Permanent Recruitment:

Rekrutacje Executive

frontend developer

Kluczowe stanowiska wymagają najważniejszych decyzji

Stanowiska te obejmują najważniejsze role decyzyjne i strategiczne, takie jak dyrektorzy generalni (CEO), prezesi, wiceprezesi, dyrektorzy wykonawczy, członkowie zarządów czy dyrektorzy działów.

Rekrutacje executive mają kluczowe znaczenie dla sukcesu firmy, ponieważ osoby zatrudnione na tych stanowiskach wpływają na strategię, kierunek rozwoju i osiągane wyniki organizacji.

Kontrakting długoterminowy stanowi wyjątkowy model działania w naszej agencji rekrutacyjnej, który pozwala naszym klientom czerpać korzyści z elastycznego dostępu do wysokiej jakości pracowników na stałe zatrudnienie. W praktyce oznacza to, że nasi specjaliści są rekrutowani na podstawie szczegółowo analizowanych wymagań klienta, a następnie zatrudniani na stałe przez naszą agencję. Jednakże ich umowy kontraktowe umożliwiają im pracę dla klienta w określonej roli lub projekcie, który jest kluczowy dla organizacji.

To wyjątkowe podejście gwarantuje nie tylko fachowe umiejętności i doświadczenie pracowników, ale także daje klientom elastyczność i kontrolę nad zespołem.

Zapytaj o wycenę

  Nasza Agencja oferuje Dedykowanego managera i rekrutera dla państwa projektu.

   

  Manager zarządza całościowo projektem i reprezentuje Grupę Progres w kontaktach z klientem w zakresie realizacji i postępów zleconych projektów rekrutacyjnych.

  ●Zarządzanie projektem oraz zespołem rekruterów
  ●Przygotowanie strategii sourcingowej/rekrutacyjnej
  ●Dostarczanie kompleksowych raportów z realizacji poszczególnych etapów projektu
  ●Zapewnienie płynnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  ●Wsparcie merytoryczne w zakresie rozliczania efektów pracy i ewaluacji kandydatów

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.