fbpx

CONSULTING HR I SZKOLENIA

Sprawdź ofertę dedykowaną tylko Tobie

O NAS

Progres HR

Jesteśmy partnerem biznesowym realizującym projekty w zakresie rekrutacji pracowników z najwyższymi kwalifikacjami. Spełniamy oczekiwania oraz potrzeby naszych Partnerów Biznesowych i z sukcesem kończymy powierzone nam zadania. Współpracujemy z organizacjami z różnych branż. Specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych na ściśle określone stanowiska, dzięki temu jesteśmy wiarygodnym partnerem dla przedsiębiorstw i organizacji w sektorze publicznym oraz prywatnym.

 

NASZA MISJA

Nasi konsultanci dedykowani do branż i wielu sektorów przemysłu, wiedzą jak ważny w codziennej pracy jest profesjonalizm. Dlatego działamy na wspólnie określonych, partnerskich zasadach. Cenimy dobre, długofalowe relacje i budujemy je razem z naszymi Partnerami Biznesowymi wsłuchując się w ich oczekiwania i odpowiadając na nie indywidualnie dopasowanymi rozwiązaniami.

Usługi

Każda zgłaszająca się do nas firma jest traktowana indywidualnie. Poznajemy jej oczekiwania i docieramy do najlepszych kandydatów, którzy spełniają wysokie wymagania wynikające ze specjalizacji naszego Partnera Biznesowego.

CO ZYSKASZ?

 

  • Skuteczną rekrutację. Realizowane projekty kończymy sukcesem.
  • Pewność. Rozumiemy aktualną specyfikę branży i rynku pracy.
  • Pomoc specjalistów. Jesteśmy zespołem, w którym fachowcy szukają fachowców.
  • Indywidualnie opracowaną i dostosowaną do potrzeb weryfikację kandydatów.
  • Elastyczne podejście oraz doświadczenie naszych specjalistów, które pozwoliło nam znaleźć niejedno skuteczne rozwiązanie.