Perły HR – wyróżnienie w kategorii Rekrutacja Stała

28 października 2016
PROGRES

27 października 2016 w Warszawie odbyła się  gala Wieczoru Rekrutera i Konkursu Perły HR.

Jest to „pierwszy w Polsce Konkurs skierowany do specjalistów i firm zajmujących się dostarczaniem szeroko rozumianych usług HR. Ideą Konkursu jest integracja środowiska rekrutacyjnego i stworzenie szansy promocji jego potencjału. ”

Ewa Kiryczuk, Menadżer ds. Rekrutacji Grupy Progres już drugi raz z rzędu otrzymała wyróżnienie w kategorii Rekrutacja Stała. Korzystając z tej okazji zadaliśmy jej kilka pytań:

 

• Jak zdobycie pierwszej nagrody wpłynęło na rozwój Twojej kariery? Co się zmieniło?

Z mojej perspektywy dużo się nie zmieniło. Otrzymane wyróżnienie w ubiegłym roku pozwoliło podsumować działania, zastanowić się nad tym co warto poprawić aby dążyć do jeszcze większej doskonałości. Cały czas pracuję na najwyższym poziomie, odpowiedzialnie traktując kandydatów oraz firmy, które powierzają mi swoje potrzeby. Przez ostatni rok zdobyłam kolejne doświadczenia które uczą pokory i dystansu. Awansowałam na stanowisko Menadżera, mam większą odpowiedzialność, buduję zespół rekruterów.

• Co zrobić, aby stać się rekruterem roku? Możesz podać rady dla innych osób, które dopiero zaczynają swoją karierę?

Jeżeli budząc się rano masz poczucie satysfakcji, wiesz że jadąc do pracy jesteś potrzebny, sukcesywnie realizujesz założony plan, a praca jest twoją pasją w której się sprawdzasz to znaczy że jesteś „rekruterem roku”.
A tak na poważnie, to prowadząc rekrutację odpowiadam za dwie strony – firmę (naszego Klienta) oraz Kandytów (również nasi Klienci), jakich angażuję w proces rekrutacyjny. Ważne jest nawiązywanie relacji, które przekładają się współpracę długofalową. Elastyczność i kreatywność pomagają w odnajdywaniu nowych sposobów na docieranie do interesujących nas kandydatów. Trzeba pamiętać o uczciwości, być konsekwentnym w działaniach. Stawiać sobie cele, podnosić poprzeczkę, mieć plan i go realizować.

• Jakie masz plany na nadchodzący rok? Jakie stawiasz sobie wyzwania?

Trudno określić, życie pokaże, a ponieważ praca w rekrutacjach zmienia się jak w kalejdoskopie to na pewno będzie ciekawie.
W nadchodzącym roku będę rozwijać swoje umiejętności. Jestem w trakcie budowania grupy rekruterów jakim chcę przekazywać moją wiedzę, która wpłynie na budowanie coraz silniejszej Grupy Progres.
Zdobyta nagroda motywuje mnie do dalszej systematycznej pracy.

 

Podsumowanie gali Wieczór Rekrutera i Perły HR 2016 na stronie magazynu Rekruter:

Poznaliśmy najlepszych rekruterów w Polsce – Perły HR rozdane!

 

 

Grupa Progres

Więcej wpisów

Wzrost branży spożywczej w Polsce

Wzrost branży spożywczej w Polsce

Świat stoi przed ryzykiem największego od II Wojny Światowej kryzysu żywnościowego. Przywódcy państw jako priorytet traktują zapewnienie bezpieczeństwa swoim obywatelom i szukają rozwiązań, które pomogą usamodzielnić się gospodarczo. Czy nowo powstała Krajowa Grupa Spożywcza S.A. sprosta temu zadaniu? W jakim stopniu spółka przyczyni się do zmian w sektorze spożywczym i na rynku pracy? Jak się do tego przygotować? Znajdźmy odpowiedzi!

Praca sezonowa na wakacje — wszystko, co warto wiedzieć

Praca sezonowa na wakacje — wszystko, co warto wiedzieć

Wakacje to nie tylko czas wypoczynku w ciepłych krajach i urlopów w egzotycznych kurortach. Lato to także najpopularniejszy okres, jeśli chodzi o łapanie dodatkowych możliwości zarobkowych. Praca sezonowa na wakacje jest bardzo popularna szczególnie wśród młodzieży — świeżo upieczonych studentów i starszych licealistów. Jeśli i Ty zastanawiasz się nad taką formą zarobku, zobacz, co warto o niej wiedzieć i na co uważać. Sprawdź, jakie prace sezonowe mamy w naszej ofercie i zacznij legalną, wakacyjną pracę od zaraz!

Podsumowanie XIX edycji konferencji Kursu na HR

Podsumowanie XIX edycji konferencji Kursu na HR

Pond 600 uczestników, dyskusje na czacie, 7 panelistów, 4 przedstawicieli świata nauki, biznesu i samorządu biorących udział w debacie oraz występy gości specjalnych. Tak wyglądała XIX edycja Kursu na HR – konferencji organizowanej przez Grupę Progres, której motywem przewodnim było hasło Quo Vadis HR? Wojna, pandemia, migracje, prawo. Przeczytaj więcej!

;