Permanent Recruitment:

Administracja i HR

Jako agencja specjalizująca się w obszarze administracji i zarządzania zasobami ludzkimi, zdajemy sobie sprawę z istoty dostarczania odpowiednich kandydatów dla efektywnego zarządzania personelem. Nasza misja koncentruje się na skutecznym łączeniu wyjątkowych profesjonalistów z firmami, które poszukują ekspertów w tych dziedzinach. Znajomość aktualnych potrzeb rynku pracy związanych z administracją i HR, zdobyta przez naszych doświadczonych rekruterów, umożliwia nam precyzyjne zrozumienie oczekiwań obu stron. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w znalezieniu idealnego kandydata lub pracy, dopasowanej do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Specjalista / Manager ds. Kadr i Płac

Specjalista / Manager ds. Wynagrodzeń i Benefitów

Specjalista ds. HR / HR Generalist

Specjalista / Manager ds. Employer Brandingu

Specjalista ds. Szkoleń

Specjalista / Manager ds. Rekrutacji

HR Business Partner

HR Manager / Kierownik Personalny

Dyrektor Personalny

Zapytaj o wycenę

  Nasza Agencja oferuje Dedykowanego managera i rekrutera dla państwa projektu.

   

  Manager zarządza całościowo projektem i reprezentuje Grupę Progres w kontaktach z klientem w zakresie realizacji i postępów zleconych projektów rekrutacyjnych.

  ●Zarządzanie projektem oraz zespołem rekruterów
  ●Przygotowanie strategii sourcingowej/rekrutacyjnej
  ●Dostarczanie kompleksowych raportów z realizacji poszczególnych etapów projektu
  ●Zapewnienie płynnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  ●Wsparcie merytoryczne w zakresie rozliczania efektów pracy i ewaluacji kandydatów

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.