MożeMYwięcej – wartości, którymi kierujemy się w biznesie

28 kwietnia 2016
PROGRES

„Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus.” – Jacek Walkiewicz

Zarządzanie wartościami w przedsiębiorstwie jest jego nieodłącznym elementem. Jest to koncepcja kierowania firmą, w taki sposób, by zwiększyć do maksimum wydajność działań i procesów zachodzących w firmie. Wdrożenie wartości organizacji szczególne znaczenie ma dla właścicieli i zarządu spółki.

Jednym w najważniejszych aspektów jest dobór odpowiednich wskaźników merytorycznych i wymiernych, które mają realne odzwierciedlenie w specyfice funkcjonowania organizacji.

W przypadku Grupy Progres, wartości zostały wypracowane przez reprezentantów poszczególnych obszarów i są kodeksem postępowania oraz wyznacznikiem zasad wzajemnej współpracy, relacji z kandydatami, klientami oraz partnerami biznesowymi. Tworzą one hasło przewodnie: „MożeMYwięcej”. Zostały spisane w formie plakatu, który wszyscy obecni na spotkaniu rocznym, symbolicznie podpisali. Zawarliśmy w ten sposób nieformalną umowę na pracę w zgodzie z nimi. A zatem – jeszcze wyższa jakość świadczonych usług.

Profesjonalizm – utrzymujemy wysokie standardy obsługi Klienta i jakości wykonywanych usług.

Odpowiedzialność  – przyjmujemy na swoje barki obowiązek zadbania o potrzeby naszego Klienta i jego organizacji.

Zaangażowanie – wykazujemy się pro-aktywną postawą, motywacją, entuzjazmem i poświęceniem na rzecz organizacji.

Etyka – w biznesie zawsze będzie dla nas najwyższą wartością, a nieodłączną zasadą jest fair-play.

Otwartość – Każdego klienta traktujemy indywidualnie i proponujemy rozwiązania odpowiadające jego potrzebom.

Empatia – doceniamy pracę i wkład w realizację celów biznesowych każdego członka zespołu.

Przedsiębiorczość – dzięki rozbudowanemu portfelowi usług możemy być partnerem w rozwoju biznesu naszych klientów.

Współpraca – jesteśmy solidnym i profesjonalnym partnerem, a sukces i zadowolenie Klienta jest dla nas pierwszorzędną wartością.

Kreatywność – wciąż poszukujemy nowych i nieszablonowych rozwiązań, by nasze działania były innowacyjne.

Entuzjazm – nasza codzienna praca pełna jest nowych zadań, które traktujemy jak wyzwania.

Wypracowane przez nas wartości zostały całkowicie oparte na naszym doświadczeniu, ciężkiej pracy i specyfice rynku, w którym działamy.

Wartości te, co ważne, nie odnoszą się jedynie do metod komunikacji wewnątrz struktury i organizacji. Są ważnym wskaźnikiem przede wszystkim w kontaktach z naszymi partnerami biznesowymi czy w nawiązywaniu relacji z nowymi Klientami. Za każdym razem dążymy do tego, by poznać potrzeby naszego Klienta i zapewnić mu najwyższą jakość wykonywanych usług. Przywiązujemy do nich bardzo dużą wagę, gdyż nadrzędną wartością dla nas jest zapewnienie korzyści naszym partnerom.

Podsumowując, wartości odgrywają bardzo ważną rolę w budowaniu biznesu. Tworzą klarowny system postaw, które powodują, że nasza firma wyróżnia się na tle konkurencji. Dają nam szczęście i zadowolenie z wykonywanych zadań, a dodatkowo biznes, który tworzymy, ma jakiś sens i zmierza w konkretnym – wyznaczonym przez nas – kierunku.

 

Grupa Progres

Nowoczesne usługi HR dla Biznesu

Więcej wpisów

Legalizacja pracy i pobytu cudzoziemca będącego obywatelem Unii Europejskiej – krok po kroku

Legalizacja pracy i pobytu cudzoziemca będącego obywatelem Unii Europejskiej – krok po kroku

Obecnie Unia Europejska liczy 27 państw. Co warto zauważyć liczba krajów chcących dołączyć do organizacji stale się zwiększa, dlatego nie jest niczym nadzwyczajnym stwierdzenie, że Polska zaczyna być atrakcyjna pod względem poziomu życia nie tylko dla obywateli krajów spoza UE, ale również członków UE. Członkostwo w Unii Europejskiej daje szereg swobód, które sprawiają, że powierzenie pracy cudzoziemcowi będącemu obywatelem Unii Europejskiej nie zakłada spełniania szczególnych wymagań. W poniższym artykule postaramy się przybliżyć temat zatrudnienia i pobytu cudzoziemca z Unii Europejskiej oraz podpowiemy na co należy zwrócić uwagę, aby zatrudnienie oraz pobyt było uznawane za legalne.

Szczególny tryb wydawania zezwoleń na pobyt czasowy i pracę

Szczególny tryb wydawania zezwoleń na pobyt czasowy i pracę

Szczególny tryb wydawania zezwoleń na pracę, wprowadzony ustawą zmieniającą lub specustawą dotyczy dwóch sytuacji. W pierwszym przypadku szczególny tryb udzielenia zezwolenia na pobyt czasowy i pracę dotyczy każdego cudzoziemca, który złożył wniosek na zezwolenie jednolite przed 01.01.2021 i jego sprawa nie została rozpatrzona przed 29.01.2022 (przed wejściem w życie ustawy zmieniającej).

;