Rekrutacje stałe Warszawa (Permanent Recruitment)

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Permanent Recruitment Warszawa

 

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych. Specjalizujemy się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO.

W ciągu 20 lat na rynku zdobyliśmy zaufanie największych i najlepszych firm z każdej branży w Polsce.

Wykorzystujemy nowoczesne i  najbardziej efektywne narzędzia rekrutacyjne, takie jak: wywiady sytuacyjne i behawioralne, wywiady w oparciu o model kompetencji, system ATS, weryfikację językową, czy potwierdzenie referencji.

Kontakt

Al. Jerozolimskie 123a,
02-017, Warszawa

 

Godziny pracy

poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.