Progres HR International zwycięzcą konkursu
Pracodawca Przyjazny Cudzoziemcom 2021

Pracodawca Przyjazny Cudzoziemcom 2021

Od wielu lat Gdańsk cieszy się dużą popularnością jako miasto, gdzie żyje się dobrze. Ludzie z całej Polski, ale też obcokrajowcy wybierają właśnie Gdańsk, bo tu mogą liczyć nie tylko na przyjazne miasto do mieszkania, ale również polepszyć warunki życia i pracy. Nie bez przyczyny od 2017 roku Urząd Pracy w Gdańsku organizuje konkurs Pracodawca Przyjazny Cudzoziemcom, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Ideą plebiscytu jest nagradzanie przedsiębiorców, którzy decydują się na legalne zatrudnianie obywateli innych państw i tworzą dla nich najlepsze warunki do pracy i integracji z mieszkańcami Gdańska. O zwycięzcy w plebiscycie decyduje specjalne jury, w skład którego wchodzą m.in. przedstawiciele urzędu pracy, organizacji wspierających imigrantów, pracodawców oraz sami cudzoziemcy, którzy od wielu lat pracują w Trójmieście.

Właśnie odbyła się czwarta odsłona konkursu, w którym udział wzięło kilkanaście firm. W grudniu ubiegłego roku organizacje te zatrudniały łącznie ponad 3 000 obcokrajowców.

Zwycięzca konkursu

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma Progres HR International Sp. z o.o., będąca częścią grupy kapitałowej Progres, została zwycięzcą konkursu Pracodawca Przyjazny Cudzoziemcom 2021.

To dla nas bardzo ważna nagroda, ponieważ ponad 56% zatrudnionych przez nas osób w 2021 roku stanowili cudzoziemcy.

Bardzo dziękujemy za wyróżnienie, będziemy dokładać wszelkich starań, aby w przyszłym roku również znaleźć się w gronie najlepszych.

Więcej wpisów

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.

 
;