Jestem PRO
– Paulina Demska i jej rowerowa pasja
Moja pasja to mój rower.
Mój sposób na spędzenie wolnego czasu czy urlopu rozpoczął się od przeczytania kilka lat temu strony/dzienników (dzienników wypraw) NaSzadek – z Wartą warto! I tak zostałam wirtualną fanką autora bloga, który po paru latach poprosił mnie o rękę.
Narzeczonego nie poznałam na szlaku rowerowym, poznałam go w górach, ale to jemu w głównej mierze dziękuje za zaszczepienie we mnie tej miłości do roweru. To on wspiera mnie w realizacjach naszych podróży.
Dlaczego jeżdżę na rowerze? Bo rower to wolność, zdrowie, piękne historie, granice i cele.
Jak udaje Ci się zachować work-life balance?
Po prostu po pracy, w weekendy i każdą wolną chwilę – odcinam się od świata!
Okazało się, że przysługują Ci dodatkowe dwa dni wolnego, które musisz wykorzystać od razu. Na co je wykorzystasz?
Zabieram rower i jadę kontynuować Wiślaną trasę rowerową!
Co dodaje Ci energii rano? Kawa, poranny jogging czy może coś innego?
Bieganie i Moje psy
Jaką czynność wykonujesz jako pierwszą po przyjściu do pracy?
Od jakiegoś czasu odkładam kask rowerowy i odpalam komputer.
Co daje Ci największą motywację do działania?
Atmosfera w pracy i oczywiście pieniądze.
Z jakimi ludźmi najlepiej Ci się pracuje i dlaczego?
Pracuje mi się dobrze z uczciwymi ludźmi i uśmiechniętymi, z pozytywnym nastawieniem do świata! Będę to powtarzać zawsze, jeśli pracujemy w zespole to gramy do 1 bramki ?.
Jak opiszesz swój styl pracy?
Mój styl pracy .. Poprosiłam moją przełożoną o opis, ponieważ nie miałam pomysłu …
„Paulinka – styl pracy „Sprawiaj przyjemność” – według teorii J. Haya – Świetnie pracuje w zespole, zapewniając harmonię i dbając o dobrą atmosferę. Zachęca innych do współudziału i komunikowania swojego zdania. Lubi przebywać z innymi ludźmi i szczerze okazuje im swoje zainteresowanie”.
No, piękne nie? ?
Co w ciągu ostatniego tygodnia dało Ci najwięcej satysfakcji?
Mój nowy DOM.
Jakim zwierzęciem chciałbyś być i dlaczego?
Zrobiłam dziś quiz! I wyszło mi, że jestem wilkiem! Że mogłabym być wilkiem! I w zasadzie mogłabym się pod tym podpisać! Można na mnie polegać i jestem urodzonym wojownikiem o dobrym sercu! Szybkim, zwinnym i odważnym.
Więcej wpisów
Zmiany legalizacyjne w roku 2023 – Status UKR
W nowelizacji ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy zostały dodane przepisy, które precyzują konsekwencje wyjazdu cudzoziemca posiadającego ochronę czasową z Polski na okres powyżej 30 dni. Jeżeli wyjazd trwał dłużej niż 30 dni status „UKR” zostaje automatycznie zmieniony na status „NUE”.
Зміни до Закону про допомогу громадянам України доповнили положеннями, які визначають наслідки виїзду іноземця з тимчасовим захистом з Польщі на термін понад 30 днів. Якщо поїздка тривала більше 30 днів, статус «UKR» автоматично змінюється на статус «NUE».
Dołączamy do projektu „(Nie)widzialni”
W Polsce mieszka nawet 7 mln osób z niepełnosprawnościami. Duża część z nich to osoby doświadczające niepełnosprawności, których na pierwszy rzut oka nie widać. Zbyt często spotykają się one z niezrozumieniem otoczenia, gdy proszą o pomoc lub z niej korzystają. Chcemy zmienić ten stan i dołączamy do projektu „(Nie)widzialni”, poprzez który będziemy nie tylko budować świadomość społeczną, ale też ułatwiać codzienne funkcjonowanie osobom, które doświadczają niewidocznej niepełnosprawności i w danym momencie potrzebują naszego wsparcia.
Moc feedbacku — jak przyjmować i dawać konstruktywną krytykę w miejscu pracy?
Z całą pewnością feedback możemy uznać za idealne narzędzie do rozwoju jednostek i organizacji. W miejscu pracy konstruktywna krytyka może pomóc pracownikom w doskonaleniu ich umiejętności, zwiększeniu produktywności i przyczynić się do większego zaangażowania w pracę zespołową. Nie da się też ukryć, że udzielanie i otrzymywanie informacji zwrotnej może być wyzwaniem. Dlatego ważne jest, aby podchodzić do tego we właściwy sposób — konstruktywny i pozytywny. W tym artykule przybliżymy Ci siłę feedbacku i przedstawimy kilka wskazówek, jak skutecznie go dawać i odbierać.