Permanent Recruitment:

Talent Pool

frontend developer

Talent Pool

Czy wiesz, że talent pool to jedno z najbardziej efektywnych narzędzi rekrutacyjnych?
Talent pool, czyli inaczej baza talentów, pozwala oszczędzać czas poświęcony na poszukiwanie odpowiednich kandydatów na dane stanowisko. To kompleksowe narzędzie, umożliwia selekcję i lepsze dopasowanie kandydatów do konkretnej rekrutacji i oczekiwań pracodawcy.
Osoby w naszej bazie talentów to m.in. kandydaci pozyskani w trakcie poprzednich rekrutacji, którzy zostali odrzuceni na pewnym etapie, jednak wciąż wykazują duży potencjał. Są to także kandydaci, którzy wyrazili chęć pracy w danej organizacji, pomimo braku otwartych rekrutacji.
Nasza baza talent pool stale rośnie i jest na bieżąco aktualizowana. Do pozyskania kandydatów używamy m.in. mediów społecznościowych, portali rekrutacyjnych, grup zawodowych, targów pracy, ale także własnej strony www. Dbamy w ten sposób o to, by nasza baza była zdywersyfikowana zarówno pod kątem doświadczenia zebranych osób, jak i ich kompetencji.
Nasza baza talentów jest w pełni zautomatyzowana dzięki wykorzystywanemu przez nas systemowi ATS.

Zapytaj o wycenę

  Nasza Agencja oferuje Dedykowanego managera i rekrutera dla państwa projektu.

   

  Manager zarządza całościowo projektem i reprezentuje Grupę Progres w kontaktach z klientem w zakresie realizacji i postępów zleconych projektów rekrutacyjnych.

  ●Zarządzanie projektem oraz zespołem rekruterów
  ●Przygotowanie strategii sourcingowej/rekrutacyjnej
  ●Dostarczanie kompleksowych raportów z realizacji poszczególnych etapów projektu
  ●Zapewnienie płynnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  ●Wsparcie merytoryczne w zakresie rozliczania efektów pracy i ewaluacji kandydatów

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.