$template_directory_uri = get_template_directory_uri(); ?> CEE – Grupa Progres doceniona za Profesjonalne Usługi dla Biznesu - Grupa Progres

CEE – Grupa Progres doceniona za Profesjonalne Usługi dla Biznesu

11 października 2018

PROGRES

Grupa Progres doceniona za Profesjonalne Usługi dla Biznesu.

Kapituła 8. edycji jednego z najważniejszych wydarzeń w branży nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej – EuropaProperty CEE Investment Awards doceniła nasze działania! Grupa Progres została nominowana do nagrody w kat. Profesjonalne Usługi dla Biznesu. Zwycięzców poznamy 25 października 2018 r.

Największa w regionie impreza poświęcona inwestycjom, rozwojowi i trwałości w sektorze CEE odbędzie się w warszawskim hotelu InterContinental. Podczas wieczornej gali, 25 października, poznamy zwycięzców – firmy i osobowości, które otrzymają nagrody za największy sukces odniesiony w kategoriach takich jak np.: Investor of the Year, Professional of the Year, Retail – Project of the Year, Project Awards, Tax & Financial – Company of the Year.

Grupa Progres znalazła się w gronie nominowanych w kategorii Professional Service Provider of the Year. Cieszymy się, że nasze działania zostały zauważone i docenione przez Kapitułę tego prestiżowego konkursu. Gratulujemy nominacji w kategorii City bliskiemu naszej firmie miastu Gdynia, które cenimy i wspieramy w rozwoju lokalnego rynku pracy. Cieszymy się z silnej reprezentacji województwa pomorskiego w EuropaProperty CEE Investment Awards i trzymamy kciuki za wygraną.

Źródło: https://www.ceeinvestmentawards.com/

Więcej wpisów

;