Specjaliści bankowości i finansów
Dowiedz się więcej.
Rekrutacja pracowników bankowości i finansów
Specjaliści zajmujący się finansami i bankowością cechują się dokładnością, uczciwością i kreatywnością, są odporni na stres, chcą się rozwijać i potrafią szybko rozwiązać pojawiający się problem. Podobnie jak zespół zajmujący się w naszej firmie rekrutacją wykwalifikowanych pracowników dedykowanych bankowości oraz finansom, który posiada doświadczenie w rekrutacjach z tego obszaru.Na bieżąco aktualizujemy naszą wiedzę o rynku pracy w bankowości i finansach, analizujemy go pod kątem ogólnopolskim jak i lokalnym. Dzięki temu posiadamy pełny obraz sytuacji pozwalający sprawdzić kwalifikacje kandydatów i rekomendować naszym Klientom jedynie tych spełniających oczekiwania wobec specjalistów na stanowiska w sektorze Finansów i Bankowości.
Prowadzimy rekrutacje na stanowiska:
- Księgowy AR/AP/GL
- Dyrektor Finansowy
- Kontroler Finansowy
- Dyrektor Działu Usług Rachunkowych
- Główna Księgowa
- Analityk Finansowy
- Samodzielna Księgowa
- Bankier ds. Sprzedaży Telefonicznej
- Doradca Klienta
- Specjalista ds. Ryzyka Kredytowego
- Specjalista ds. Compliance
- Dyrektor / Kierownik Oddziału
- Kierownik Regionu
- Dyrektor ds. Windykacji
- Dyrektor Regionalnego Centrum sprzedaży
- Doradca Finansowy
- Makler Giełdowy
ABY POZNAĆ NASZE METODY WSPÓŁPRACY
ZACHĘCAMY DO KONTAKTU:
Nasz Blog – Twój Progres w HR
Zmiany legalizacyjne w roku 2023 – Status UKR
W nowelizacji ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy zostały dodane przepisy, które precyzują konsekwencje wyjazdu cudzoziemca posiadającego ochronę czasową z Polski na okres powyżej 30 dni. Jeżeli wyjazd trwał dłużej niż 30 dni status „UKR” zostaje automatycznie zmieniony na status „NUE”.
Зміни до Закону про допомогу громадянам України доповнили положеннями, які визначають наслідки виїзду іноземця з тимчасовим захистом з Польщі на термін понад 30 днів. Якщо поїздка тривала більше 30 днів, статус «UKR» автоматично змінюється на статус «NUE».
Dołączamy do projektu „(Nie)widzialni”
W Polsce mieszka nawet 7 mln osób z niepełnosprawnościami. Duża część z nich to osoby doświadczające niepełnosprawności, których na pierwszy rzut oka nie widać. Zbyt często spotykają się one z niezrozumieniem otoczenia, gdy proszą o pomoc lub z niej korzystają. Chcemy zmienić ten stan i dołączamy do projektu „(Nie)widzialni”, poprzez który będziemy nie tylko budować świadomość społeczną, ale też ułatwiać codzienne funkcjonowanie osobom, które doświadczają niewidocznej niepełnosprawności i w danym momencie potrzebują naszego wsparcia.
Moc feedbacku — jak przyjmować i dawać konstruktywną krytykę w miejscu pracy?
Z całą pewnością feedback możemy uznać za idealne narzędzie do rozwoju jednostek i organizacji. W miejscu pracy konstruktywna krytyka może pomóc pracownikom w doskonaleniu ich umiejętności, zwiększeniu produktywności i przyczynić się do większego zaangażowania w pracę zespołową. Nie da się też ukryć, że udzielanie i otrzymywanie informacji zwrotnej może być wyzwaniem. Dlatego ważne jest, aby podchodzić do tego we właściwy sposób — konstruktywny i pozytywny. W tym artykule przybliżymy Ci siłę feedbacku i przedstawimy kilka wskazówek, jak skutecznie go dawać i odbierać.