Grupa Progres w debacie „Sztuka życia”

28 grudnia 2017

Debata „Sztuka życia”

28 listopada 2017 w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku odbyło się wydarzenie biznesowo-inspiracyjne „Sztuka życia”. Spotkanie otworzył Andrzej Jacaszek, wydawca „Harvard Business Review Polska” oraz wiceprezes ICAN Institute.
Podczas wydarzenia zainicjowana została ekspercka debata na temat dążenia do osiągnięcia sukcesu i strategii pozwalających trwale go utrzymać, w której udział wziął Cezary Maciołek, Wiceprezes Grupy Progres.

Tematy debaty

Uczestnicy dyskusji starali się odpowiedzieć na wiele pytań, m.in.:
• Jakie czynniki decydują o osiągnięciu sukcesu życiowego?
• Czy można je ukierunkować, a jeśli tak, to w jaki sposób?
• Jak ważna jest satysfakcja z osiąganych wyników?
• Czy istnieją wspólne cechy osób osiągających trwały sukces?
• Czym jest umiejętność żonglowania w osiąganiu zaskakujących wyników?

Więcej informacji o wydarzeniu: https://www.hbrp.pl/sztukazycia

Więcej wpisów

Umowa o pracę a ciąża. Czy pracodawca może zwolnić kobietę w ciąży?

Umowa o pracę a ciąża. Czy pracodawca może zwolnić kobietę w ciąży?

Wiele pracujących, przyszłych mam zadaje sobie pytanie: czy pracodawca może zwolnić kobietę w ciąży? Odpowiedź brzmi: nie, choć istnieją pewne wyjątki. Kodeks pracy zapewnia kobietom w ciąży i na urlopie macierzyńskim szczególną ochronę przed zwolnieniem. Ale jakie konkretnie prawa mają kobiety w ciąży zatrudnione na podstawie umowy o pracę? I czy różnią się one w zależności od rodzaju takiej umowy? Zobacz, o czym warto wiedzieć.

Doradztwo personalne — zobacz, czy powinieneś z tego skorzystać

Doradztwo personalne — zobacz, czy powinieneś z tego skorzystać

Doradztwo personalne jest słusznie kojarzone z działaniami agencji pracy. W końcu to do obowiązków firm rekrutacyjnych należy wsparcie procesu poszukiwania i zatrudnienia najlepszych kandydatów. Ale czy na tym jej zadanie się kończy? Czy doradztwo personalne to tylko optymalizacja działań firmy, związanych z obsadzaniem wakatów? Sprawdźmy to! Już teraz możemy Ci zdradzić, że odpowiedź będzie bardziej zaskakująca, niż mogłoby się wydawać.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.

 
;