Permanent Recruitment:

System ATS – czym jest?

ATS (ang. Applicant Tracking System), to narzędzie, które pozwala kompleksowo zarządzać rekrutacją. Jego głównym celem jest usprawnienie całego procesu rekrutacyjnego.  ATS automatyzuje zbieranie i zarządzanie aplikacjami kandydatów, co pozwala nam skoncentrować się na najlepszych potencjalnych pracownikach.

System ATS pełni kluczową rolę w eliminowaniu ręcznych i czasochłonnych procesów w trakcie rekrutacji. Jest głównym miejscem do przechowywania informacji o kandydatach. Zapewnia łatwy i szybki dostęp, a także efektywne zarządzanie wszystkimi danymi.

ATS umożliwia filtrowanie kandydatów na podstawie określonych kryteriów, takich jak umiejętności, doświadczenie zawodowe czy lokalizacja. To znacznie skraca czas, jaki nasi rekruterzy musieliby poświęcić na ręczne przeglądanie każdego CV.

Zbieramy Aplikacje

Nasz ATS automatycznie gromadzi i przechowuje aplikacje od kandydatów, eliminując konieczność przeglądania wielu e-maili czy dokumentów.

Filtrujemy Kandydatów

System analizuje i przesiewa aplikacje zgodnie z ustalonymi kryteriami, co pozwala nam skupić się na tych kandydatach, którzy najlepiej pasują do wymagań.

Komunikujemy się efektywnie

Nasze narzędzie umożliwia automatyczne wysyłanie wiadomości e-mail do kandydatów, zapewniając skuteczną komunikację na każdym etapie rekrutacji.

Tworzymy Bazę Danych Kandydatów

ATS przechowuje informacje o kandydatach w jednym miejscu, co ułatwia nam zarządzanie danymi i wykorzystanie ich w przyszłych rekrutacjach.

Monitorujemy Proces Rekrutacji

Dzięki narzędziu możemy śledzić postęp procesu rekrutacyjnego, zidentyfikować ewentualne opóźnienia i zwiększyć efektywność działań.

Generujemy Raporty

Nasze ATS generuje raporty, które pomagają nam analizować naszą rekrutacyjną strategię i podejmować informowane decyzje.

Integrujemy Narzędzia

System integruje się z innymi narzędziami, co pozwala na pełne wsparcie procesu rekrutacyjnego.

Dbałość o Dokumenty

ATS pozwala na bezpieczne przechowywanie dokumentów aplikacyjnych i CV, zapewniając nam łatwy stęp do istotnych informacji.

Zapytaj o wycenę

  Nasza Agencja oferuje Dedykowanego managera i rekrutera dla państwa projektu.

   

  Manager zarządza całościowo projektem i reprezentuje Grupę Progres w kontaktach z klientem w zakresie realizacji i postępów zleconych projektów rekrutacyjnych.

  ●Zarządzanie projektem oraz zespołem rekruterów
  ●Przygotowanie strategii sourcingowej/rekrutacyjnej
  ●Dostarczanie kompleksowych raportów z realizacji poszczególnych etapów projektu
  ●Zapewnienie płynnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  ●Wsparcie merytoryczne w zakresie rozliczania efektów pracy i ewaluacji kandydatów

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.