Świętowaliśmy nie tylko kolejny rok sukcesów, ale też 15-lecie Grupy Progres

17 kwietnia 2018
PROGRES

W ostatnich dniach marca cała nasza firma zjechała się do Władysławowa. Jak co roku spotkaliśmy się w gronie wszystkich pracowników, czyli blisko 300 osób, aby podsumować wyniki i dotychczasowy rozwój firmy, wręczyć nagrody i zaprezentować plany na przyszłość. Wspólnie uczciliśmy kolejny rok zakończony  wieloma sukcesami.

Na galowo

Tradycją naszych wyjazdowych spotkań stała się część oficjalna. Cezary Maciołek, wiceprezes Grupy Progres podsumował wyniki firmy, jakie firma osiągnęła w 2017 roku, a także założenia na kolejne lata. Na wieczornej gali odbyło się wręczenie nagród osobom, które osiągnęły najlepsze rezultaty w kategoriach swojej specjalizacji i odpowiedzialności. Wręczane były prezenty i wyróżnienia, charakterystyczne dla naszej firmy statuetki Super Żagle, Żagle i Żagielki, a także klasyka – dyplomy. Nagradzaliśmy jednak nie tylko za wyniki. Nagrodę szczególną dostał np. PROBohater – wyłoniona w głosowaniu osoba uznana przez koleżanki i kolegów za najlepszego współpracownika.

Tegoroczne spotkanie było dla nas szczególnym. Świętowaliśmy nie tylko kolejny rok sukcesów, ale też 15-lecie działalności Grupy Progres. Była to więc okazja do szerszego spojrzenia na rozwój firmy od początku jej istnienia. Wzrost ten porównany został do zdobywania kolejnych wierzchołków gór. Metaforycznie zaczynaliśmy rzeczywiście od pagórków, dzisiaj wspinamy się już w wysokich górach, a przed nami jeszcze wyższe szczyty, bo cele mamy bardzo ambitne.

Nie zabrakło również okolicznościowego tortu, była też wyjątkowa niespodzianka w postaci koncertu. Bawiliśmy się tradycyjnie do rana. Następnego dnia udaliśmy się do swoich macierzystych lokalizacji, by z jeszcze większą energią rekrutować, doradzać i realizować projekty, których celem jest rozwój naszych klientów w różnych obszarach HR.

Zobaczcie jak świętowaliśmy:

Więcej wpisów

Kara więzienia za nielegalne zatrudnienie cudzoziemca?

Kara więzienia za nielegalne zatrudnienie cudzoziemca?

Dynamiczny rozwój dostrzegalny na rynku pracy przyciąga do Polski tysiące obcokrajowców poszukujących pracy. Obowiązujące w Polsce przepisy umożliwiają zatrudnienie cudzoziemca spoza UE, jednak ich dynamika oraz różnorodność sprawiają, że pracodawca bardzo często nie dopełnia wszystkich obowiązków ciążących na nim. W konsekwencji uchybienie obowiązków powoduje nielegalne zatrudnienie cudzoziemca, które zagrożone jest karami pieniężnymi i nie tylko.

;