Pierwszy Oddział Grupy Progres w Kijowie.

14 września 2016

„Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku pracy, stajemy się firmą międzynarodową” – mówi Marcin Kołodziejczyk Dyrektor ds. Rozwoju Projektów Międzynarodowych.

Pozyskiwanie pracowników zza wschodniej granicy, wymaga ogromnej znajomości gospodarki, ale również prawa, co często stanowi barierę dla polskich przedsiębiorców. „Popyt na pracę w Polsce nadal się zwiększa, rośnie skala zatrudniania cudzoziemców. Otwierając oddział w Kijowie, chcemy być jeszcze bliżej ukraińskiego pracownika, który staje się kluczowy z punktu widzenia wielu polskich firm. Z jednej strony umożliwi to łatwiejsze dotarcie do osób ze Wschodu, dla których praca w Polsce jest atrakcyjna,
z drugiej przyspieszy ich transfer do firm w naszym kraju, które takie zapotrzebowanie zgłaszają. Zakładamy, że w perspektywie najbliższych miesięcy będziemy w stanie transferować nawet 300 osób miesięczne z tamtego rynku” – mówi Marcin Kołodziejczyk, Dyrektor ds. Rozwoju Projektów Międzynarodowych w Grupie Progres.

Nowy oddział Grupy Progres w Kijowie

1. września otworzyliśmy oddział na 17. piętrze jednego z największych centrów usług Kijowa – Gulliver. Lokalizacja ta szczególnie zainteresowała nas ze względu na łatwy dostęp do centrum wizowego, wydającego wizy dla pracowników wyjeżdżających do pracy, również do Polski. Nowa siedziba ma zniwelować trudności związane z rekrutacją, z którymi borykają się polscy przedsiębiorcy i ułatwić transfer pracowników ze Wschodu.

Jak działamy?

● promujemy standardy rekrutacyjne i etyczne, które polegają przede wszystkim na nieodpłatnym dostępie do ofert pracy
● podnosimy standardy jakości obsługi
● dzięki znajomości lokalnego rynku pracy, budujemy swoją eksperckość i wizerunek marki, jako profesjonalnego pracodawcy
● planujemy sukcesywnie otwierać nowe oddziały, a Kijów stanie się centrum dowodzenia usługami na wschodzie
● poszukujemy i pozyskujemy pracowników odpowiadających kryteriom współpracy z Klientem, którzy gotowi są podjąć pracę w Polsce

Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na pytania.

Opiekunowie projektu:

Natalia Myskova, natalia.myskova@grupaprogres.pl , 603 980 166

Dyrektor ds. Rekrutacji Międzynarodowych

Artem Chaus, artem.chaus@grupaprogres.pl , 691 915 548

Koordynator Biura na Ukrainie

Więcej wpisów

Przywileje jakie niesie ze sobą posiadanie Niebieskiej Karty UE

Przywileje jakie niesie ze sobą posiadanie Niebieskiej Karty UE

W ostatnim czasie coraz częściej słychać o Blue Card, Niebieskiej Karcie UE, czyli Karcie pobytu dla wysokich kwalifikacji. Coraz więcej cudzoziemców składa wnioski o takowe zezwolenie na pobyt czasowy, dostrzegając w nim szansę na rozwój zawodowy w krajach UE. Czym jest Niebieska Karta UE? Kto może się o nią ubiegać? Co zyskujesz dzięki Niebieskiej Karcie UE?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.

 
;