Co jest największą siłą Grupy Progres?

Łukasz  Żuber – Kierownik Regionu  /  8 lat stażu

 

18 lat to dużo czy mało?

To sporo lecz liczę, że jest to dopiero początek. Przecież życie zaczyna się dopiero po 18-stce ;).

 

Co jest największą siłą firmy?

Bezwzględnie największą siłą firmy są ludzie, którzy ją tworzą. Wszyscy pracownicy poprzez współpracę i działanie skupione na osiągnięciu jasno wytyczonych celów, tworzą fundamenty firmy. Swoim zaangażowaniem, skrupulatnością, pracowitością i chęcią sięgania po więcej sprawiają, że firma stale się rozwija.

 

Jak zmieniała się firma na przestrzeni lat?

Grupa Progres z małej, lokalnej firmy zatrudniającej niewielką ilość osób stała się profesjonalnym i rozpoznawalnym partnerem biznesowym o zasięgu ogólnopolskim. Firma przez ten czas mierzyła się z wieloma wyzwaniami przez co udało jej się osiągnąć wiele sukcesów – zdecydowana większość z nich przychodziła w pocie czoła, ale to wszystko sprawiło, że dziś Grupa Progres mając taki bagaż doświadczeń jest w stanie inwestować właściwie i wybierać najlepsze rozwiązania.

 

Lubię pracę w Grupie Progres, ponieważ…

Cenię sobie współpracowników i atmosferę pracy, której doświadczam każdego dnia. Praca przynosi nie tylko satysfakcję z realizacji obranych celów, ale przede wszystkim przyjemność z bycia ludźmi, z którymi zwyczajnie dobrze się współpracuje.

 

Czego życzysz firmie i jej pracownikom?

Firmie życzę dalszego rozwoju i wielu sukcesów. Pracownikom natomiast wiele zapału, ogromu sił, niezliczonych pomysłów i tego by praca nigdy nie stała się rutyną, a codziennie stanowiła ciekawe wyzwanie.

 

 

Przeczytaj również: Rozwój i ścieżka kariery w Grupie Progres

Więcej wpisów

Zmiana zezwolenia na pobyt czasowy i pracę – co znowelizowano?

Zmiana zezwolenia na pobyt czasowy i pracę – co znowelizowano?

Dzisiejszy wpis dotyczy tylko zmiany decyzji w przypadku zezwoleń na pobyt czasowy i pracę. W pozostałych przypadkach, w sytuacji innych zezwoleń na pobyt nie jest możliwa zmiana decyzji, a jedynie złożenie nowego wniosku. Zezwolenie na pobyt czasowy i pracę co do zasady jest wydawane na okres 3 lat. A co jeśli w ciągu tego czasu zmienią się warunki pracy lub sam pracodawca? Z pomocą przychodzi nowelizacja przepisów, która weszła w życie w dniu 29 stycznia 2022 roku.

Typy zezwoleń na pracę

Typy zezwoleń na pracę

Jesteś przedsiębiorcą? Masz firmę w Polsce i chcesz zatrudnić cudzoziemca spoza UE, który nie jest objęty procedurą uproszczoną? Musisz pozyskać dla niego odpowiednie zezwolenie, ale nie wiesz jakie? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz w poniższym artykule.

Tajniki legalizacji pracy część 2

Tajniki legalizacji pracy część 2

W dzisiejszym materiale skupimy się na zezwoleniach na pracę oraz ich zmianach. Niestety, tą część ustawodawca zostawił prawie niezmienną. Sama forma jak i proces ubiegania się o zezwolenie na pracę nie zmieniły się. Dodatkowo należy zaznaczyć, że ustawodawca wyłączył możliwość stosowania ponagleń z art. 37 k.p.a. w odniesieniu w szczególności do spraw dotyczących wydawania zezwoleń na pracę lub zezwoleń na pracę sezonową. W konsekwencji sprawy mogą toczyć się nawet kilka miesięcy, a cała procedura zniechęca przedsiębiorców do zatrudniania cudzoziemców.

;