Jestem PRO

– Zuzanna daje meblom drugie życie

Zuzanna GołąbSpecjalista ds. Administracji i Obsługi Biura

Zainteresowanie majsterkowaniem pojawiło się u mnie przypadkiem, kiedy stwierdziłam, że potrzebuję nowych mebli na balkon. Pomyślałam: czemu nie mogę ich zrobić sobie sama?! To zajęcie pozwala mi odciąć się, wyciszyć, przemyśleć różne sprawy. Daje mi dużo satysfakcji, kiedy uda mi się zrobić coś z niczego, nadać czemuś nowe życie. Uczy mnie kreatywności, dokładności i cierpliwości, dzięki czemu sumienniej podchodzę do zadań w codziennej pracy.

 

Jak udaje Ci się zachować work-life balance?

Ruch daje mi równowagę i napędza do działania. Siedząc cały dzień za biurkiem, lubię aktywnie spędzać czas po pracy. Najczęściej jest to jazda na rowerze, rolki, a zimą zajęcia fitness.

 

Okazało się, że przysługują Ci dodatkowe dwa dni wolnego, które musisz wykorzystać
od razu. Na co je wykorzystasz?

Odcinam się, jadę do mojej mamy na wieś. Uciekam od hałasu, zgiełku miasta. Siadam na  tarasie
z kawką, wyciszam się, czytając dobrą książkę, słuchając śpiewu ptaków w lesie.

 

Co dodaje Ci energii rano? Kawa, poranny jogging czy może coś innego?

Zimny prysznic i spacer z moim pupilem ?

 

Jaką czynność wykonujesz jako pierwszą po przyjściu do pracy?

Kawa latte w przezroczystej, dużej szklance.

 

Co daje Ci największą motywację do działania?

Marzenia ?

 

Z jakimi ludźmi najlepiej Ci się pracuje i dlaczego?

Najlepiej pracuje mi się z ludźmi komunikatywnymi, kreatywnymi oraz zaangażowanymi w swoją pracę. Wtedy czujesz, że to co robisz, ma sens oraz zawsze od takich osób można wiele się nauczyć.

 

Jak opiszesz swój styl pracy?

Mój styl pracy to komunikacja – lubię kontakt z ludźmi, więc świetnie odnajduję się w pracy w grupie. Lubię pomagać innym oraz nawiązywać relacje.

 

Co w ciągu ostatniego tygodnia dało Ci najwięcej satysfakcji?

Stworzenie nowego stolika ze skrzynek, na balkon.

 

Jakim zwierzęciem chciałbyś być i dlaczego?

Hhhm.. myślę, że dobrze odnajduję się w relacjach międzyludzkich oraz pracy zespołowej. Mogłabym być surykatką. Są to stadne zwierzątka, których cechuje współpraca oraz silnie rozwinięte więzi socjalne.

 

Więcej wpisów

Zmiany legalizacyjne w roku 2023 – Status UKR

Zmiany legalizacyjne w roku 2023 – Status UKR

W nowelizacji ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy zostały dodane przepisy, które precyzują konsekwencje wyjazdu cudzoziemca posiadającego ochronę czasową z Polski na okres powyżej 30 dni. Jeżeli wyjazd trwał dłużej niż 30 dni status „UKR” zostaje automatycznie zmieniony na status „NUE”.

Зміни до Закону про допомогу громадянам України доповнили положеннями, які визначають наслідки виїзду іноземця з тимчасовим захистом з Польщі на термін понад 30 днів. Якщо поїздка тривала більше 30 днів, статус «UKR» автоматично змінюється на статус «NUE».

Dołączamy do projektu „(Nie)widzialni”

Dołączamy do projektu „(Nie)widzialni”

W Polsce mieszka nawet 7 mln osób z niepełnosprawnościami. Duża część z nich to osoby doświadczające niepełnosprawności, których na pierwszy rzut oka nie widać. Zbyt często spotykają się one z niezrozumieniem otoczenia, gdy proszą o pomoc lub z niej korzystają. Chcemy zmienić ten stan i dołączamy do projektu „(Nie)widzialni”, poprzez który będziemy nie tylko budować świadomość społeczną, ale też ułatwiać codzienne funkcjonowanie osobom, które doświadczają niewidocznej niepełnosprawności i w danym momencie potrzebują naszego wsparcia.

Moc feedbacku — jak przyjmować i dawać konstruktywną krytykę w miejscu pracy?

Moc feedbacku — jak przyjmować i dawać konstruktywną krytykę w miejscu pracy?

Z całą pewnością feedback możemy uznać za idealne narzędzie do rozwoju jednostek i organizacji. W miejscu pracy konstruktywna krytyka może pomóc pracownikom w doskonaleniu ich umiejętności, zwiększeniu produktywności i przyczynić się do większego zaangażowania w pracę zespołową. Nie da się też ukryć, że udzielanie i otrzymywanie informacji zwrotnej może być wyzwaniem. Dlatego ważne jest, aby podchodzić do tego we właściwy sposób — konstruktywny i pozytywny. W tym artykule przybliżymy Ci siłę feedbacku i przedstawimy kilka wskazówek, jak skutecznie go dawać i odbierać.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.

 
;