Co wspominasz najlepiej z pracy w Grupie Progres?
Spis treści
Co wspominasz najlepiej?
Najlepiej wspominam coroczne przygotowania do sezonu letniego, kiedy nasza praca wygląda niecodziennie. Zaangażowanie całego zespołu, nagła zmiana obowiązków i emocje, które temu towarzyszą – pomimo zmęczenia po każdym zamkniętym sezonie, zawsze czekamy na kolejny z niecierpliwością!
Czego życzysz firmie i jej pracownikom?
Firmie życzę szczęśliwych pracowników – wówczas pozostałe cele po prostu będą osiągnięte. Pracownikom natomiast przekazuję pozytywną energię, wysoką motywację i otwartość na zmiany, na następne co najmniej 18 lat. ?
Co jest największą siłą firmy?
Relacje! Jesteśmy organizacją, której fundamentem są partnerskie relacje – zarówno wśród zespołów wewnętrznych dbamy o koleżeńskie i sprawiedliwe podejście, jak również z Klientami, dla których nie jesteśmy po prostu dostawcą usług, ale przede wszystkim Partnerem, który rozumie ich biznes. Myślę, że skutkuje to poczuciem bezpieczeństwa dla każdej ze stron.
Czego nauczyło Cię dotychczasowe doświadczenie w Grupie Progres?
Najważniejsze, czego nauczyła mnie praca w Grupie Progres, to otwartość na zmiany – jesteśmy uzależnieni od wyjątkowo wielu czynników zewnętrznych: sytuacji na rynku pracy, sektorów gospodarczych, na których działają nasi Partnerzy i oczywiście relacji. Dzięki temu dziś w każdej decyzji, z którą się nie zgadzam, nie szukam jej złych efektów, ale jeśli nie umiem znaleźć pozytywów – po prostu szukam innych rozwiązań.
Lubię pracę w Grupie Progres, ponieważ…
Nigdy nie wiem co mnie dziś spotka!
Przeczytaj również: Jak zmieniała się firma na przestrzeni lat?
Więcej wpisów
Rekrutacja na skróty: 5 zastosowań AI, które już teraz zmieniają polski rynek pracy
Firmy w Polsce już wykorzystują AI w rekrutacji. Sprawdź 5 konkretnych zastosowań, które zmieniają sposób znajdowania pracy i talentów. Od skanowania CV po analizę predykcyjną.
Talent pooling: Jak budować bazę kandydatów i skończyć z rekrutacją reaktywną
Dowiedz się, jak firmy budują bazy kandydatów i skracają proces rekrutacji. Strategiczny przewodnik po talent poolingu: od sourcingu po nurturing relacji. Praktyczne wskazówki bez teorii.
Sztuka rekrutacji – jak stworzyć skuteczną strategię rekrutacyjną?
Współczesny rynek pracy zmienia się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Skuteczna rekrutacja wymaga dziś strategicznego podejścia, które integruje dane, technologię, personalizację i employer branding. Jak zaprojektować proces, który przyciąga najlepszych kandydatów z branży? Przekonaj się!