Perły HR – wyróżnienie w kategorii Rekrutacja Stała

28 października 2016

27 października 2016 w Warszawie odbyła się  gala Wieczoru Rekrutera i Konkursu Perły HR.

Jest to „pierwszy w Polsce Konkurs skierowany do specjalistów i firm zajmujących się dostarczaniem szeroko rozumianych usług HR. Ideą Konkursu jest integracja środowiska rekrutacyjnego i stworzenie szansy promocji jego potencjału. ”

Ewa Kiryczuk, Menadżer ds. Rekrutacji Grupy Progres już drugi raz z rzędu otrzymała wyróżnienie w kategorii Rekrutacja Stała. Korzystając z tej okazji zadaliśmy jej kilka pytań:

 

• Jak zdobycie pierwszej nagrody wpłynęło na rozwój Twojej kariery? Co się zmieniło?

Z mojej perspektywy dużo się nie zmieniło. Otrzymane wyróżnienie w ubiegłym roku pozwoliło podsumować działania, zastanowić się nad tym co warto poprawić aby dążyć do jeszcze większej doskonałości. Cały czas pracuję na najwyższym poziomie, odpowiedzialnie traktując kandydatów oraz firmy, które powierzają mi swoje potrzeby. Przez ostatni rok zdobyłam kolejne doświadczenia które uczą pokory i dystansu. Awansowałam na stanowisko Menadżera, mam większą odpowiedzialność, buduję zespół rekruterów.

• Co zrobić, aby stać się rekruterem roku? Możesz podać rady dla innych osób, które dopiero zaczynają swoją karierę?

Jeżeli budząc się rano masz poczucie satysfakcji, wiesz że jadąc do pracy jesteś potrzebny, sukcesywnie realizujesz założony plan, a praca jest twoją pasją w której się sprawdzasz to znaczy że jesteś „rekruterem roku”.
A tak na poważnie, to prowadząc rekrutację odpowiadam za dwie strony – firmę (naszego Klienta) oraz Kandytów (również nasi Klienci), jakich angażuję w proces rekrutacyjny. Ważne jest nawiązywanie relacji, które przekładają się współpracę długofalową. Elastyczność i kreatywność pomagają w odnajdywaniu nowych sposobów na docieranie do interesujących nas kandydatów. Trzeba pamiętać o uczciwości, być konsekwentnym w działaniach. Stawiać sobie cele, podnosić poprzeczkę, mieć plan i go realizować.

• Jakie masz plany na nadchodzący rok? Jakie stawiasz sobie wyzwania?

Trudno określić, życie pokaże, a ponieważ praca w rekrutacjach zmienia się jak w kalejdoskopie to na pewno będzie ciekawie.
W nadchodzącym roku będę rozwijać swoje umiejętności. Jestem w trakcie budowania grupy rekruterów jakim chcę przekazywać moją wiedzę, która wpłynie na budowanie coraz silniejszej Grupy Progres.
Zdobyta nagroda motywuje mnie do dalszej systematycznej pracy.

 

Podsumowanie gali Wieczór Rekrutera i Perły HR 2016 na stronie magazynu Rekruter:

Poznaliśmy najlepszych rekruterów w Polsce – Perły HR rozdane!

 

 

Grupa Progres

Więcej wpisów

Umowa o pracę a ciąża. Czy pracodawca może zwolnić kobietę w ciąży?

Umowa o pracę a ciąża. Czy pracodawca może zwolnić kobietę w ciąży?

Wiele pracujących, przyszłych mam zadaje sobie pytanie: czy pracodawca może zwolnić kobietę w ciąży? Odpowiedź brzmi: nie, choć istnieją pewne wyjątki. Kodeks pracy zapewnia kobietom w ciąży i na urlopie macierzyńskim szczególną ochronę przed zwolnieniem. Ale jakie konkretnie prawa mają kobiety w ciąży zatrudnione na podstawie umowy o pracę? I czy różnią się one w zależności od rodzaju takiej umowy? Zobacz, o czym warto wiedzieć.

Doradztwo personalne — zobacz, czy powinieneś z tego skorzystać

Doradztwo personalne — zobacz, czy powinieneś z tego skorzystać

Doradztwo personalne jest słusznie kojarzone z działaniami agencji pracy. W końcu to do obowiązków firm rekrutacyjnych należy wsparcie procesu poszukiwania i zatrudnienia najlepszych kandydatów. Ale czy na tym jej zadanie się kończy? Czy doradztwo personalne to tylko optymalizacja działań firmy, związanych z obsadzaniem wakatów? Sprawdźmy to! Już teraz możemy Ci zdradzić, że odpowiedź będzie bardziej zaskakująca, niż mogłoby się wydawać.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.

 
;