Co świadczy o dojrzałości Grupy Progres?

Paulina Skopek – Księgowa  / 5 lat stażu

Co Twoim zdaniem świadczy o dojrzałości firmy?

Za dojrzałością firmy wg mnie przemawia: bogate doświadczenie w branży, ustabilizowana pozycja na rynku, uznani wieloletni partnerzy w biznesie oraz liczne prestiżowe nagrody przyznane w dziedzinie HR.

Czego życzysz firmie i jej pracownikom?

Firmie z okazji 18 – lecia życzę w 100% wykorzystanych okazji do dalszego rozwoju, wielu kluczowych klientów, satysfakcji oraz trafnych decyzji w podejmowanych przedsięwzięciach. Pracownikom Grupy Progres natomiast życzę szeroko rozumianej satysfakcji z pracy i sukcesów w podejmowanych wyzwaniach.

Jak wyglądał początek Twojej pracy w Grupie Progres?

Moja współpraca z Grupą Progres rozpoczęła się w 2015 roku w Dziale Księgowości. W tym czasie dynamika pracy była bardzo zróżnicowana. Gdy dołączyłam do zespołu, liczył 2 osoby i wdrażany był nowy program kadrowo – księgowy w firmie. Już wtedy czekało na każdego – tym bardziej na nowego pracownika, wiele wyzwań związanych z pomysłowością w eksplorowaniu nowego systemu (jeszcze wtedy mało znanego). Zdarzały się czasami trudne sytuacje, których rozwiązanie zależało od siły zespołu i umiejętności współpracy i dzięki temu szybko przekonałam się, że atutem mojego zespołu są ludzie – ci życzliwi, kompetentni i z dużym doświadczeniem. Dzisiaj nasz zespół w nieco odmienionym składzie, ale wymienione wyżej cechy się nie zmieniły.

Jak przedstawisz spółkę w jednym zdaniu zupełnie obcej osobie?

Znana marka na rynku pracy i rozwiązań HR.

Lubię pracę w Grupie Progres, ponieważ…

Pracuję w fajnym zgranym zespole, którego atmosfera sprawia, że chce mi się iść do pracy. Atmosfera, chociaż luźna i bardzo koleżeńska to niepozbawiona też dyscypliny i poczucia odpowiedzialności za powierzone obowiązki.

Przeczytaj również: Co jest największą siłą Grupy Progres?

Więcej wpisów

Pracownik szklarni w Holandii – wynagrodzenie, obowiązki i warunki pracy

Pracownik szklarni w Holandii – wynagrodzenie, obowiązki i warunki pracy

Holandia od lat jest jednym z najbardziej atrakcyjnych rynków pracy dla pracowników tymczasowych z Polski. Atrakcyjne wynagrodzenia, dogodne warunki pracy oraz stabilność zatrudnienia przyciągają tysiące osób poszukujących lepszych perspektyw zawodowych. Jednym z popularnych stanowisk jest pracownik szklarni. Czym się zajmuje? I na jakie wynagrodzenie może liczyć? Z tego artykułu dowiesz się wszystkiego na temat pracy w szklarni.

Order Picker (komisjoner) — czym się zajmuje?

Order Picker (komisjoner) — czym się zajmuje?

Z tego artykułu dowiesz się, jak wygląda dzień z życia order pickera, jakie umiejętności są potrzebne do efektywnej pracy na tym stanowisku oraz jakie korzyści i wyzwania niesie za sobą rola pracownika magazynu. Przekonaj się, dlaczego praca komisjonera może być nie tylko wymagająca, ale również satysfakcjonująca. Zapraszamy do lektury, która rzuci światło na jeden z cichych filarów branży e-commerce!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.

 
;