Perły HR – wyróżnienie w kategorii Rekrutacja Stała

28 października 2016

27 października 2016 w Warszawie odbyła się  gala Wieczoru Rekrutera i Konkursu Perły HR.

Jest to „pierwszy w Polsce Konkurs skierowany do specjalistów i firm zajmujących się dostarczaniem szeroko rozumianych usług HR. Ideą Konkursu jest integracja środowiska rekrutacyjnego i stworzenie szansy promocji jego potencjału. ”

Ewa Kiryczuk, Menadżer ds. Rekrutacji Grupy Progres już drugi raz z rzędu otrzymała wyróżnienie w kategorii Rekrutacja Stała. Korzystając z tej okazji zadaliśmy jej kilka pytań:

 

• Jak zdobycie pierwszej nagrody wpłynęło na rozwój Twojej kariery? Co się zmieniło?

Z mojej perspektywy dużo się nie zmieniło. Otrzymane wyróżnienie w ubiegłym roku pozwoliło podsumować działania, zastanowić się nad tym co warto poprawić aby dążyć do jeszcze większej doskonałości. Cały czas pracuję na najwyższym poziomie, odpowiedzialnie traktując kandydatów oraz firmy, które powierzają mi swoje potrzeby. Przez ostatni rok zdobyłam kolejne doświadczenia które uczą pokory i dystansu. Awansowałam na stanowisko Menadżera, mam większą odpowiedzialność, buduję zespół rekruterów.

• Co zrobić, aby stać się rekruterem roku? Możesz podać rady dla innych osób, które dopiero zaczynają swoją karierę?

Jeżeli budząc się rano masz poczucie satysfakcji, wiesz że jadąc do pracy jesteś potrzebny, sukcesywnie realizujesz założony plan, a praca jest twoją pasją w której się sprawdzasz to znaczy że jesteś „rekruterem roku”.
A tak na poważnie, to prowadząc rekrutację odpowiadam za dwie strony – firmę (naszego Klienta) oraz Kandytów (również nasi Klienci), jakich angażuję w proces rekrutacyjny. Ważne jest nawiązywanie relacji, które przekładają się współpracę długofalową. Elastyczność i kreatywność pomagają w odnajdywaniu nowych sposobów na docieranie do interesujących nas kandydatów. Trzeba pamiętać o uczciwości, być konsekwentnym w działaniach. Stawiać sobie cele, podnosić poprzeczkę, mieć plan i go realizować.

• Jakie masz plany na nadchodzący rok? Jakie stawiasz sobie wyzwania?

Trudno określić, życie pokaże, a ponieważ praca w rekrutacjach zmienia się jak w kalejdoskopie to na pewno będzie ciekawie.
W nadchodzącym roku będę rozwijać swoje umiejętności. Jestem w trakcie budowania grupy rekruterów jakim chcę przekazywać moją wiedzę, która wpłynie na budowanie coraz silniejszej Grupy Progres.
Zdobyta nagroda motywuje mnie do dalszej systematycznej pracy.

 

Podsumowanie gali Wieczór Rekrutera i Perły HR 2016 na stronie magazynu Rekruter:

Poznaliśmy najlepszych rekruterów w Polsce – Perły HR rozdane!

 

 

Grupa Progres

Więcej wpisów

Czy umowa zlecenie wlicza się do lat pracy i emerytury

Czy umowa zlecenie wlicza się do lat pracy i emerytury

Jeśli czytasz ten artykuł, prawdopodobnie zastanawiasz się, czy umowa zlecenie wpływa na Twoje lata pracy i emeryturę. Umowy zlecenie są powszechnie stosowane w Polsce, ale wciąż budzą wiele pytań. Dlatego postanowiliśmy rozwiać Twoje wątpliwości i dostarczyć Ci informacji, które pomogą Ci zrozumieć, jak umowa zlecenie wpływa na Twoją przyszłą emeryturę.

Kobiety w miejscu pracy – wiceprezeski, dyrektorki i kierowniczki: feminatywy na straży równości zawodowej

Kobiety w miejscu pracy – wiceprezeski, dyrektorki i kierowniczki: feminatywy na straży równości zawodowej

Równość zawodowa – dlaczego warto mówić o feminatywach? Feminatywy to żeńskie gramatyczne odpowiedniki nazw zawodów, które umożliwiają lepsze wyrażanie tożsamości zawodowej kobiet. Ich stosowanie ma kluczowe znaczenie w kwestii równości zawodowej. Pozwala na docenienie kobiet za ich kompetencje i osiągnięcia, co wpływa na wzrost ich samooceny i motywacji. Mówiąc o feminatywach, uczestniczymy w tworzeniu kultury organizacji, która promuje równość płci i przyczynia się do eliminacji dyskryminacji ze względu na płeć. Dzisiaj mamy dyrektorki, kierowniczki i wiceprezeski — kobiety sukcesu, które swoimi kompetencjami absolutnie nie odstają od swoich kolegów z pracy.

Zawody przyszłości – kto będzie potrzebny za kilka lat?

Zawody przyszłości – kto będzie potrzebny za kilka lat?

Zawody przyszłości – to temat, który interesuje nie tylko ekspertów, lecz mnóstwo młodych ludzi. Nie da się ukryć, że świat wprost pędzi do przodu. Coraz częściej i szybciej pojawiają się więc nowe specjalizacje i zawody, które mają szansę stać się kluczowe w przyszłości. Jakie zawody będą na topie w najbliższych latach, a jakie stracą na znaczeniu? W jakim kierunku warto się kształcić? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w dzisiejszym artykule.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.

 
;