Otrzymaj dofinansowanie w wysokości nawet 95 tys.!

Oferujemy kompleksowe wsparcie strategiczne, finansowe i doradcze dla małych i średnich przedsiębiorstw.

O projekcie

Grupa Progres z dniem 10 grudnia otrzymała akredytację w ramach realizowanego projektu „Spektrum”

Od teraz, każda firma z sektora MiŚP działająca w regionie pomorskim, która skorzysta z naszego wsparcia w zakresie szeroko pojętego doradztwa w zakresie optymalizacji struktur, procesów, efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi, strategii rozwoju ma szansę na dofinasowanie w wysokości od 50 do nawet 95% jej wartości.

 

Pracodawco, już dzisiaj rozwijaj swoją firmę i wspólnie z nami i zrób progres!

Kto może skorzystać ze wsparcia?

Mikroprzedsiębiorstwa, małe i średnie przedsiębiorstwa z województwa pomorskiego. Każde przedsiębiorstwo spełniające warunki udziału w systemie SPEKTRUM może ubiegać się o granty wielokrotnie. Łączna wartość usług doradczych zrealizowanych na rzecz przedsiębiorstwa nie może przekroczyć limitu 200 tys. euro (dotyczy tylko usług objętych grantami w systemie SPEKTRUM)

Jakie usługi obejmuje dofinansowanie?

  • Kompleksowe doradztwo w zakresie projektowania i optymalizacji struktury organizacyjnej, procesów, weryfikacji punktów newralgicznych organizacji  i planowania działań naprawczych,  projektowania strategii rozwoju w oparciu o specyfikę i filozofię danej firmy;
  • Kompleksowego doradztwa w zakresie efektywnego zarządzania personelem, w tym m.in. opisów stanowisk wraz z zdefiniowaniem celu stanowiska każdego stanowiska, zakresu odpowiedzialności i uprawnień, weryfikacji kompetencji menadżerskich, opracowanie systemów wynagrodzeń, motywacyjnych, formułowania ścieżek kariery oraz procesach rekrutacyjnych;
  • Opracowanie strategii, planów rozwoju oraz audyt organizacyjny, audyt innowacyjności – usługi doradcze polegające na analizie organizacji przedsiębiorstwa bądź analizie możliwości wprowadzenia innowacji w firmie;
  • Usprawnianie procesów biznesowych, formułowania procedur, standardów, mapowania i optymalizacja procesów – usługa doradcza polegająca między innymi na zaproponowaniu nowego systemu zarządzania procesami biznesowymi;
  • Szeroko pojętego rozwoju kompetencji pracowników poszczególnych obszarów organizacji w ramach organizacji szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, tym: Coachingów.

Co trzeba zrobić? Wystarczą 4 kroki:

Do kiedy można składać wnioski?

Nabór wniosków będzie trwać w trybie ciągłym do końca czerwca 2022.

Usługi doradcze muszą zostać zakończone najpóźniej w I kw. 2023.

Nie zwlekaj! Termin złożenia wniosków w I turze mija 29.01.2021 r.

Skontaktuj się z nami

a my bezpłatnie pomożemy Ci złożyć wniosek.


Anna Pietraszko, Kierownik Działu Personalnego
tel.: +48 607121165
e-mail: anna.pietraszko@grupaprogres.pl 

Nasz Blog – Twój Progres w HR

Wzrost branży spożywczej w Polsce

Wzrost branży spożywczej w Polsce

Świat stoi przed ryzykiem największego od II Wojny Światowej kryzysu żywnościowego. Przywódcy państw jako priorytet traktują zapewnienie bezpieczeństwa swoim obywatelom i szukają rozwiązań, które pomogą usamodzielnić się gospodarczo. Czy nowo powstała Krajowa Grupa Spożywcza S.A. sprosta temu zadaniu? W jakim stopniu spółka przyczyni się do zmian w sektorze spożywczym i na rynku pracy? Jak się do tego przygotować? Znajdźmy odpowiedzi!

Praca sezonowa na wakacje — wszystko, co warto wiedzieć

Praca sezonowa na wakacje — wszystko, co warto wiedzieć

Wakacje to nie tylko czas wypoczynku w ciepłych krajach i urlopów w egzotycznych kurortach. Lato to także najpopularniejszy okres, jeśli chodzi o łapanie dodatkowych możliwości zarobkowych. Praca sezonowa na wakacje jest bardzo popularna szczególnie wśród młodzieży — świeżo upieczonych studentów i starszych licealistów. Jeśli i Ty zastanawiasz się nad taką formą zarobku, zobacz, co warto o niej wiedzieć i na co uważać. Sprawdź, jakie prace sezonowe mamy w naszej ofercie i zacznij legalną, wakacyjną pracę od zaraz!

Podsumowanie XIX edycji konferencji Kursu na HR

Podsumowanie XIX edycji konferencji Kursu na HR

Pond 600 uczestników, dyskusje na czacie, 7 panelistów, 4 przedstawicieli świata nauki, biznesu i samorządu biorących udział w debacie oraz występy gości specjalnych. Tak wyglądała XIX edycja Kursu na HR – konferencji organizowanej przez Grupę Progres, której motywem przewodnim było hasło Quo Vadis HR? Wojna, pandemia, migracje, prawo. Przeczytaj więcej!