Patrycja Machajska

Mariia Kovalenko

Specjalista ds. Legalizacji Zatrudnienia

Absolwentka specjalizacji Finanse i Rachunkowość. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując w kancelarii prawnej, która specjalizuje się w obszarze doradztwa dla pracodawców i pracowników w kwestiach związanych z legalizacją zatrudnienia i regulacjami związanymi z pobytem. W jej obowiązkach leży zapewnienie sprawnego przebiegu procedur dotyczących spraw imigracyjnych klientów i uzyskanie dokumentów niezbędnych podczas pobytu cudzoziemców w Polsce.

Moje artykuły

Dokument w języku obcym a sprawa urzędowa

Dokument w języku obcym a sprawa urzędowa

Dowiedz się, dlaczego tłumaczenie dokumentów na język polski jest kluczowym elementem w procesie legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce! Sprawdź, dlaczego ten szczegół może mieć ogromne znaczenie dla skuteczności Twojego procesu urzędowego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.