Agencja Pracy
Koszalin

Kontakt

ul. Zwycięstwa 7-9, I piętro
75-950 Koszalin
tel: 943 410 976
koszalin@grupaprogres.pl

Godziny pracy

poniedziałek – piątek:
8:00 – 16:00

Lokalizacje

Oferujemy pracę m.in. w Koszalinie, Ustroniu Morskim, Goleniowie, Świnoujściu, Białogardzie, Świdwinie, Trzebiatowie, Szczecinie, Kołobrzegu, Przecławiu, Kamieniu Pomorskim, Gryficach, Drawsku Pomorskim, Szczecinku.

Agencja Pracy tymczasowej w Koszalinie

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która od 2002 roku wspiera przedsiębiorstwa na terenie całego kraju oferując nowoczesne usługi HR. Dzięki pasji, zaangażowaniu i odpowiedzialnym decyzjom, budujemy trwałe relacje biznesowe. Posiadamy ponad 20 biur w Polsce i na Ukrainie. Pomagamy znaleźć pracę u sprawdzonych pracodawców pod konkretne umiejętności i preferencje kandydatów. Ponad 200 tysięcy osób znalazło już z nami pracę, również w Koszalinie i województwie zachodniopomorskim.

 

Grupa Progres oddział Koszalin

Oddział agencji pracy Grupa Progres w Koszalinie zlokalizowany jest w biurowcu obok galerii Kosmos, 5 minut od dworca Głównego PKP i PKS. Wejście do biura znajduje się od ulicy Zwycięstwa (od strony parkingu na tyłach C.H. KOSMOS). Osoby korzystające z komunikacji miejskiej powinny wysiąść na przystanku Dworzec PKP, który mieści się na al. Armii Krajowej lub na przystanku przy ul. Zwycięstwa – Krakusa i Wandy 02 lub Dworzec Autobusowy. Przychodząc do nas otrzymasz kompleksową wiedzę na temat aktualnych ofert w Koszalinie i okolicach oraz sytuacji na rynku pracy. Uzyskasz wsparcie naszych doświadczonych konsultantów, którzy pomogą Ci przejść przez cały proces rekrutacji i przygotować się do rozmowy z potencjalnym pracodawcą. Nasze doświadczenie i rozbudowana sieć kontaktów sprawiają, że pomagamy znaleźć idealną pracę zarówno dla pracowników tymczasowych jak i tych zainteresowanych pracą stałą. Rozpocznij swoją karierę już teraz!

 

Agencja pracy tymczasowej Grupa Progres to ponad 20 lat doświadczenia w HR i wiele pomyślnie zakończonych rekrutacji w Koszalinie i województwie zachodniopomorskim. Znamy lokalny rynek pracy od podszewki i działamy jako czołowa agencja pracy w Koszalinie. Poznaj nasze usługi:

 

 • rekrutacja pracowników tymczasowych;
 • legalizacja zatrudnienia, payroll, outsorcing;
 • rekrutacja specjalistów i menedżerów;
 • szkolenia i consulting.

Szukasz pracy?

Napisz do nas! Nasz konsultant przedstawi Ci aktualne oferty!

  Szukasz pracowników?

  Zapytaj o wycenę! Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

   Zwycięstwa 7, 75-950 Koszalin

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.