$template_directory_uri = get_template_directory_uri(); ?> Grupa Progres wśród najlepszych firm w województwie pomorskim. - Grupa Progres

Grupa Progres wśród najlepszych firm w województwie pomorskim.

15 października 2018

PROGRES

Grupa Progres wśród najlepszych firm w województwie pomorskim.

Dynamiczny rozwój Grupy Progres i wzrost przychodów, który osiągnęliśmy w ubiegłym roku zostały zauważone przez Dziennik Bałtycki. W rankingu „Najlepsze firmy Pomorza wg. dynamiki przychodów (zmiana przychodów w 2017 roku)” zajęliśmy mocną pozycję wśród innych, prestiżowych przedsiębiorstw, jednocześnie zostaliśmy najlepszą firmą z branży HR działającą w naszym regionie.

Grupa Progres w województwie pomorskim działa od ponad 15 lat, nasze oddziały zlokalizowane są w sześciu miastach tego regionu – Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Słupsku, Pruszczu Gdańskim i Tczewie. Wspieramy przedsiębiorców także w innych województwach – na terenie całego kraju.
Dynamiczny rozwój usług rekrutacyjnych, w których się specjalizujemy jest związany m. in. z bardzo dobrą kondycją polskiej gospodarki, aktualną sytuacją demograficzną, niedopasowaniem szkolnictwa z biznesem oraz falą emigracji. To wszystko wpływa na wzmożone zapotrzebowanie na pracowników, których zaczyna brakować praktycznie w każdej branży. Pomagamy wielu firmom w tworzeniu zespołów pełnych profesjonalistów, a nasze działania rekrutacyjne kończymy sukcesem, co wpływa także na stały wzrost liczby Klientów Grupy Progres.

Zwiększenie naszych przychodów to także efekt realizacji kluczowych projektów w przyjętej strategii na lata 2017-2020, m. in. ekspansji terytorialnej w Polsce i za granicą, zmian strukturalnych, uruchomienia nowych specjalizacji branżowych oraz zawiązania dobrych aliansów biznesowych. Cieszymy się, że nasz sukces finansowy został zauważony przez Dziennik Bałtycki, a Grupa Progres trafiła do grona silnej reprezentacji przedsiębiorstw z województwa pomorskiego, które prężnie rozwijają swój biznes.

Źródło: https://dziennikbaltycki.pl/

Więcej wpisów

;