Świętowaliśmy nie tylko kolejny rok sukcesów, ale też 15-lecie Grupy Progres

17 kwietnia 2018

W ostatnich dniach marca cała nasza firma zjechała się do Władysławowa. Jak co roku spotkaliśmy się w gronie wszystkich pracowników, czyli blisko 300 osób, aby podsumować wyniki i dotychczasowy rozwój firmy, wręczyć nagrody i zaprezentować plany na przyszłość. Wspólnie uczciliśmy kolejny rok zakończony  wieloma sukcesami.

Na galowo

Tradycją naszych wyjazdowych spotkań stała się część oficjalna. Cezary Maciołek, wiceprezes Grupy Progres podsumował wyniki firmy, jakie firma osiągnęła w 2017 roku, a także założenia na kolejne lata. Na wieczornej gali odbyło się wręczenie nagród osobom, które osiągnęły najlepsze rezultaty w kategoriach swojej specjalizacji i odpowiedzialności. Wręczane były prezenty i wyróżnienia, charakterystyczne dla naszej firmy statuetki Super Żagle, Żagle i Żagielki, a także klasyka – dyplomy. Nagradzaliśmy jednak nie tylko za wyniki. Nagrodę szczególną dostał np. PROBohater – wyłoniona w głosowaniu osoba uznana przez koleżanki i kolegów za najlepszego współpracownika.

15-lecie działalności Grupy Progres

Tegoroczne spotkanie było dla nas szczególnym. Świętowaliśmy nie tylko kolejny rok sukcesów, ale też 15-lecie działalności Grupy Progres. Była to więc okazja do szerszego spojrzenia na rozwój firmy od początku jej istnienia. Wzrost ten porównany został do zdobywania kolejnych wierzchołków gór. Metaforycznie zaczynaliśmy rzeczywiście od pagórków, dzisiaj wspinamy się już w wysokich górach, a przed nami jeszcze wyższe szczyty, bo cele mamy bardzo ambitne.

Nie zabrakło również okolicznościowego tortu, była też wyjątkowa niespodzianka w postaci koncertu. Bawiliśmy się tradycyjnie do rana. Następnego dnia udaliśmy się do swoich macierzystych lokalizacji, by z jeszcze większą energią rekrutować, doradzać i realizować projekty, których celem jest rozwój naszych klientów w różnych obszarach HR.

Zobaczcie jak świętowaliśmy:

Więcej wpisów

Rosnące zjawisko nielegalnego zatrudnienia. Konsekwencje nielegalnej pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce

Rosnące zjawisko nielegalnego zatrudnienia. Konsekwencje nielegalnej pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce

W ostatnim roku, Morski Oddział Straży Granicznej (MOSG) przeprowadził szeroko zakrojone kontrole w zakresie legalności zatrudnienia cudzoziemców w Polsce. Wyniki tych kontroli są alarmujące, ale również dają jasny obraz tego, w jaki sposób pracodawcy mogą działać zgodnie z prawem, zapewniając legalne warunki pracy dla obcokrajowców.

Portfolio programisty — jak je przygotować i na co zwrócić uwagę w trakcie rekrutacji?

Portfolio programisty — jak je przygotować i na co zwrócić uwagę w trakcie rekrutacji?

W dzisiejszych czasach, kiedy rynek pracy IT jest bardziej konkurencyjny niż kiedykolwiek, wyjątkowe portfolio programisty może być kluczem do sukcesu zarówno dla kandydatów, jak i dla pracodawców poszukujących talentów. Aby stworzyć portfolio, które przyciągnie uwagę pracodawcy, warto potraktować je jako coś więcej niż tylko zbiór projektów. W końcu to Twoja historia, Twoje umiejętności i pasja do kodowania — wszystko zamknięte w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.

 
;