Warunki współpracy w ramach procesu rekrutacji

Oferta dla osób fizycznych/ jednoosobowych działalności gosp.

Czas realizacji

Czas realizacji zamówień będzie każdorazowo indywidualnie uzgadniany z Klientem – proces zamknięcia projektu może zostać wydłużony przez czynniki takiej jak: czas akceptacji Kandydata przez Klienta, okres wypowiedzenia umowy jaki obowiązuje Kandydata itp. ograniczenia związane z epidemią).

Poufność

Zobowiązujemy się do zachowania poufności informacji dotyczących realizowanych projektów, w tym: wszystkich informacji uzyskanych w procesie rekrutacji na temat Państwa organizacji, podmiotu rekrutacji, poufnych danych dotyczących stanowiska, itp. Będziemy uzgadniać jakie informacje i kiedy będą mogły zostać przekazane przez naszych konsultantów kandydatom, uczestniczącym w danym projekcie.

Skontaktuj się z nami:

ul. Mściwoja 10/4, 81-364 Gdynia

Nasz Blog – Twój Progres w HR

Umowa o pracę a ciąża. Czy pracodawca może zwolnić kobietę w ciąży?

Umowa o pracę a ciąża. Czy pracodawca może zwolnić kobietę w ciąży?

Wiele pracujących, przyszłych mam zadaje sobie pytanie: czy pracodawca może zwolnić kobietę w ciąży? Odpowiedź brzmi: nie, choć istnieją pewne wyjątki. Kodeks pracy zapewnia kobietom w ciąży i na urlopie macierzyńskim szczególną ochronę przed zwolnieniem. Ale jakie konkretnie prawa mają kobiety w ciąży zatrudnione na podstawie umowy o pracę? I czy różnią się one w zależności od rodzaju takiej umowy? Zobacz, o czym warto wiedzieć.

Doradztwo personalne — zobacz, czy powinieneś z tego skorzystać

Doradztwo personalne — zobacz, czy powinieneś z tego skorzystać

Doradztwo personalne jest słusznie kojarzone z działaniami agencji pracy. W końcu to do obowiązków firm rekrutacyjnych należy wsparcie procesu poszukiwania i zatrudnienia najlepszych kandydatów. Ale czy na tym jej zadanie się kończy? Czy doradztwo personalne to tylko optymalizacja działań firmy, związanych z obsadzaniem wakatów? Sprawdźmy to! Już teraz możemy Ci zdradzić, że odpowiedź będzie bardziej zaskakująca, niż mogłoby się wydawać.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.