Jestem PRO

– Zuzanna daje meblom drugie życie

Zuzanna GołąbSpecjalista ds. Administracji i Obsługi Biura

Zainteresowanie majsterkowaniem pojawiło się u mnie przypadkiem, kiedy stwierdziłam, że potrzebuję nowych mebli na balkon. Pomyślałam: czemu nie mogę ich zrobić sobie sama?! To zajęcie pozwala mi odciąć się, wyciszyć, przemyśleć różne sprawy. Daje mi dużo satysfakcji, kiedy uda mi się zrobić coś z niczego, nadać czemuś nowe życie. Uczy mnie kreatywności, dokładności i cierpliwości, dzięki czemu sumienniej podchodzę do zadań w codziennej pracy.

 

Jak udaje Ci się zachować work-life balance?

Ruch daje mi równowagę i napędza do działania. Siedząc cały dzień za biurkiem, lubię aktywnie spędzać czas po pracy. Najczęściej jest to jazda na rowerze, rolki, a zimą zajęcia fitness.

 

Okazało się, że przysługują Ci dodatkowe dwa dni wolnego, które musisz wykorzystać
od razu. Na co je wykorzystasz?

Odcinam się, jadę do mojej mamy na wieś. Uciekam od hałasu, zgiełku miasta. Siadam na  tarasie
z kawką, wyciszam się, czytając dobrą książkę, słuchając śpiewu ptaków w lesie.

 

Co dodaje Ci energii rano? Kawa, poranny jogging czy może coś innego?

Zimny prysznic i spacer z moim pupilem ?

 

Jaką czynność wykonujesz jako pierwszą po przyjściu do pracy?

Kawa latte w przezroczystej, dużej szklance.

 

Co daje Ci największą motywację do działania?

Marzenia ?

 

Z jakimi ludźmi najlepiej Ci się pracuje i dlaczego?

Najlepiej pracuje mi się z ludźmi komunikatywnymi, kreatywnymi oraz zaangażowanymi w swoją pracę. Wtedy czujesz, że to co robisz, ma sens oraz zawsze od takich osób można wiele się nauczyć.

 

Jak opiszesz swój styl pracy?

Mój styl pracy to komunikacja – lubię kontakt z ludźmi, więc świetnie odnajduję się w pracy w grupie. Lubię pomagać innym oraz nawiązywać relacje.

 

Co w ciągu ostatniego tygodnia dało Ci najwięcej satysfakcji?

Stworzenie nowego stolika ze skrzynek, na balkon.

 

Jakim zwierzęciem chciałbyś być i dlaczego?

Hhhm.. myślę, że dobrze odnajduję się w relacjach międzyludzkich oraz pracy zespołowej. Mogłabym być surykatką. Są to stadne zwierzątka, których cechuje współpraca oraz silnie rozwinięte więzi socjalne.

 

Więcej wpisów

Pracownik szklarni w Holandii – wynagrodzenie, obowiązki i warunki pracy

Pracownik szklarni w Holandii – wynagrodzenie, obowiązki i warunki pracy

Holandia od lat jest jednym z najbardziej atrakcyjnych rynków pracy dla pracowników tymczasowych z Polski. Atrakcyjne wynagrodzenia, dogodne warunki pracy oraz stabilność zatrudnienia przyciągają tysiące osób poszukujących lepszych perspektyw zawodowych. Jednym z popularnych stanowisk jest pracownik szklarni. Czym się zajmuje? I na jakie wynagrodzenie może liczyć? Z tego artykułu dowiesz się wszystkiego na temat pracy w szklarni.

Order Picker (komisjoner) — czym się zajmuje?

Order Picker (komisjoner) — czym się zajmuje?

Z tego artykułu dowiesz się, jak wygląda dzień z życia order pickera, jakie umiejętności są potrzebne do efektywnej pracy na tym stanowisku oraz jakie korzyści i wyzwania niesie za sobą rola pracownika magazynu. Przekonaj się, dlaczego praca komisjonera może być nie tylko wymagająca, ale również satysfakcjonująca. Zapraszamy do lektury, która rzuci światło na jeden z cichych filarów branży e-commerce!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.

 
;