Dział Handlowy

KONTAKT

Grupa Progres- kontakt z Działem Handlowym

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która od ponad 20 lat wspiera przedsiębiorstwa na terenie całego kraju oferując nowoczesne usługi HR. Dzięki pasji, zaangażowaniu i odpowiedzialnym decyzjom budujemy trwałe relacje biznesowe. Posiadamy ponad 20 biur w Polsce i na Ukrainie. Najważniejsze jest dla nas partnerstwo oparte na doradztwie i specjalizacji.

Oferujemy nowoczesne i kompatybilne usługi HR dla biznesu. Dzięki temu, na każdym etapie współpracy możesz podjąć decyzję o rozszerzeniu oferty.

Kontakt

​ul. Prosta 36
53-505 Wrocław
handlowy@grupaprogres.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.