawiedliwe podejście, jak również z Klientami, dla których nie jesteśmy po prostu dostawcą usług, ale przede wszystkim Partnerem, który rozumie ich biznes. Myślę, że skutkuje to poczuciem bezpieczeństwa dla każdej ze stron.

 

Czego nauczyło Cię dotychczasowe doświadczenie w Grupie Progres?

Najważniejsze, czego nauczyła mnie praca w Grupie Progres, to otwartość na zmiany – jesteśmy uzależnieni od wyjątkowo wielu czynników zewnętrznych: sytuacji na rynku pracy, sektorów gospodarczych, na których działają nasi Partnerzy i oczywiście relacji. Dzięki temu dziś w każdej decyzji, z którą się nie zgadzam, nie szukam jej złych efektów, ale jeśli nie umiem znaleźć pozytywów – po prostu szukam innych rozwiązań.

 

Lubię pracę w Grupie Progres, ponieważ…

Nigdy nie wiem co mnie dziś spotka!

 

 

Przeczytaj również: Jak zmieniała się firma na przestrzeni lat? 

 

Więcej wpisów

Payroll, czyli obsługa kadrowo-płacowa — outsourcing formalności związanych z zatrudnieniem

Payroll, czyli obsługa kadrowo-płacowa — outsourcing formalności związanych z zatrudnieniem

Outsourcing zarządzania kadrą i procesami płacowymi staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem wśród przedsiębiorców, którzy chcą skupić się na kluczowych aspektach działalności, jednocześnie dbając o profesjonalną obsługę kadrowo-płacową w swojej firmie. Jest to możliwe dzięki usłudze Payroll. Sprawdź, na co możesz liczyć, decydując się na outsourcing kadrowo-płacowy i kiedy warto to zrobić.

Powiadomienie o powierzeniu wykonywania pracy obywatelowi Ukrainy. Co powinien wiedzieć pracodawca?

Powiadomienie o powierzeniu wykonywania pracy obywatelowi Ukrainy. Co powinien wiedzieć pracodawca?

W celu ułatwienia legalizacji pracy cudzoziemców zostało zatwierdzone powiadomienie o powierzeniu wykonywania pracy, dzięki któremu wszyscy obywatele Ukrainy są uprawnieni do wykonywania pracy pod warunkiem, że pracodawca powierzy im pracę na postawie powiadomienia, które należy złożyć elektronicznie poprzez stronę praca.gov.pl. W jakim terminie należy złożyć powiadomienie? O czym trzeba pamiętać?

Zwolnienie lekarskie po ustaniu zatrudnienia w 2024 roku

Zwolnienie lekarskie po ustaniu zatrudnienia w 2024 roku

Utrata pracy wiąże się z wieloma formalnościami, a choroba tuż po zakończeniu umowy o pracę może dodatkowo skomplikować sytuację. Czy gdy zachorujesz tuż po zakończeniu umowy o pracę, możesz liczyć na zwolnienie lekarskie i zasiłek chorobowy? Odpowiedź brzmi: tak! W tym artykule wyjaśniamy jakie prawa przysługują w takiej sytuacji, jak długo możesz liczyć na zasiłek i jakie kroki musisz podjąć, aby go otrzymać.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.

 
;