Czego życzysz Grupie Progres i jej prcownikom?

Katarzyna BalickaKierownik Oddziału  /  5 lat stażu

 

Co Twoim zdaniem świadczy o dojrzałości firmy?

Z pewnością ugruntowana, stabilna pozycja na rynku oraz wyznawane przez firmę wartości. Dojrzała organizacja powinna wyróżniać się jakością świadczonych usług. Ważne też, aby pomimo doświadczenia stawiała również na kreatywność, innowacje i postępowe działanie.

 

Co wspominasz najlepiej?

Myślę, że najmilsze wspomnienia to sukcesy i radości dzielone z moim zespołem: awanse, słowa uznania od klienta, owocne rekrutacje, osiąganie wyników, ale tak samo miłym wspomnieniem są chwile wspólnego świętowania – urodziny, rocznice stażu, narodziny dziecka, czy roczne zjazdy całej firmy.

 

Jakie Twoim zdaniem było największe wyzwanie dla firmy na przestrzeni tych lat?

Nie wiem czy największym, ale w mojej ocenie na pewno jednym z większych było uruchomienie procesu zatrudniania cudzoziemców. Nie mieliśmy w tym obszarze wcześniej doświadczenia, konieczne było nauczenie się i poznanie całego przebiegu od uregulowań prawnych po spotkania z pracownikami i ich kwaterowanie. Pamiętam, że było to ogromnym wyzwaniem, zwłaszcza, że początkowo nie mieliśmy zatrudnionych w swoich zespołach osób dedykowanych do kontaktu, które spełniałyby rolę tłumacza. Udało się stanąć na wysokości zadania i dzisiaj zatrudniamy tysiące cudzoziemców.

 

Czego życzysz firmie i jej pracownikom?

Firmie życzę tak wspaniałych pracowników, jakich ma obecnie :). Siłą organizacji są jej ludzie, którzy na co dzień wykonują ogrom pracy, żeby wszystko sprawnie funkcjonowało. Pracownikom życzę otwartości, sięgania wysoko i niegasnącej satysfakcji z pracy.

 

Lubię pracę w Grupie Progres, ponieważ…

…gdybym jej nie lubiła, to  dawno nie pracowałabym tu, a 5 lat stażu jest chyba najlepszym tego dowodem 🙂 Nie lubię monotonii, powtarzalnych czynności, a praca, którą wykonuję jest nieprzewidywalna, stawia przede mną ogromne wyzwania, pozwala mi pracować w terenie, poznawać mnóstwo ludzi i z nimi pracować. To napędza mnie do działania i pozwala czerpać z tych doświadczeń.

 

Jak wyglądał Twój rozwój/ ścieżka kariery?

5 lat temu przyszłam do biura Grupy Progres przy ul. Starowiejskiej w Gdyni na rozmowę w sprawie praktyk. Byłam gotowa pracować za pół darmo, byleby móc się czegoś nowego nauczyć. Zaczęłam w trakcie sezonu letniego, co, jak się później okazało, oznaczało skok na głęboką wodę. Choć planowałam studia stacjonarne, po miesiącu pracy w firmie zdecydowałam o podjęciu studiów zaocznych i pracy na cały etat. Po dwóch latach doświadczenia na stanowisku Konsultanta awansowałam na Menadżera Projektu i koordynowałam projekt Jeronimo Martins Polska na terenie dwóch województw. Kolejnym krokiem było objęcie stanowiska najpierw Koordynatora, a w następstwie Kierownika Oddziału w Gdyni, które zajmuję obecnie. Na wszystkich tych stanowiskach zdobyłam masę cennego doświadczenia, poznałam mnóstwo niesamowitych osób, z częścią z nich miałam lub mam okazję współpracować, a z niektórych relacji wyłoniły się przyjaźnie. W ciągu tych 5 lat dużo się wydarzyło, ale absolutnie niczego bym nie zmieniła.

 

 

Przeczytaj również: Jak na przestrzeni lat zmieniała się Grupa Progres

 

Więcej wpisów

Pracownik szklarni w Holandii – wynagrodzenie, obowiązki i warunki pracy

Pracownik szklarni w Holandii – wynagrodzenie, obowiązki i warunki pracy

Holandia od lat jest jednym z najbardziej atrakcyjnych rynków pracy dla pracowników tymczasowych z Polski. Atrakcyjne wynagrodzenia, dogodne warunki pracy oraz stabilność zatrudnienia przyciągają tysiące osób poszukujących lepszych perspektyw zawodowych. Jednym z popularnych stanowisk jest pracownik szklarni. Czym się zajmuje? I na jakie wynagrodzenie może liczyć? Z tego artykułu dowiesz się wszystkiego na temat pracy w szklarni.

Order Picker (komisjoner) — czym się zajmuje?

Order Picker (komisjoner) — czym się zajmuje?

Z tego artykułu dowiesz się, jak wygląda dzień z życia order pickera, jakie umiejętności są potrzebne do efektywnej pracy na tym stanowisku oraz jakie korzyści i wyzwania niesie za sobą rola pracownika magazynu. Przekonaj się, dlaczego praca komisjonera może być nie tylko wymagająca, ale również satysfakcjonująca. Zapraszamy do lektury, która rzuci światło na jeden z cichych filarów branży e-commerce!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.

 
;