Co świadczy o dojrzałości Grupy Progres?

Paulina Skopek – Księgowa  / 5 lat stażu

 

Co Twoim zdaniem świadczy o dojrzałości firmy?

Za dojrzałością firmy wg mnie przemawia: bogate doświadczenie w branży, ustabilizowana pozycja na rynku, uznani wieloletni partnerzy w biznesie oraz liczne prestiżowe nagrody przyznane w dziedzinie HR.

 

Czego życzysz firmie i jej pracownikom?

Firmie z okazji 18 – lecia życzę w 100% wykorzystanych okazji do dalszego rozwoju, wielu kluczowych klientów, satysfakcji oraz trafnych decyzji w podejmowanych przedsięwzięciach. Pracownikom Grupy Progres natomiast życzę szeroko rozumianej satysfakcji z pracy i sukcesów w podejmowanych wyzwaniach.

 

Jak wyglądał początek Twojej pracy w Grupie Progres?

Moja współpraca z Grupą Progres rozpoczęła się w 2015 roku w Dziale Księgowości. W tym czasie dynamika pracy była bardzo zróżnicowana. Gdy dołączyłam do zespołu, liczył 2 osoby i wdrażany był nowy program kadrowo – księgowy w firmie. Już wtedy czekało na każdego – tym bardziej na nowego pracownika, wiele wyzwań związanych z pomysłowością w eksplorowaniu nowego systemu (jeszcze wtedy mało znanego). Zdarzały się czasami trudne sytuacje, których rozwiązanie zależało od siły zespołu i umiejętności współpracy i dzięki temu szybko przekonałam się, że atutem mojego zespołu są ludzie – ci życzliwi, kompetentni i z dużym doświadczeniem. Dzisiaj nasz zespół w nieco odmienionym składzie, ale wymienione wyżej cechy się nie zmieniły.

 

Jak przedstawisz spółkę w jednym zdaniu zupełnie obcej osobie?

Znana marka na rynku pracy i rozwiązań HR.

 

Lubię pracę w Grupie Progres, ponieważ…

Pracuję w fajnym zgranym zespole, którego atmosfera sprawia, że chce mi się iść do pracy. Atmosfera, chociaż luźna i bardzo koleżeńska to niepozbawiona też dyscypliny i poczucia odpowiedzialności za powierzone obowiązki.

 

 

Przeczytaj również: Co jest największą siłą Grupy Progres?

Więcej wpisów

Wzrost branży spożywczej w Polsce

Wzrost branży spożywczej w Polsce

Świat stoi przed ryzykiem największego od II Wojny Światowej kryzysu żywnościowego. Przywódcy państw jako priorytet traktują zapewnienie bezpieczeństwa swoim obywatelom i szukają rozwiązań, które pomogą usamodzielnić się gospodarczo. Czy nowo powstała Krajowa Grupa Spożywcza S.A. sprosta temu zadaniu? W jakim stopniu spółka przyczyni się do zmian w sektorze spożywczym i na rynku pracy? Jak się do tego przygotować? Znajdźmy odpowiedzi!

Praca sezonowa na wakacje — wszystko, co warto wiedzieć

Praca sezonowa na wakacje — wszystko, co warto wiedzieć

Wakacje to nie tylko czas wypoczynku w ciepłych krajach i urlopów w egzotycznych kurortach. Lato to także najpopularniejszy okres, jeśli chodzi o łapanie dodatkowych możliwości zarobkowych. Praca sezonowa na wakacje jest bardzo popularna szczególnie wśród młodzieży — świeżo upieczonych studentów i starszych licealistów. Jeśli i Ty zastanawiasz się nad taką formą zarobku, zobacz, co warto o niej wiedzieć i na co uważać. Sprawdź, jakie prace sezonowe mamy w naszej ofercie i zacznij legalną, wakacyjną pracę od zaraz!

Podsumowanie XIX edycji konferencji Kursu na HR

Podsumowanie XIX edycji konferencji Kursu na HR

Pond 600 uczestników, dyskusje na czacie, 7 panelistów, 4 przedstawicieli świata nauki, biznesu i samorządu biorących udział w debacie oraz występy gości specjalnych. Tak wyglądała XIX edycja Kursu na HR – konferencji organizowanej przez Grupę Progres, której motywem przewodnim było hasło Quo Vadis HR? Wojna, pandemia, migracje, prawo. Przeczytaj więcej!

;