Grupa Progres poszukuje Ambasadorów
Grupa Progres od lat skutecznie zarządza portfelem usług dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb firm, które jej zaufały. Dzięki doświadczeniu, pasji i odpowiedzialnym decyzjom buduje trwałe relacje pomagające Partnerom skupić się na kluczowych obszarach ich działalności biznesowej. Zespół Grupy Progres każdego dnia pomaga Klientom i Pracownikom osiągnąć to czym dla nich jest sukces.
Program Ambasador jest kolejnym krokiem w budowaniu dobrych relacji biznesowych. Projekt pozwoli skonsolidować środowisko biznesu we wspólnym celu, jakim jest rozwój polskich przedsiębiorstw. Jego misją jest znalezienie Ambasadorów, którzy zarekomendują Grupę Progres innym przedsiębiorcom i zostaną wynagrodzeni za zaangażowanie i poświęcony czas. Program dotyczy rekrutacji stałych prowadzonych na stanowiska różnego szczebla.
Jak to działa?
1. Kontaktujesz nas z osobą decyzyjną w firmie. Ważny jest bezpośredni kontakt i Twoja rekomendacja.
2. Nawiązujemy kontakt z potencjalnym klientem. Negocjujemy zakres i warunki współpracy.
3. Rozpoczynamy procesy rekrutacyjne a tym samym rozliczenia z nowym partnerem.
4. Wynagradzamy Twoje zaangażowanie.
Co zyskuje Ambasador?
• 10 proc. prowizji od wypracowanego zysku, za każdy okres (w pierwszych 3 okresach rozliczeniowych).
By wziąć udział programie, wystarczy skontaktować się z opiekunem projektu pod adresem ambasador@grupaprogres.pl
Więcej wpisów
Zmiany legalizacyjne w roku 2023 – Status UKR
W nowelizacji ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy zostały dodane przepisy, które precyzują konsekwencje wyjazdu cudzoziemca posiadającego ochronę czasową z Polski na okres powyżej 30 dni. Jeżeli wyjazd trwał dłużej niż 30 dni status „UKR” zostaje automatycznie zmieniony na status „NUE”.
Зміни до Закону про допомогу громадянам України доповнили положеннями, які визначають наслідки виїзду іноземця з тимчасовим захистом з Польщі на термін понад 30 днів. Якщо поїздка тривала більше 30 днів, статус «UKR» автоматично змінюється на статус «NUE».
Dołączamy do projektu „(Nie)widzialni”
W Polsce mieszka nawet 7 mln osób z niepełnosprawnościami. Duża część z nich to osoby doświadczające niepełnosprawności, których na pierwszy rzut oka nie widać. Zbyt często spotykają się one z niezrozumieniem otoczenia, gdy proszą o pomoc lub z niej korzystają. Chcemy zmienić ten stan i dołączamy do projektu „(Nie)widzialni”, poprzez który będziemy nie tylko budować świadomość społeczną, ale też ułatwiać codzienne funkcjonowanie osobom, które doświadczają niewidocznej niepełnosprawności i w danym momencie potrzebują naszego wsparcia.
Moc feedbacku — jak przyjmować i dawać konstruktywną krytykę w miejscu pracy?
Z całą pewnością feedback możemy uznać za idealne narzędzie do rozwoju jednostek i organizacji. W miejscu pracy konstruktywna krytyka może pomóc pracownikom w doskonaleniu ich umiejętności, zwiększeniu produktywności i przyczynić się do większego zaangażowania w pracę zespołową. Nie da się też ukryć, że udzielanie i otrzymywanie informacji zwrotnej może być wyzwaniem. Dlatego ważne jest, aby podchodzić do tego we właściwy sposób — konstruktywny i pozytywny. W tym artykule przybliżymy Ci siłę feedbacku i przedstawimy kilka wskazówek, jak skutecznie go dawać i odbierać.