fbpx

Podziękowania od dzieci z Domu im. J. Korczaka

3 lipca 2019

PROGRES

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” ten cytat Jana Pawła II, pracownicy Grupy Progres mogli przeczytać na przesłanej przez panią Dyrektor Ilonę Puckowską – Pociask, kartce z podziękowaniami.

W akcję zbiórki środków dla Domu im. J. Korczaka zaangażowali się nasi pracownicy, którzy wzięli udział w loterii organizowanej z okazji corocznego spotkania pracowników firmy we Władysławowie. Dodatkowo Zarząd Grupy Progres podwoił zebraną kwotę. Ponadto do naszej akcji charytatywnej dołączył jeden z klientów Grupy Progres, który pragnie pozostać anonimowy. Dzięki temu wsparciu i ogromnemu zaangażowaniu mogliśmy przekazać jeszcze więcej najpotrzebniejszych rzeczy.

Jest nam niezmiernie miło podzielić się kartką otrzymaną od wychowanków Domu im. J. Korczaka w Gdańsku. Niesienie pomocy to ważny element życia każdego z nas, dlatego cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do wywołania uśmiechu na twarzach podopiecznych w tak wyjątkowym dniu jakim jest Dzień Dziecka. Nie po raz pierwszy przekonaliśmy się, że dzielenie się z innymi wywołuje radość obu stron. Przesłana kartka pozwoliła nam przywołać wspomnienie zorganizowanej akcji oraz ponownie zrozumieć co jest w życiu najważniejsze.

Więcej wpisów

;