Otrzymaj dofinansowanie w wysokości nawet 95 tys.!

Oferujemy kompleksowe wsparcie strategiczne, finansowe i doradcze dla małych i średnich przedsiębiorstw.

O projekcie

Grupa Progres z dniem 10 grudnia otrzymała akredytację w ramach realizowanego projektu „Spektrum”

Od teraz, każda firma z sektora MiŚP działająca w regionie pomorskim, która skorzysta z naszego wsparcia w zakresie szeroko pojętego doradztwa w zakresie optymalizacji struktur, procesów, efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi, strategii rozwoju ma szansę na dofinasowanie w wysokości od 50 do nawet 95% jej wartości.

 

Pracodawco, już dzisiaj rozwijaj swoją firmę i wspólnie z nami i zrób progres!

Kto może skorzystać ze wsparcia?

Mikroprzedsiębiorstwa, małe i średnie przedsiębiorstwa z województwa pomorskiego. Każde przedsiębiorstwo spełniające warunki udziału w systemie SPEKTRUM może ubiegać się o granty wielokrotnie. Łączna wartość usług doradczych zrealizowanych na rzecz przedsiębiorstwa nie może przekroczyć limitu 200 tys. euro (dotyczy tylko usług objętych grantami w systemie SPEKTRUM)

Jakie usługi obejmuje dofinansowanie?

  • Kompleksowe doradztwo w zakresie projektowania i optymalizacji struktury organizacyjnej, procesów, weryfikacji punktów newralgicznych organizacji  i planowania działań naprawczych,  projektowania strategii rozwoju w oparciu o specyfikę i filozofię danej firmy;
  • Kompleksowego doradztwa w zakresie efektywnego zarządzania personelem, w tym m.in. opisów stanowisk wraz z zdefiniowaniem celu stanowiska każdego stanowiska, zakresu odpowiedzialności i uprawnień, weryfikacji kompetencji menadżerskich, opracowanie systemów wynagrodzeń, motywacyjnych, formułowania ścieżek kariery oraz procesach rekrutacyjnych;
  • Opracowanie strategii, planów rozwoju oraz audyt organizacyjny, audyt innowacyjności – usługi doradcze polegające na analizie organizacji przedsiębiorstwa bądź analizie możliwości wprowadzenia innowacji w firmie;
  • Usprawnianie procesów biznesowych, formułowania procedur, standardów, mapowania i optymalizacja procesów – usługa doradcza polegająca między innymi na zaproponowaniu nowego systemu zarządzania procesami biznesowymi;
  • Szeroko pojętego rozwoju kompetencji pracowników poszczególnych obszarów organizacji w ramach organizacji szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, tym: Coachingów.

Co trzeba zrobić? Wystarczą 4 kroki:

Do kiedy można składać wnioski?

Nabór wniosków będzie trwać w trybie ciągłym do końca czerwca 2022.

Usługi doradcze muszą zostać zakończone najpóźniej w I kw. 2023.

Nie zwlekaj! Termin złożenia wniosków w I turze mija 29.01.2021 r.

Skontaktuj się z nami

a my bezpłatnie pomożemy Ci złożyć wniosek.


Anna Pietraszko, Kierownik Działu Personalnego
tel.: +48 607121165
e-mail: anna.pietraszko@grupaprogres.pl 

Nasz Blog – Twój Progres w HR

Zmiany legalizacyjne w roku 2023 – Status UKR

Zmiany legalizacyjne w roku 2023 – Status UKR

W nowelizacji ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy zostały dodane przepisy, które precyzują konsekwencje wyjazdu cudzoziemca posiadającego ochronę czasową z Polski na okres powyżej 30 dni. Jeżeli wyjazd trwał dłużej niż 30 dni status „UKR” zostaje automatycznie zmieniony na status „NUE”.

Зміни до Закону про допомогу громадянам України доповнили положеннями, які визначають наслідки виїзду іноземця з тимчасовим захистом з Польщі на термін понад 30 днів. Якщо поїздка тривала більше 30 днів, статус «UKR» автоматично змінюється на статус «NUE».

Dołączamy do projektu „(Nie)widzialni”

Dołączamy do projektu „(Nie)widzialni”

W Polsce mieszka nawet 7 mln osób z niepełnosprawnościami. Duża część z nich to osoby doświadczające niepełnosprawności, których na pierwszy rzut oka nie widać. Zbyt często spotykają się one z niezrozumieniem otoczenia, gdy proszą o pomoc lub z niej korzystają. Chcemy zmienić ten stan i dołączamy do projektu „(Nie)widzialni”, poprzez który będziemy nie tylko budować świadomość społeczną, ale też ułatwiać codzienne funkcjonowanie osobom, które doświadczają niewidocznej niepełnosprawności i w danym momencie potrzebują naszego wsparcia.

Moc feedbacku — jak przyjmować i dawać konstruktywną krytykę w miejscu pracy?

Moc feedbacku — jak przyjmować i dawać konstruktywną krytykę w miejscu pracy?

Z całą pewnością feedback możemy uznać za idealne narzędzie do rozwoju jednostek i organizacji. W miejscu pracy konstruktywna krytyka może pomóc pracownikom w doskonaleniu ich umiejętności, zwiększeniu produktywności i przyczynić się do większego zaangażowania w pracę zespołową. Nie da się też ukryć, że udzielanie i otrzymywanie informacji zwrotnej może być wyzwaniem. Dlatego ważne jest, aby podchodzić do tego we właściwy sposób — konstruktywny i pozytywny. W tym artykule przybliżymy Ci siłę feedbacku i przedstawimy kilka wskazówek, jak skutecznie go dawać i odbierać.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.