Warunki współpracy w ramach procesu rekrutacji

Oferta dla osób fizycznych/ jednoosobowych działalności gosp.

Czas realizacji

Czas realizacji zamówień będzie każdorazowo indywidualnie uzgadniany z Klientem – proces zamknięcia projektu może zostać wydłużony przez czynniki takiej jak: czas akceptacji Kandydata przez Klienta, okres wypowiedzenia umowy jaki obowiązuje Kandydata itp. ograniczenia związane z epidemią).

Poufność

Zobowiązujemy się do zachowania poufności informacji dotyczących realizowanych projektów, w tym: wszystkich informacji uzyskanych w procesie rekrutacji na temat Państwa organizacji, podmiotu rekrutacji, poufnych danych dotyczących stanowiska, itp. Będziemy uzgadniać jakie informacje i kiedy będą mogły zostać przekazane przez naszych konsultantów kandydatom, uczestniczącym w danym projekcie.

Skontaktuj się z nami:

ul. Mściwoja 10/4, 81-364 Gdynia

Nasz Blog – Twój Progres w HR

Wzrost branży spożywczej w Polsce

Wzrost branży spożywczej w Polsce

Świat stoi przed ryzykiem największego od II Wojny Światowej kryzysu żywnościowego. Przywódcy państw jako priorytet traktują zapewnienie bezpieczeństwa swoim obywatelom i szukają rozwiązań, które pomogą usamodzielnić się gospodarczo. Czy nowo powstała Krajowa Grupa Spożywcza S.A. sprosta temu zadaniu? W jakim stopniu spółka przyczyni się do zmian w sektorze spożywczym i na rynku pracy? Jak się do tego przygotować? Znajdźmy odpowiedzi!

Praca sezonowa na wakacje — wszystko, co warto wiedzieć

Praca sezonowa na wakacje — wszystko, co warto wiedzieć

Wakacje to nie tylko czas wypoczynku w ciepłych krajach i urlopów w egzotycznych kurortach. Lato to także najpopularniejszy okres, jeśli chodzi o łapanie dodatkowych możliwości zarobkowych. Praca sezonowa na wakacje jest bardzo popularna szczególnie wśród młodzieży — świeżo upieczonych studentów i starszych licealistów. Jeśli i Ty zastanawiasz się nad taką formą zarobku, zobacz, co warto o niej wiedzieć i na co uważać. Sprawdź, jakie prace sezonowe mamy w naszej ofercie i zacznij legalną, wakacyjną pracę od zaraz!

Podsumowanie XIX edycji konferencji Kursu na HR

Podsumowanie XIX edycji konferencji Kursu na HR

Pond 600 uczestników, dyskusje na czacie, 7 panelistów, 4 przedstawicieli świata nauki, biznesu i samorządu biorących udział w debacie oraz występy gości specjalnych. Tak wyglądała XIX edycja Kursu na HR – konferencji organizowanej przez Grupę Progres, której motywem przewodnim było hasło Quo Vadis HR? Wojna, pandemia, migracje, prawo. Przeczytaj więcej!