Jestem PRO

– Zuzanna daje meblom drugie życie

Zuzanna GołąbSpecjalista ds. Administracji i Obsługi Biura

Zainteresowanie majsterkowaniem pojawiło się u mnie przypadkiem, kiedy stwierdziłam, że potrzebuję nowych mebli na balkon. Pomyślałam: czemu nie mogę ich zrobić sobie sama?! To zajęcie pozwala mi odciąć się, wyciszyć, przemyśleć różne sprawy. Daje mi dużo satysfakcji, kiedy uda mi się zrobić coś z niczego, nadać czemuś nowe życie. Uczy mnie kreatywności, dokładności i cierpliwości, dzięki czemu sumienniej podchodzę do zadań w codziennej pracy.

 

Jak udaje Ci się zachować work-life balance?

Ruch daje mi równowagę i napędza do działania. Siedząc cały dzień za biurkiem, lubię aktywnie spędzać czas po pracy. Najczęściej jest to jazda na rowerze, rolki, a zimą zajęcia fitness.

 

Okazało się, że przysługują Ci dodatkowe dwa dni wolnego, które musisz wykorzystać
od razu. Na co je wykorzystasz?

Odcinam się, jadę do mojej mamy na wieś. Uciekam od hałasu, zgiełku miasta. Siadam na  tarasie
z kawką, wyciszam się, czytając dobrą książkę, słuchając śpiewu ptaków w lesie.

 

Co dodaje Ci energii rano? Kawa, poranny jogging czy może coś innego?

Zimny prysznic i spacer z moim pupilem ?

 

Jaką czynność wykonujesz jako pierwszą po przyjściu do pracy?

Kawa latte w przezroczystej, dużej szklance.

 

Co daje Ci największą motywację do działania?

Marzenia ?

 

Z jakimi ludźmi najlepiej Ci się pracuje i dlaczego?

Najlepiej pracuje mi się z ludźmi komunikatywnymi, kreatywnymi oraz zaangażowanymi w swoją pracę. Wtedy czujesz, że to co robisz, ma sens oraz zawsze od takich osób można wiele się nauczyć.

 

Jak opiszesz swój styl pracy?

Mój styl pracy to komunikacja – lubię kontakt z ludźmi, więc świetnie odnajduję się w pracy w grupie. Lubię pomagać innym oraz nawiązywać relacje.

 

Co w ciągu ostatniego tygodnia dało Ci najwięcej satysfakcji?

Stworzenie nowego stolika ze skrzynek, na balkon.

 

Jakim zwierzęciem chciałbyś być i dlaczego?

Hhhm.. myślę, że dobrze odnajduję się w relacjach międzyludzkich oraz pracy zespołowej. Mogłabym być surykatką. Są to stadne zwierzątka, których cechuje współpraca oraz silnie rozwinięte więzi socjalne.

 

Więcej wpisów

Wzrost branży spożywczej w Polsce

Wzrost branży spożywczej w Polsce

Świat stoi przed ryzykiem największego od II Wojny Światowej kryzysu żywnościowego. Przywódcy państw jako priorytet traktują zapewnienie bezpieczeństwa swoim obywatelom i szukają rozwiązań, które pomogą usamodzielnić się gospodarczo. Czy nowo powstała Krajowa Grupa Spożywcza S.A. sprosta temu zadaniu? W jakim stopniu spółka przyczyni się do zmian w sektorze spożywczym i na rynku pracy? Jak się do tego przygotować? Znajdźmy odpowiedzi!

Praca sezonowa na wakacje — wszystko, co warto wiedzieć

Praca sezonowa na wakacje — wszystko, co warto wiedzieć

Wakacje to nie tylko czas wypoczynku w ciepłych krajach i urlopów w egzotycznych kurortach. Lato to także najpopularniejszy okres, jeśli chodzi o łapanie dodatkowych możliwości zarobkowych. Praca sezonowa na wakacje jest bardzo popularna szczególnie wśród młodzieży — świeżo upieczonych studentów i starszych licealistów. Jeśli i Ty zastanawiasz się nad taką formą zarobku, zobacz, co warto o niej wiedzieć i na co uważać. Sprawdź, jakie prace sezonowe mamy w naszej ofercie i zacznij legalną, wakacyjną pracę od zaraz!

Podsumowanie XIX edycji konferencji Kursu na HR

Podsumowanie XIX edycji konferencji Kursu na HR

Pond 600 uczestników, dyskusje na czacie, 7 panelistów, 4 przedstawicieli świata nauki, biznesu i samorządu biorących udział w debacie oraz występy gości specjalnych. Tak wyglądała XIX edycja Kursu na HR – konferencji organizowanej przez Grupę Progres, której motywem przewodnim było hasło Quo Vadis HR? Wojna, pandemia, migracje, prawo. Przeczytaj więcej!

;