fbpx

Grupa Progres podsumowała rok pełen sukcesów

2 kwietnia 2019

PROGRES

Kilkuset uczestników, podsumowanie wyników, goście specjalni, nagrody dla pracowników, loteria charytatywna – Grupa Progres kolejny raz zaprosiła cały zespół na spotkanie we Władysławowie. Minione lata to okres stałego rozwoju firmy, 2018 r. należał do bardzo udanych.

Coroczne spotkanie Grupy Progres, kolejny raz odbyło się we Władysławowie. Zarząd,  wspólnie z pracownikami, podsumował rok pełen sukcesów i ustalił plany na przyszłość, doceniono także wkład osób najbardziej zaangażowanych w rozwój firmy, wręczając każdej z nich nagrody.

W części oficjalnej Cezary Maciołek, Wiceprezes Grupy Progres podsumował wyniki osiągnięte przez firmę w 2018 roku, przybliżył też plany na kolejne lata. Magda Dąbrowska, Dyrektor Zarządzający CUW omówiła zrealizowane projekty, na koniec Kierownik Działu Personalnego, Anna Pietraszko przedstawiła Podsumowanie Roku Pracownika.

Podczas wieczornej Gali wręczono nagrody osobom, które osiągnęły najlepsze rezultaty w swoich specjalizacjach. Pracownicy otrzymali statuetki – Super Żagiel, Żagiel i Żagielek. Spośród pracowników CUW wyróżniono osoby charakteryzujące się wzorową postawą, inicjatywą oraz ponadprzeciętnym zaangażowaniem. Nagrodę specjalną – ProBohatera 2018 przyznano w 4 kategoriach: Lider Roku, Współpracownik Roku, Innowator Roku i Przyjaciel Klienta.

Gościem specjalnym spotkania był Piotr Bucki, wykładowca, ekspert w dziedzinie komunikacji i motywacji. W swoim wystąpieniu poruszył kwestie motywacji, wyzwań związanych z ciągłymi zmianami na rynku pracy, optymalnego wykorzystania potencjału i kompetencji oraz świadomego korzystania z czasu.

Nie zabrakło również okolicznościowego toastu i wyjątkowych atrakcji – występu saksofonisty, show magików czy loterii, z której dochód przeznaczyliśmy na cele charytatywne.

Więcej wpisów