Co jest największą siłą Grupy Progres?
Łukasz Żuber – Kierownik Regionu / 8 lat stażu
Spis treści
18 lat to dużo czy mało?
To sporo lecz liczę, że jest to dopiero początek. Przecież życie zaczyna się dopiero po 18-stce ;).
Co jest największą siłą firmy?
Bezwzględnie największą siłą firmy są ludzie, którzy ją tworzą. Wszyscy pracownicy poprzez współpracę i działanie skupione na osiągnięciu jasno wytyczonych celów, tworzą fundamenty firmy. Swoim zaangażowaniem, skrupulatnością, pracowitością i chęcią sięgania po więcej sprawiają, że firma stale się rozwija.
Jak zmieniała się firma na przestrzeni lat?
Grupa Progres z małej, lokalnej firmy zatrudniającej niewielką ilość osób stała się profesjonalnym i rozpoznawalnym partnerem biznesowym o zasięgu ogólnopolskim. Firma przez ten czas mierzyła się z wieloma wyzwaniami przez co udało jej się osiągnąć wiele sukcesów – zdecydowana większość z nich przychodziła w pocie czoła, ale to wszystko sprawiło, że dziś Grupa Progres mając taki bagaż doświadczeń jest w stanie inwestować właściwie i wybierać najlepsze rozwiązania.
Lubię pracę w Grupie Progres, ponieważ…
Cenię sobie współpracowników i atmosferę pracy, której doświadczam każdego dnia. Praca przynosi nie tylko satysfakcję z realizacji obranych celów, ale przede wszystkim przyjemność z bycia ludźmi, z którymi zwyczajnie dobrze się współpracuje.
Czego życzysz firmie i jej pracownikom?
Firmie życzę dalszego rozwoju i wielu sukcesów. Pracownikom natomiast wiele zapału, ogromu sił, niezliczonych pomysłów i tego by praca nigdy nie stała się rutyną, a codziennie stanowiła ciekawe wyzwanie.
Przeczytaj również: Rozwój i ścieżka kariery w Grupie Progres
Więcej wpisów
Rekrutacja na skróty: 5 zastosowań AI, które już teraz zmieniają polski rynek pracy
Firmy w Polsce już wykorzystują AI w rekrutacji. Sprawdź 5 konkretnych zastosowań, które zmieniają sposób znajdowania pracy i talentów. Od skanowania CV po analizę predykcyjną.
Talent pooling: Jak budować bazę kandydatów i skończyć z rekrutacją reaktywną
Dowiedz się, jak firmy budują bazy kandydatów i skracają proces rekrutacji. Strategiczny przewodnik po talent poolingu: od sourcingu po nurturing relacji. Praktyczne wskazówki bez teorii.
Sztuka rekrutacji – jak stworzyć skuteczną strategię rekrutacyjną?
Współczesny rynek pracy zmienia się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Skuteczna rekrutacja wymaga dziś strategicznego podejścia, które integruje dane, technologię, personalizację i employer branding. Jak zaprojektować proces, który przyciąga najlepszych kandydatów z branży? Przekonaj się!