Co jest największą siłą Grupy Progres?

Łukasz  Żuber – Kierownik Regionu  /  8 lat stażu

 

18 lat to dużo czy mało?

To sporo lecz liczę, że jest to dopiero początek. Przecież życie zaczyna się dopiero po 18-stce ;).

 

Co jest największą siłą firmy?

Bezwzględnie największą siłą firmy są ludzie, którzy ją tworzą. Wszyscy pracownicy poprzez współpracę i działanie skupione na osiągnięciu jasno wytyczonych celów, tworzą fundamenty firmy. Swoim zaangażowaniem, skrupulatnością, pracowitością i chęcią sięgania po więcej sprawiają, że firma stale się rozwija.

 

Jak zmieniała się firma na przestrzeni lat?

Grupa Progres z małej, lokalnej firmy zatrudniającej niewielką ilość osób stała się profesjonalnym i rozpoznawalnym partnerem biznesowym o zasięgu ogólnopolskim. Firma przez ten czas mierzyła się z wieloma wyzwaniami przez co udało jej się osiągnąć wiele sukcesów – zdecydowana większość z nich przychodziła w pocie czoła, ale to wszystko sprawiło, że dziś Grupa Progres mając taki bagaż doświadczeń jest w stanie inwestować właściwie i wybierać najlepsze rozwiązania.

 

Lubię pracę w Grupie Progres, ponieważ…

Cenię sobie współpracowników i atmosferę pracy, której doświadczam każdego dnia. Praca przynosi nie tylko satysfakcję z realizacji obranych celów, ale przede wszystkim przyjemność z bycia ludźmi, z którymi zwyczajnie dobrze się współpracuje.

 

Czego życzysz firmie i jej pracownikom?

Firmie życzę dalszego rozwoju i wielu sukcesów. Pracownikom natomiast wiele zapału, ogromu sił, niezliczonych pomysłów i tego by praca nigdy nie stała się rutyną, a codziennie stanowiła ciekawe wyzwanie.

 

 

Przeczytaj również: Rozwój i ścieżka kariery w Grupie Progres

Więcej wpisów

Przywileje jakie niesie ze sobą posiadanie Niebieskiej Karty UE

Przywileje jakie niesie ze sobą posiadanie Niebieskiej Karty UE

W ostatnim czasie coraz częściej słychać o Blue Card, Niebieskiej Karcie UE, czyli Karcie pobytu dla wysokich kwalifikacji. Coraz więcej cudzoziemców składa wnioski o takowe zezwolenie na pobyt czasowy, dostrzegając w nim szansę na rozwój zawodowy w krajach UE. Czym jest Niebieska Karta UE? Kto może się o nią ubiegać? Co zyskujesz dzięki Niebieskiej Karcie UE?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.

 
;