Grupa Progres w debacie „Sztuka życia”

28 grudnia 2017

Debata „Sztuka życia”

28 listopada 2017 w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku odbyło się wydarzenie biznesowo-inspiracyjne „Sztuka życia”. Spotkanie otworzył Andrzej Jacaszek, wydawca „Harvard Business Review Polska” oraz wiceprezes ICAN Institute.
Podczas wydarzenia zainicjowana została ekspercka debata na temat dążenia do osiągnięcia sukcesu i strategii pozwalających trwale go utrzymać, w której udział wziął Cezary Maciołek, Wiceprezes Grupy Progres.

Tematy debaty

Uczestnicy dyskusji starali się odpowiedzieć na wiele pytań, m.in.:
• Jakie czynniki decydują o osiągnięciu sukcesu życiowego?
• Czy można je ukierunkować, a jeśli tak, to w jaki sposób?
• Jak ważna jest satysfakcja z osiąganych wyników?
• Czy istnieją wspólne cechy osób osiągających trwały sukces?
• Czym jest umiejętność żonglowania w osiąganiu zaskakujących wyników?

Więcej informacji o wydarzeniu: https://www.hbrp.pl/sztukazycia

Więcej wpisów

Nastroje i koniunktura vs. rekrutacyjna rzeczywistość

Nastroje i koniunktura vs. rekrutacyjna rzeczywistość

Przez krajowy rynek pracy i polską gospodarkę przebiega wyraźna granica dzieląca branże na te, które – mimo dynamicznej sytuacji – nadal mają się całkiem dobrze oraz te znajdujące się w gorszej sytuacji. Co widać również w rekrutacji. Mimo osłabienia popytu na pracowników nadal wiele wolnych miejsc czeka w branży spożywczej, handlu detalicznym, produkcji czy logistyce.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.

 
;