Warunki współpracy w ramach procesu rekrutacji

Oferta dla osób fizycznych/ jednoosobowych działalności gosp.

Czas realizacji

Czas realizacji zamówień będzie każdorazowo indywidualnie uzgadniany z Klientem – proces zamknięcia projektu może zostać wydłużony przez czynniki takiej jak: czas akceptacji Kandydata przez Klienta, okres wypowiedzenia umowy jaki obowiązuje Kandydata itp. ograniczenia związane z epidemią).

Poufność

Zobowiązujemy się do zachowania poufności informacji dotyczących realizowanych projektów, w tym: wszystkich informacji uzyskanych w procesie rekrutacji na temat Państwa organizacji, podmiotu rekrutacji, poufnych danych dotyczących stanowiska, itp. Będziemy uzgadniać jakie informacje i kiedy będą mogły zostać przekazane przez naszych konsultantów kandydatom, uczestniczącym w danym projekcie.

Skontaktuj się z nami:

ul. Mściwoja 10/4, 81-364 Gdynia

Nasz Blog – Twój Progres w HR

Co zabrać do pracy w Holandii? Lista niezbędnych rzeczy

Co zabrać do pracy w Holandii? Lista niezbędnych rzeczy

Wyjazd do pracy za granicą to ekscytująca przygoda, ale też spore wyzwanie logistyczne. Planowanie nowego życia w innym kraju wiąże się z wieloma kwestiami, a jedną z nich jest pakowanie. Co zabrać ze sobą, aby ułatwić sobie start w nowej rzeczywistości? Na szczęście nie musisz się o to martwić! Przygotowaliśmy dla Ciebie listę niezbędnych rzeczy, które pomogą Ci spakować się mądrze i bez stresu.

Payroll, czyli obsługa kadrowo-płacowa — outsourcing formalności związanych z zatrudnieniem

Payroll, czyli obsługa kadrowo-płacowa — outsourcing formalności związanych z zatrudnieniem

Outsourcing zarządzania kadrą i procesami płacowymi staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem wśród przedsiębiorców, którzy chcą skupić się na kluczowych aspektach działalności, jednocześnie dbając o profesjonalną obsługę kadrowo-płacową w swojej firmie. Jest to możliwe dzięki usłudze Payroll. Sprawdź, na co możesz liczyć, decydując się na outsourcing kadrowo-płacowy i kiedy warto to zrobić.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.